Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2011 o 09:30, Soniaczek87 napisał:

> Portal jest za darmo do sciagniecia ze steama

Jest tam dostępny już od jakiegoś czasu dla użytkowników kart nVidia. Wiem bo Portala
już mam ponad pół roku... ;) ale dobre info dla tych którzy jeszcze go nie mają ;)


chyba demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce wpisałem Portal i przy jedynce była cena 13,99 Euro, ale po wejściu w stronę gry jest przycisk ''Zainstaluj'' i po kliknięciu w niego wyskoczyło mi powiadomienie o przypisaniu gry do konta i możliwość instalacji. To jak to w końcu jest z tą ceną? Nie jestem obeznany w używaniu Steama w innej formie niż działającą w tle platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 19:11, ManweKallahan napisał:

W wyszukiwarce wpisałem Portal i przy jedynce była cena 13,99 Euro, ale po wejściu w
stronę gry jest przycisk ''Zainstaluj'' i po kliknięciu w niego wyskoczyło mi powiadomienie
o przypisaniu gry do konta i możliwość instalacji. To jak to w końcu jest z tą ceną?
Nie jestem obeznany w używaniu Steama w innej formie niż działającą w tle platformę.


Portal do wtorku jest za free. Jeśli go przez ten czas pobierzesz to będziesz miał go już na stałe przypisanego do swojego konta, a co za tym idzie będziesz mógł go pobierać i instalować kiedy zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xboksowy pad bezprzewodowy ma od spodu taki dupny zasobnik na akumulatory i jak ktoś ma duże dłonie, to takie rozwiązanie mocno przeszkadza - w wersji przewodowej tego problemu nie ma. Dlatego też do komputera ja polecałbym właśnie wersję z ogonkiem, w końcu i tak na kompie gra się siedząc na krześle obrotowym przed biurkiem, na którym stoi monitor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No konsoli nie mam i raczej mieć w najbliższej przyszłości nie będę :) Straszne są te ceny gier :)
Już na 99% podjąłem decyzję dzięki Wam :) Z FIFĄ 12 do mojego domu przyjdzie ten pad przewodowy z gram.pl. Chyba jest to najnowsza wersja i może się nie zestarzeje szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam:
Kolejny dzień z Paradoxem i promocja na serię Mount&Blade -75%.

A w Daily Deal zniżka na Mirror''s Edge, -75% (2,5€). Za taką cenę aż szkoda nie kupić, bo gra naprawdę przyjemna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 16:06, PinKee napisał:

Xboksowy pad bezprzewodowy ma od spodu taki dupny zasobnik na akumulatory i jak ktoś
ma duże dłonie, to takie rozwiązanie mocno przeszkadza - w wersji przewodowej tego problemu
nie ma. Dlatego też do komputera ja polecałbym właśnie wersję z ogonkiem, w końcu i tak
na kompie gra się siedząc na krześle obrotowym przed biurkiem, na którym stoi monitor
:)

Ja mam duże dłonie i nawet na to nie zwróciłem uwagi... aż do teraz! :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 20:02, Mordant napisał:

Steam:
Kolejny dzień z Paradoxem i promocja na serię Mount&Blade -75%.

A w Daily Deal zniżka na Mirror''s Edge, -75% (2,5€). Za taką cenę aż szkoda nie
kupić, bo gra naprawdę przyjemna ;).


Dzięki za informację! Właśnie kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie Magicka -75%. Sama gra 2,49euro. Gra z DLC 6,24 euro.

Niestety pewnie jak będę mógł kupić tą grę to będzie już po promocji i nie zdążę, niestety nie mam znajomego z paypalem i korzystałbym z paysafecard. Czy znajdzie się jakiś dobry człowiek i by to dla mnie kupił (cały pakiet za 6,24euro), ja bym przesłał pieniądze na konto, moglibyśmy to załatwić przez allegro.
Jak znajdzie się taka osoba to bym prosił o kontakt na gg: 5463132.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 23:26, LESZ3u napisał:

Jeśli ktoś chce, to zostały mi 2 sztuki z 4 packa. 8,50zł za sztukę.

Nick na Steam: Jamnik Pucek


Jesli nadal masz jedna kopie wolna to przytule z checia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w łodzkim empiku (w Porcie) kupiłem sobie Bulletstorma i Medal of Honor w premierowych edycjach za 30 zł. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo EA ma promocję na edycję Classics, ale jeśli dany tytuł nie wyprzedał się z edycji premierowych, a jest już jego egzemplarz w reedycji, to edycja premierowa automatycznie zostaje przeceniona na tyle ile wynosi promocyjna cena Classics'a. Trochę to zagmatwane, ale cóż. :)

Jak jest ktoś chętny na Need for Speed Hot Pursuit w edycji premierowej, to też w tym empiku ją widziałem. Były jeszcze bodaj 2-3 egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 23:09, SpecShadow napisał:

Czy Battlefield 2 Complete Edition wymaga Origin?
Bo nie wiem czy kupić na gramie i odebrać w Sferis czy pobrać kod z Origin store.


Nie, nie wymaga Orgin, jestem tego pewien, ponieważ sam niedawno kupiłem Battlefield 2 Complete Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować