Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tą mapą kampanii z Warhammera: Total War z obecnej paczki Humble Bundle? Na stronie z kluczami nie mam jej do pobrania, a wątpię żeby była ona w wersji fizycznej, a nie cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

steam Oddworld: Abe’s Oddysee darmo steam jak sie doda w ciagu <24 godziny
Empik gry z serii Premium Games za 50 zł - oplacalnosc zakupu samemu sprawdzic, bo czesc gier w wersji sam klucz to byly juz taniej. Chyba Wasteland 2 to dobra oferta.

a jeszcze dodam, ze sklep sony/psn ma znizki na gry na stare gry na ps3/vita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac, ze Humble bundle mocno rozwinelo swoja marke od bundli 1$ do obecnych bundli z kilkoma tierami, chociaz najwyzszy tier typu 10$ to jest chyba dla casuali/mainsteamu/zwklych ludzi "z zachodu" nie sledzacych cen gier , bo dla tutejszego grona taki tier 10-12$jest nie jest zwykle atrakcyjny.
Czemu sie tak rozpisuje, bo hb ma nowa zakladke bundla, pewnie za jakis czas bedzie news o tym;)

Zdaje sie ze groupees zaczelo preordery bundli za 1-2$ czasami wiecej, ale HB poszlo w inna strone i ma bundle Monthly, placisz abonament/subskrypcję 12$ miesiecznie i bedziesz dostawał gry-niespodzianki, niby zawsze ma byc ich 6, a teraz daja Legend of Grimrock 2 na start i sa plotki, ze moze bedzie tez Transistor. Dla kogos to lubi wiedziec na czym stoi przykra niespodzienka, bo trzeba zapisac przed ujawnieniem tytulow, czyli troche "kot w worku".
ale cena raczej nie nasza:P skoro kiedys wiekszosc gier bedzie tansza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie o to zapytać ... nie mogę znaleźć tematu Dying Light ...
Czy warto kupować Seasons Pass do tej gry? Co on daje dla trybu fabularnego? Można liczyć na jakąś przecenę, np. na kolejnym, chyba " jesieniobraniu " na Muve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 13:54, lis_23 napisał:

Nie wiem, gdzie o to zapytać ... nie mogę znaleźć tematu Dying Light ...
Czy warto kupować Seasons Pass do tej gry? Co on daje dla trybu fabularnego? Można liczyć
na jakąś przecenę, np. na kolejnym, chyba " jesieniobraniu " na Muve?

Daleko nie trzeba szukać http://sklep.gram.pl/pc/dying-light-season-pass-wersja-pudelkowa.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze taniej w innych sklepach od ~55 *bez kosztow przesylki, wiec czasanu trzeba sobie doliczyc*, a moze byc taniej(i nie wiadomo o ile) w okolicach "imprezy", gdzie ludzie przebieraja sie za upiory i takie tam, chyba jest za miesia. Bo gra zdaje sie tematycznie pasuje pod "impreze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ta "impreza" to przypadkiem nie Wszystkich Świętych? :D

A wracając do tematu. Muve ostatnimi czasy daje słabe tytuły na braniach, pomijając kilka ciekawych pozycji porównując poprzednia brania, to po prostu lipa. Więc nie liczyłbym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 19:30, Snafu napisał:

Ta "impreza" to przypadkiem nie Wszystkich Świętych? :D


A bo ja wiem? Zachodni sprzedawcy, a nasi podpinają sie pod to ostatnio, wykorzystuja motyw Halloween, a nie Wszystkich Świętych, nie chcę wchodzic w dyskusje to czy to samo swieto czy inne imprezy dziejace sie w tych samych dniach.
Po tych "halloweenowych znizkach" jest tez traktowany osobno, poczatek listopada jest niby poczatkiem okresu wyprzedazy, wiec tez mozna liczyc na jakies znizki czy "szalone" procenty pod szyldem czarny piatek czy inne nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, "szalone" w Polsce a "szalone zniżki" w USA to dwie inne rzeczy. U nas, ciągle jest dziwna tendencja żeby jak najmniej przecenić. Stąd w Czarny Piątek w Polsce możemy liczyć na zniżki nie 70% ale "DO 30%"(oczywiście te 30% często dotyczy jakiegoś badziewia). Daleko, bardzo daleko nam do zniżek z USA i czasem jest to wręcz żenujące.
Niemniej, na pewno będą jakieś "promocje" choć na nic wielkiego bym nie liczył. Taka Polska rzeczywistość, ale obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyższe pytanie raczej już nieważne, bo pewnie rozeszło się wszystko wczoraj tak jak dziś promocja w MM ;>

Pytanie aktualne - czy zapowiadana obniżka ceny została już wprowadzona czy jeszcze nie i lepiej poczekać z kupnem?
(Nie jestem zorientowany w cenach, gdyż dopiero teraz naszła mnie chęć zakupu pierwszej konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;>

Rzutem na taśmę (wczoraj wieczorem) udało mi się zarezerwować konsolę w MM, z tego co pisał jeden z ludzi który obdzwonił punkty:

"Rozmawiałem z mediamarkt i dostępna jest jedna sztuka w rzeszowie ale na sklepie 100 zł droższa ?? a wszystkie inne wykupione (podobno było ich bardzo mało) kolejna dostawa będzie albo bez Uncharted albo 100 zł drożej .."

Ale spodziewałbym się podobnych okazji jeszcze tu i tam - w końcu zbliżają się święta.

Model CUH-1216B. Czyli najnowszy (z tego co widziałem na jednej ze stron) z aktualnie dostępnych.

E: Tutaj masz mały wgląd w to jak kształtują się aktualne ceny:
https://cenowarka.pl/?cat=conps4&sort=p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Androidowe wersje Kingdom Rush i Kingdom Rush Origins na Humblu? A dokładniej chodzi o to, czy nie macie pomieszanych linków po ostatnim update, który bodajże w sobotę był (24.10). Bo u mnie link do downloadu Kingdom Rush prowadzi do pliku z Origins w wersji 1.5.2, a link do downloadu Origins - do wersji 1.4 Origins. To w Library, bo w Purchases mam jeszcze "zabawniej", bo o ile w Humble Bundle: PC and Android 9 pod Kingdom Rush mam jak powyżej (Origins v 1.5.2), to w Humble Mobile Bundle 11 pod Origins mam dwa linki, oba do Origins, jeden do wersji 1.4, drugi do 1.5.2. W tej Humble Android app mam też Origins 1.5.2 pod Kingdom Rush i Origins 1.4 pod Origins... Pomieszanie z poplątaniem, jakby choć jeden link prowadził do pliku z KR a nie Origins, to bym nie narzekał...
Napisałem już do supportu Humble''a ale oni mają czas odpowiedzi "5+ business days"... A na support Ironhide nie liczę, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy dwa maile do nich napisałem i nawet potwierdzenia nie dostałem, że ktoś je przejrzał (a adresy na 100% dobre mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować