Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 12:12, kordzio1 napisał:

W Wirtusie jest ciekawa obniżka - Reservoir Dogs 19.99, Sims 2 80zł, twierdza warchest - 17.99

PS. W chcę zamówić kilka rzeczy z wirtusa i pytanie, czy mają tam jakąś kwotę zamówienia, przy której przesyłka jest darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:42, Carl92 napisał:

Raczej tak tam nie ma jak na gramie. Ale ostrzegam zanim zamów dobrze się zastanów mi zamiast
Dark Messiaha z TS przysłali mi TQ z TS:/

W wielu sklepach są darmowe przesyłki przy kwocie zazwyczaj ok 200-250zł, mam akurat 200zł "w koszyku", a myślę jeszcze o SH2, ale to skoro nie widzę tam info o darmowej przesyłce może poczekać na inny termin... może reedycji przez CDP doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:47, kordzio1 napisał:

> Raczej tak tam nie ma jak na gramie. Ale ostrzegam zanim zamów dobrze się zastanów mi
zamiast
> Dark Messiaha z TS przysłali mi TQ z TS:/
W wielu sklepach są darmowe przesyłki przy kwocie zazwyczaj ok 200-250zł, mam akurat 200zł
"w koszyku", a myślę jeszcze o SH2, ale to skoro nie widzę tam info o darmowej przesyłce może
poczekać na inny termin... może reedycji przez CDP doczekam :)

właśnie zobaczyłem, że nie można zapłacić zwyczajnym przelewem, a system eCard nie obsługuje mojego banku, więc chyba na razie wstrzymuje się z zamówieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! UWAGA!!! UWAGA!!!!

W Gdańsku 04.10.07r. następuje otwarcie Galerii Bałtyckiej i pierwszego na Pomorzu supermarketu Saturn! Dla niewiedząch Saturn, to sklep bardzo podobny do Media Markt czy Electro World.
No ale do rzeczy - w związku z wielkim otwarciem będą w Saturnie nie małe promocje! Np. Aparat cyfrowy - za jedyne 299zł! Lub GPS - 799zł!
Telewizor LCD - 799zł! A gry na PlayStation 2 - UWAGA!! Jedyne 30zł!! To nie żart! Gry na PS2 za 30zł to między innymi legendarne Gran Turismo 4, God of War czy też Medl of Honor - Wojna w Europie.
Gry na PC też nw rewelacyjnie niskich cenach! Call of Duty 2, Battlefield 2, NFS Most Wanted, Tomb Raider Legenda, Cywilizacja IV czy też Company of Heroes za jedyne 20zł!! Tak - dwie dychy za takie gry!
Filmy też tanie - np. Ojciec Chrzestny - Trylogia Edycja Kolekcjonerska za jedyne 80zł!

UWAGA!! UWAGA!!! UWAGA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:34, kordzio1 napisał:

PS. W chcę zamówić kilka rzeczy z wirtusa i pytanie, czy mają tam jakąś kwotę zamówienia, przy
której przesyłka jest darmowa?


Jeżeli mieszkasz w Warszawie to możesz odebrać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 01:40, hehe napisał:

> PS. W chcę zamówić kilka rzeczy z wirtusa i pytanie, czy mają tam jakąś kwotę zamówienia,
przy
> której przesyłka jest darmowa?

Jeżeli mieszkasz w Warszawie to możesz odebrać osobiście.

Kiedyś ktoś pisał o wirtusie, że miał problem z odbiorem osobistym, ale to i tak nie moja broszka będzie, bo ze Szczecina trochę daleko jest :) najwyżej za pobraniem wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 13:46, kordzio1 napisał:

Kiedyś ktoś pisał o wirtusie, że miał problem z odbiorem osobistym


Wszystko odbieram tam osobiście i nigdy nie miałem z tym żadnego problemu. Powiem Ci więcej, można tam przyjść bez zamówienia i kupić na miejscu grę jeżeli mają ją na stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można tu mówić również o promocjach w sklepach internetowych, to na stronie Wirtusa pojawiła się nowa promocja- prrzecena Reservoir Dogs: Wściekłych Psów. Obecnie kosztuje tylko 20zł. Ja już zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 09:51, Lesz3yk napisał:

A jakbyś kupił 2 gierki i mim je przesłał? ;P


A co ja jestem? :) Wsiadasz do taksówki, jedziesz na lotnisko, lecisz do Gdańska - Rębiechowo, wsiadasz do taksówki i mówisz "Proszę mnie zawieźć do Galerii Bałtyckiej". Takie trudne? :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 09:54, CzystyZysk napisał:

A co ja jestem? :)


Spójrz na to z innej strony - normalnie Czysty Zysk xD (szczegół, że tylko dla mnie, ale zawsze coś ;P)

>Wsiadasz do taksówki, jedziesz na lotnisko, lecisz do Gdańska - Rębiechowo,

Dnia 04.10.2007 o 09:54, CzystyZysk napisał:

wsiadasz do taksówki i mówisz "Proszę mnie zawieźć do Galerii Bałtyckiej". Takie trudne? :-]


Co jak co, ale plan obmyślony znakomicie. Zaraz wsiadam do taksówki. Jeszcze tylko odrobię lekcje, pójdę do szkoły i już lecę ;P

Oczywiście żart, ale nie obraziłbym się, jakby przyszła do mnie paczuszka z Call of Duty 2 i Civilization IV ;) Gierki są naprawdę świetne, ale mimo, że mają swoje lata, to ciągle schodzą po (bardzo) wysokich cenach. Taka okazja to więc nie lada gratka.

Swoją drogą - wybrałeś już się na zakupy? Jeśli nie to szybko, bo nie wydaje mi się, żeby towaru starczyło na długo. Ciekawe, czy jeszcze coś tam jest? xD

Pozdrawiam (i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji ;P)
Lesz3yk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2007 o 10:03, Lesz3yk napisał:

Oczywiście żart, ale nie obraziłbym się, jakby przyszła do mnie paczuszka z Call of Duty 2
i Civilization IV ;) Gierki są naprawdę świetne, ale mimo, że mają swoje lata, to ciągle schodzą
po (bardzo) wysokich cenach. Taka okazja to więc nie lada gratka.

O tak... Może jeszcze miałbym przesłać te gry za darmo, co? :P Nie no, dla Ciebie to naprawdę CzystyZysk a dla mnie to CzystaStrata :P

Dnia 04.10.2007 o 10:03, Lesz3yk napisał:

Swoją drogą - wybrałeś już się na zakupy? Jeśli nie to szybko, bo nie wydaje mi się, żeby towaru
starczyło na długo. Ciekawe, czy jeszcze coś tam jest? xD

Ja w sobotę tam pojadę. Nie mam czasu jechać tam ani dziś ani jutro :/

Dnia 04.10.2007 o 10:03, Lesz3yk napisał:

Pozdrawiam (i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji ;P)
Lesz3yk


Ja też pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 10:03, Lesz3yk napisał:

Oczywiście żart, ale nie obraziłbym się, jakby przyszła do mnie paczuszka z Call of Duty 2
i Civilization IV ;) Gierki są naprawdę świetne, ale mimo, że mają swoje lata, to ciągle schodzą
po (bardzo) wysokich cenach. Taka okazja to więc nie lada gratka.


Civ IV już chodzi całkiem tanio, jakiś czas temu chciałem sprzedać Civ 4 zafoliowaną na Allegro, jak za 40zł już nie kupił nikt, to darowałem sobie i dałem kolesiowi w prezencie :). a jakiś czas temu w MM chyb aza 49zł widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 10:06, CzystyZysk napisał:

Ja w sobotę tam pojadę. Nie mam czasu jechać tam ani dziś ani jutro :/

Skoro dzisiaj jest otwarcie to w sobotę najprawdopodobniej (jestem praktycznie w 100 % pewny) nie będzie już śladu po tej promocji. Takie promocje są najczęściej w małym nakładzie i tylko jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 16:03, reykan napisał:

Jeżeli można tu mówić również o promocjach w sklepach internetowych, to na stronie Wirtusa
pojawiła się nowa promocja- prrzecena Reservoir Dogs: Wściekłych Psów. Obecnie kosztuje tylko
20zł. Ja już zamówiłem.

W sumie tyle samo kosztuje w sklepie Cenegi, właśnie sprawdziłem, bo planuje większe zakupy i zastanawiało mnie jaka cena jest w sklepie "firmowym" ale chyb akupie na allegro, bo w sumie u jednego sprzedawcy wyjdzie mi najtaniej bo ma tańszą przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Media Markt w Szczecinie i niestety nic ciekawego nie było :/ Jak zwykle żadnych promocji. Miałem zamiar wziąć Medal of Honor Alied Assault ale ukradli mi portfel (miałem 200zł legitke i klucze od chaty :/) no i sobie nie kupiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować