Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 13:49, Melchah napisał:

A ktoś wie, skąd można ściągnąć ten darmowy patch polonizujący do Obliviona? Bo cena angielskiej
kolekcjonerki zachęca, tylko coś nie widzę na stronie C* tego patcha. Chyba, że źle szukam.
Chyba, że już nie jest darmowy :)

szukajcie a znajdziecie ;p - jest na stronie C*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:51, axe1971 napisał:

szukajcie a znajdziecie ;p - jest na stronie C*

Faktycznie :). Tak to jest, kiedy zapomina się, że Morrowind to także Elder Scrolls i w przypadku Obliviona nie jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś promocja w empikach związana z kolekcją klasyki/supersellerem?? bo ta co była to się pewnie skończyła już, zawsze tak jest jak chce się coś kupić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:09, Marko Pele napisał:

Niedawno pisaliście o promocji na EK Obliviona -angielska (najtaniej na allegro-35zł), a ja
znalazłem okazyjną cenę na wydanie polskie. Biorąc cenę na stronie dystrybutora i konkurencji
myślę że jest tanio. http://www.ultima.pl/Elder_Scrolls_IV_Oblivion_Edycja_Kolekcjonerska/i3690/


Ale co tu jest okazyjnego? W sklepie Cenegi Oblivion EK jest po 34.90zł, właśnie kupiłem :)
https://cenega.pl/sklep/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:01, Zebius napisał:

> Niedawno pisaliście o promocji na EK Obliviona -angielska (najtaniej na allegro-35zł),
a ja
> znalazłem okazyjną cenę na wydanie polskie. Biorąc cenę na stronie dystrybutora i konkurencji

> myślę że jest tanio. http://www.ultima.pl/Elder_Scrolls_IV_Oblivion_Edycja_Kolekcjonerska/i3690/


Ale co tu jest okazyjnego? W sklepie Cenegi Oblivion EK jest po 34.90zł, właśnie kupiłem :)
https://cenega.pl/sklep/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3612

Czytaj ze zrozumieniem, a później pisz -.- Ja pisałem że w takiej cenie jest wydanie Angielskie, natomiast w podanym przeze mnie linku znajdziesz wersję Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:58, Marko Pele napisał:

Czytaj ze zrozumieniem, a później pisz -.- Ja pisałem że w takiej cenie jest wydanie Angielskie,
natomiast w podanym przeze mnie linku znajdziesz wersję Polską.

Do wydania ang. można legalnie ściągnąć oficjalnego patcha z polską wersją. Różnica w cenie 55 zł to jednak jest trochę....

PS: Powiedzcie lepiej czy dziś w związku z premierą nowego rzutu KK jest promocja w Empiku/MM ? 3 za 2 czy cokolwiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:58, Marko Pele napisał:

Czytaj ze zrozumieniem, a później pisz -.- Ja pisałem że w takiej cenie jest wydanie Angielskie,
natomiast w podanym przeze mnie linku znajdziesz wersję Polską.

Eh, no faktycznie nie spojrzałem że to wersja angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu :D. W końcu normalna wiadomość dla ludzi z Podkarpacia :D. Warto by się tam wybrać... Jaka edycja HL2? Wiesz, co się w nim znajduje? Jakie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja to raczej nie jest ale w Szczecinie można kupić Wiedźmina za 79.90 :) A leżało ich tyle że mała bania ! Nic tylko brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:49, mikim napisał:

WOW! Ta gra to rarytas i jest dostępna za 35 zł???!! Chyba poważnie zastanowię się nad zakupem
:). Dzięki za info.

Zwłaszcza, że na Allegro najtaniej za ok 65zł chodzą nówki, a przynajmniej za tyle są wystawiane, jakbym mieszkał w Wawie, to bym już leciał do sklepu, a tak to rozmyślam co by tu jeszcze do zamówienia dołożyć, ale na bank niebawem zakupię sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:59, kordzio1 napisał:

Zwłaszcza, że na Allegro najtaniej za ok 65zł chodzą nówki, a przynajmniej za tyle są wystawiane,
jakbym mieszkał w Wawie, to bym już leciał do sklepu

W moim mieście niedawno widziałem Silent Hill 2 właśnie za owe 65 zł. Gra była zapakowana w dość małe kartonowe pudełko i chyba nic poza płytami i cieniutką instrukcją w środku nie było. Przynajmniej waga pudelka na to wskazywała. Aż się zdziwiłem, że tak tanio bowiem w tym sklepie dość często widywałem gry z Super$ellera za ... 119 zł (!!!). Natomiast parę dni temu Jade Empire z platyny za 99 zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu ciekawostka dla wszystkich z okolic Wrocławia: CoD 2(wersja polska) bez żadnej promocji za... 34.90 - Saturn w Centrum Magnolia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niesamowita okazja :D. Szkoda, że nie mieszkam we Wrocławiu, ani, że u mnie nie ma żadnego Media Markta/Saturna :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować