Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Ludzie! Jak zawsze widziałem CoD 2 w astronomicznej cenie, jak na swój "wiek", tak teraz nie lada okazja... W multimedialnym salonie Kolportera, czy jak to sie pisze w Rzeszowie CoD 2 jest za 29 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:44, syriusz.b napisał:

Ludzie! Jak zawsze widziałem CoD 2 w astronomicznej cenie, jak na swój "wiek", tak teraz nie
lada okazja... W multimedialnym salonie Kolportera, czy jak to sie pisze w Rzeszowie CoD 2
jest za 29 zł!

O! Już od dawna poluję na ten tytuł w dobrej cenie, tylko jest jeden problem... mieszkam w Warszawie, więc takie gry są strasznie szybko rozchwytywane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś ostatnio promocję w katowickim Saturnie? :D Bravia HD ileśtam cali, w każdym razie duży telewizorek Full HD, do gra na Xbox''a 360 gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:49, gracz 155 napisał:

w Markach (pod Warszawą) gry po 1 zł np.Tom Clancy''s Rainbow Six pierwsza częśc z dodatkami
i gry pokroju maluch racer


Były tam jeszcze gry w rozsądnych cenach ? I czy nie widziałeś przypadkiem Half Life''a 2 , a jeśli to w jakiej cenie?
Z góry dzięki za odpowiedz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w MM Szczecin) jest promocja na gry z tego rzutu ekstraklasyki next w którym był shogun - kup 2 a trzecią otrzymasz gratis, natomiast w Empiku w Galaxy jest promocja EKN kup 2 (lub 3?) gry z EKN a dostaniesz gratis myszkę - promocja aż do wyczerpania zapasów, ni ewiem jak długo są już te promocje, bo dawno mnie tam nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiecie może czegoś o promocjach w MM w Poznaniu? Może coś w stylu promocji w Bydgoszczy (Stalker, Gothic 3, Test Drive Unlimited za 29,90 zł, najnowsze hity po 70 zł)? MM ma urodziny, to może zaszaleć ;) Ciekawe tylko na jak długo starczy gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:25, Lesz3yk napisał:

Witam. Nie wiecie może czegoś o promocjach w MM w Poznaniu? Może coś w stylu promocji w Bydgoszczy
(Stalker, Gothic 3, Test Drive Unlimited za 29,90 zł, najnowsze hity po 70 zł)? MM ma urodziny,
to może zaszaleć ;) Ciekawe tylko na jak długo starczy gier ;)

Niedawno we wrocławiu był Stalker i TDU po 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.
Do napisania post''a zachęciła mnie do tego najnowsza gazetka firmy MM w moim mieście. Firma ta obchodzi urodziny i dla graczy zaoferowała wyśmienite ceny gier ! Przeszedłem się do Empików, Reala, Auchan i fakt ceny o 50 % tańsze :), jak dla mnie super. Sami powiedzcie czy warto : Stalker 29.90, TDU 29.90, Gothic 3 29.90, Medieval II 29,90, Grnd Prix 2 19,90, no i jak dla mnie hitciory Medal Of Honor Airborn 69,90 World In Conflict 69,90 i Bioshock 69,90 . Heheheh trzeba będzie z rana się wybrać, ciekawy jestem ile sztuk mają :), mam nadzieje że dużo :). Jak tam u Was to wygląda ??? Bydgoszcz rulez !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję gry na empik.com z dostawą do sklepu. Za przesyłkę nic nie płacę, a gry są o wiele tańsze (za Stalkera zapłaciłem siedemdziesiąt pare zł zamiast 100).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:34, Kazmierczak-M napisał:


> Niedawno we wrocławiu był Stalker i TDU po 50zł

Warszawa ma jedną dużą wadę - ceny wszystkiego 50% wyższe :/


Ciesz się, że nie mieszkasz na tzw. zadupiu, gdzie jest jeden sklep typu MM na krzyż w którym nie będzie pewnie 10% z tych promocji, o których można poczytać w gazetkach (jak była wspomniana wcześniej promocja na gry z XKN, to "u mnie" ceny nie były nawet złotówkę niższe :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak zwykle nic nie ma :/ Przynajmmniej jak patrzałem tą gazetkę ma stronie media markt. Ale i tak zamierzam się tam przejechać w weekend może coś będzie ciekawego czego nie było w gazetce :) A propo ktoś wie czy jest coś ciekawego w Szczecinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować