Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Przydałby się nowy telefon (np. SE W900i :)), ale napewno tego nie dostanę. Za to napewno pod choinką NWN2 EK LG znajdę (mama odebrała i schowała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostanę głośniki Logitecha X230 (już kupione i schowane). Oprócz tego zapewne sporo słodyczy i innych "bzdecików". Z gier, to G3, ale zaklepałem go sobie już w listopadzie (również jest jednym z prezentów na gwiazdkę, ale ciekawość eksploracji Myrtany, Varantu i Nordmaru, okazały się zbyt silne...). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co chciałbym dostać? Hm, możliwe, że tą książkę o Zapomnianych Krainach [Opis Świata], gdyż chciałbym się zapoznać z tym światem, do tego może WoW - planszówka oraz EK Neverwintera 2. Co nie znaczy, że to dostanę. Ach, i jeszcze jakąś kartę graficzną typu ATI 1900XTX ;) . Napisałem co chcę dostać, a nie co dostanę. Ale pierwsze 3 pozycje chciałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 prezent już stoi koło telewizora-PS2 z 2 grami.A w drodze nowa,wypasiona komórka.No tak..PS2 już mam,komórka będzie napewno.Chciałbym jeszcze jakąś kaskę(na gry oczywiście ;).No i piłkę do kosza Lebron James.To mi wystarczy.Oczywiście nie obrażę sie na rodzinkę,jak kupi mi coś wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:42, masterHADES napisał:

ja chciałbym PS3 :) albo chociaż nową karte graficzną lud procka intel core duo :D (niestety
to tylko marzenia ) :(


Nareszcie jakaś normalna osoba, która wie jaka konsola jest najlepsza :) Popieram Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem i proszę o pomoc : mam do wyboru (pod choinke) konsolke PSP albo 512 MB RAM...... sam nie wiem co wybrać, bo i to i to bym chciał, tylko że mam ograniczenie do 1 rzeczy..... więc możecie pomóc i powiedzieć co lepiej kupić??????? plosie o odpowiedź ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 512 RAM :}}}}}} no właśnie ja zastanawiam sie już troche.....ale chodzi mi po głowie to, że jak np. kupie PSP to że raz kupie i nic nie będe musiał dokupywać, ale na kompie uzyskam lepsze efekty graficzne ;||||| i właśnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować