Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Ball Z jako MMO

76 postów w tym temacie

A dziś wyszło DBZ: Shin Budokai 2 na PSP! Będzie nie lada zagrywanie się ;].
A DBZ MMO robie pre-ordera jak tylko będzie okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś dla fanów DB :d
Szkoda tylko że trzeba będzie jeszcze tyle czekac i jested fragmęt tego newsa mnie zanikopkoił "Nie wiadomo, czy gra kiedykolwiek trafi na rynek inny niż azjatyckie, w zlokalizowanej wersji, ale fani Goku i spółki niech trzymają kciuki."
Jeżeli tak będzie to lipa .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no czekam na tą adaptację z niecierpliwieniem ;-) Swego czasu Dragon Ball Z było najlepszą bajką japońską i nie tylko.
Jestem ciekaw jak to wyjdzie, czy wypali czy nie ale biorąc pod uwagę liczną rzeszę fanów gra będzie cieszyć się niezmiernym zainteresowaniem :-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jestem fanem anime:) DB oglądałem 2 razy:D Tzn. te wszystkie serie DB, DB Z i DB GT po 2 razy:P Fajnie chociaż nie wiem czy akurat to najlepszy pomysł na grę:) Może lepiej jakby zrobili Fullmetal Alchemist MMO :P No ale OK lepiej nie przesadzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jakoś Dragon Ball nigdy nie przypadł do gustu... Co do MMO to wątpie aby zdobył jakąś większą popularność przy WoW''ie, GW''ie czy SRO (...czu :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hihi fajnie :)
choć bylem fanem serialu jakies 8 lat temu to do dzis czuje do niego ogromna sympatie i sentyment. czekam co wykielkuje z tego przedsiewziecia. tylko zeby nie zepsuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no już się nie mogę doczekać.Ciekaw jestem czy gra będzie darmowa czy będzie jednak płacić miesięcznie autorom za granie :/. I jakie wymagania będzie miała ta gra ciekawe ;), Od teje wiadomości nieżle teraz się napaliłem na tą grę xD. Jak będzie darmowa i miała małe wymagania sprzętowe to obowiązkowo ją kupie lub ściągne xD. Pzdr. fanom DBZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze, prosze. Wreszcie powrót DB;D Oby gra była naprawde dobra;D Jeżeli wyjdzie w Polsce na PC odrazu kupuje ;D Gorzej jeżeli będzie coś w stylu WOW''a z opłatą za gre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow SSJ Warrior nie ma się co łudzic na 100%będzie wymagana opłata miesięczna:p ale mi to i tak wisi bo nie przepadam za Dragonballem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować