AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2012 o 15:10, Voodo napisał:

A powiedz mi że w innych MMo Uzywasz wszystkich skili a nie ciagle tych 10 samych? :D

Z innych MMO grałem tylko w L2, które jest w ogóle inną bajką.

Dnia 31.07.2012 o 15:10, Voodo napisał:

prawda taka że z tych 150 używanych było może ze 25 na każdą profesję, bo reszta nie była "tak dobra"

Tak, tylko że dopiero po dłuższym czasie do tego dochodziliśmy.

Dnia 31.07.2012 o 15:10, Voodo napisał:

Ilość=/=Jakość

Z tym, że nie o tym piszę.. Zaczynając grę w Gw mogliśmy eksperymentować, robić buildy słabe, dobre, mocne.. im dłużej graliśmy tym bardziej wiedzielśmy co wybrać. Wiele osób nawet nie starało się budować czegoś co jest mocne, a coś co daje fun. Po 3k godzinach wiedziałem co będzie najlepsze we wszystkich możliwych lokacjach, ale też wiedziałem czym mogę się pobawić, czyli czymś co jest stosunkowo słabsze, ale za to zabawniejsze w użyciu. Dodatkowe urozmaicenie.
Tutaj nam narzucono - masz chodzić z tym i tym od 1 lvl do 80. Nie wiem czy to się sprawdzi do końcaw praniu, do 22lvlu nie narzekałem bo byłem zajęty wpróbowywaniem zestawów broni, no ale co potem? Elity na 30 i to wszystko?

Dnia 31.07.2012 o 15:10, Voodo napisał:

Teraz postawili na Jakość, wiec każdy nuuub-gracz od początku do końca ma "Efektywny"
skill bar, przez co widać czy gracz ogarnia profesję, czy po prostu lami bo nie ogarnia
narzędzi jakie mu dano.

Piszę o PvE więc fun bardziej liczy się od ''ogaru''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dużo gildii już rekrutuje, zajrzyj na forum www.guildwars.pl do działu guild wars 2, albo na przykład zagadaj walgierza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 16:59, Budo napisał:

/.../

Dużo gildii już rekrutuje, zajrzyj na forum www.guildwars.pl do działu guild wars 2,
albo na przykład zagadaj walgierza :)


dzięki Budo za linka, ale spoglądając na to forum, to ja chyba nie chce mieć doczynienia z tą społecznością oO banda dzieciaków, trolli i ludzi dość... hm.. dziwnych. pare jednostek wydaje się normalnych, ale pierwsze wrażenie robi swoje.

zostaje znalezienie czegoś już w grze na serwie ;E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Aha... no to może spróbuj po domach starców ><
Siedzę na gw.pl od dawna, trolli jest trochę, ale to "swoje" trolle, jak Ostrowiak tutaj ;]
Jest sporo dojrzałych gildii i jak poszukasz, to znajdziesz. Jak nie, to nie, namawiać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 21:17, Magwisienka napisał:

Dwie sprawy:

1. Od kiedy będzie można rejestrować klucze z pre-ordera?


Nie wiadomo jeszcze.

Dnia 31.07.2012 o 21:17, Magwisienka napisał:


2. Będzie jakaś gildia, w której spotkam starych znajomych? ;]


[OLA] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 21:13, Zebek napisał:

Witam,
Mam pytanie odnośnie item shopu w grze.
Czy zakupy w nim będą dawały jakąś przewagę?


Raczej nie. Na razie nie ma w nim nic strasznego, podejrzewam, że nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 21:13, Zebek napisał:

Witam,
Mam pytanie odnośnie item shopu w grze.
Czy zakupy w nim będą dawały jakąś przewagę?


Tyle co nic.
Pamiętam jak była panika, że można kupić za gemy scrolle przyśpieszające zdobywanie xp. Tyle, że to chodzi o xp z zabijania mobków. A każdy kto trochę pograł widział, doświadczenie nabija się nie zabijając, tylko robiąc eventy, personal story, serduszka, craftując, itp.
Jedyne rzeczy które planuję kupić w tym sklepiku to dodatkowe sloty na postaci i dodatkowe miejsce w schowku.
Jestem zupełnie spokojny o to, że in-game store nie popsuje zabawy nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 21:17, Magwisienka napisał:

2. Będzie jakaś gildia, w której spotkam starych znajomych? ;]


Dawaj do OLA Madzia. :)
Starzy gildiowicze mają ułatwiony powrót i gwarantuję, że będzie masa znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też już mam swój egzemplarz pre-ordera. Teraz tylko czekać na klucz promocyjny z empiku i zamawiam pełną wersję. :-)
Doczekać się nie mogę. Po okresie ostudzenia emocji znowu mnie wciągnęło oczekiwanie. Wystarczyła chwila z betą. Czekamy czekamy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mówiłem Ci już dawno, że możesz spokojnie kupować, to nie chciałeś słuchać, a teraz sam się jarasz jak dzieciak :)
Mnie ciekawi czy jeszcze jakiś stress test zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 17:17, Budo napisał:

Mnie ciekawi czy jeszcze jakiś stress test zrobią.


Zobaczymy. Hehe ja codziennie teraz uruchamiam klienta i coś się tam dociąga, więc mam nadzieję, że w momencie premiery już nic większego dociągać nie będę musiał.
Zrobiłem 35pkt w HoM i wystarczy. Nie chce mi się więcej. Muszę jeszcze swoje dobra rozdać i jestem gotów na GW 2. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się