AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Thanks for helping in today''s Stress Test! We''re having another Stress Test tomorrow, AUG 10, 4PM-8PM PACIFIC Time

Info z tweetera.... na czas polski o której to będzie ? Starym, a nigdy nie ogarnę tych przeliczników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 22:16, HumanGhost napisał:

Jutro kolejny stress test. Też chyba od 21:00 naszego czasu. Ciekawe czy i tym razem
uda mi się trochę pograć. :-)


Raczej od 1 w nocy do 5 nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 10:29, Piotrbov napisał:

Raczej od 1 w nocy do 5 nad ranem.


HumanGhost pisał raczej o wczorajszym teście (9 sierpnia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:46, Runners_High napisał:

Witam, czy kupując preorder w Empiku (fizycznie w sklepie) faktycznie będę mógł kupić
grę w dniu premiery po cenie obniżonej o koszt preorderu?


Takie pytania to do Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:46, Runners_High napisał:

Witam, czy kupując preorder w Empiku (fizycznie w sklepie) faktycznie będę mógł kupić grę w dniu premiery po cenie obniżonej o koszt preorderu?


Teoretycznie tak. Praktycznie, ze względu na trzy dniową ważność klucza pre-orderowego, możesz kupić dwa dni po premierze jeśli zabraknie w magazynie gier. Ale to raczej wątpliwe żeby zabrakło. Chyba. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 18:45, Pawlov napisał:

mam pytanko co z płytami z PRE-PURCHASE bo nadal nic nie dostałem apropo tej płyty


Po prostu na tydzień ( lub 5 dni, już nie pamiętam ), dostaniesz e-maila w sprawie potwierdzenia wysłania boxa z grą, tradycyjnie jak to się ma z innymi pre-orderami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może czym różnią się Artbooki Gw2? Wersja z shopa chyba była rozdawany na Pax2009, więc może w wersji EK są jakieś nowsze arty mimo, że jest odrobinę mniejsza (o 10 stron mniej?)
Nawiasem to.. czy ktoś planuje się pozbyć swego ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym wcześniejszym startem ? jak mogę załapać sie na wcześniejszy start skoro grę będę mógł kupić dopiero w dniu premiery. Proszę o wyjaśnienie albo info gdzie mogę kupić wcześniej żeby zagrać przed premierą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 18:11, Szymon666 napisał:

Jak to jest z tym wcześniejszym startem ? jak mogę załapać sie na wcześniejszy start
skoro grę będę mógł kupić dopiero w dniu premiery. Proszę o wyjaśnienie albo info gdzie
mogę kupić wcześniej żeby zagrać przed premierą :D

3-dniowy headstart jest dla tych co zakupili pre-purchase (był jakoś w kwietniu). 1-dniowy dla pre-orderów. O ile na pre-order może się załapiesz, to pre-purchase już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 18:15, Karanthir666 napisał:

> mogę kupić wcześniej żeby zagrać przed premierą :D
3-dniowy headstart jest dla tych co zakupili pre-purchase (był jakoś w kwietniu). 1-dniowy
dla pre-orderów. O ile na pre-order może się załapiesz, to pre-purchase już nie.


AH tak to wygląda, dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 18:15, Karanthir666 napisał:

3-dniowy headstart jest dla tych co zakupili pre-purchase (był jakoś w kwietniu). 1-dniowy
dla pre-orderów. O ile na pre-order może się załapiesz, to pre-purchase już nie.

Własnie dziwna sytuacja z preorderem. Kupiłem w tym tygodniu w empiku za 19.99 zł, ale nie mogę klucza zarejestrować na oficjalnej stronie GW, bo piszą, że już nie przyjmują takich kluczy, czy jakoś tak. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 02:40, Runners_High napisał:

Własnie dziwna sytuacja z preorderem. Kupiłem w tym tygodniu w empiku za 19.99 zł, ale
nie mogę klucza zarejestrować na oficjalnej stronie GW, bo piszą, że już nie przyjmują
takich kluczy, czy jakoś tak. Wtf?

"Jeszcze" nie przyjmują, nie "już" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 02:40, Runners_High napisał:

Własnie dziwna sytuacja z preorderem. Kupiłem w tym tygodniu w empiku za 19.99 zł, ale
nie mogę klucza zarejestrować na oficjalnej stronie GW, bo piszą, że już nie przyjmują
takich kluczy, czy jakoś tak. Wtf?

Ale na wszelki wypadek napisz do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam, może ktoś zmienił zdanie albo wcześniej nie widział mojego pytania. :)
Czy jest tu ktoś, kto będzie miał możliwość otrzymania pudełka GW2 od gram.pl, a nie chce go bo nie chce płacić kosztu jego przesyłki? Byłem zmuszony kupić prosto ze stronki GW2 pre-purchase, a zależy mi na boxie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się