AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Na razie pograłem w sam początek i, szczerze? - wydawało mi się, ze gra jest lub powinna być ładniejsza
wszystko mam chyba na maka a gra nie dorównuje chyba oprawie " Age of Conan " z 2009 roku
poza tym, od razu przypomniałem sobie, dlaczego nie lubię tego typu gier:
żeby obrócić kamery trzeba wciskać PPM,w górę i w dół, tak samo, itp.
poza tym, w grach tego typu wszystko jest takie .... nie wiem, jak to ubrać w słowa ... nieproporcjonalne?
wszystko wydaje się być takie małe, wole już tradycyjny widok zza pleców bohatera, gdzie perspektywa nie jest zaburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gram rangerem i chciałem złapać white raven, a do tego trzeba sie dostać do Hall of Monuments co też uczyniłem, ale żadnych petów nie widać, soit kilka duchów 2 skrzynie xunlai i tyle, czegoś nie zrobiłem że ich nie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 18:38, lis_23 napisał:

Na razie pograłem w sam początek i, szczerze? - wydawało mi się, ze gra jest lub powinna
być ładniejsza
wszystko mam chyba na maka a gra nie dorównuje chyba oprawie " Age of Conan " z 2009
roku
poza tym, od razu przypomniałem sobie, dlaczego nie lubię tego typu gier:
żeby obrócić kamery trzeba wciskać PPM,w górę i w dół, tak samo, itp.
poza tym, w grach tego typu wszystko jest takie .... nie wiem, jak to ubrać w słowa ...
nieproporcjonalne?
wszystko wydaje się być takie małe, wole już tradycyjny widok zza pleców bohatera, gdzie
perspektywa nie jest zaburzona.

Większość gier gdzie widok jest zza pleców bohatera korzyta z praego przycisku żeby obrócić kamerę, w tej grze też jest widok zza pleców bohatera, wszystko małe?? jeśli Ci chodzi o interfejs to też masz opcję powiększenia interfejsu. Co do brzydkiej gry to pewnie zrobileś postać człowieka, ja od tej zacząłem i też się zszokowałem, ale to tylko na początku, bo dalej było już coraz ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 16:02, Kraju napisał:

Jaki build na warriora polecacie? Korzystam z greatsworda i rifle i właśnie pod te bronie
chciałbym pełnego builda.

http://gw2buildcraft.com/calculator/warrior/?8.0|1.1g.h2|7.1g.h2.9.1g.h4|1g.7e.1g.7e.1g.7e.1g.7e.1g.7e.1g.7e|4s.0.2s.0.3s.0.2s.0.3s.0.2s.0|k59.p5a.0.a6.f5|39.0|5y.69.6j.61.6m|e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta stronka jest kiepska z tego powodu że traitsy są opisane przed zmianami jakie wprowadziła Arena. Więc nie opierałbym buildu na tym co oni proponują.
Przykład. Disciplina, traits V, obecnie jest przeniesiony do Grandmastera.
W strength dalej wisi Berseker`s Power w adepcie chociaż jest on w grandmasterze i ma większe bonusy.
Edit:
nawet siła bannerów jest przed updatem, to buildy z tej strony są już od dłuższego czasu nieaktualne. Bannery wzmocnili chyba ze 2, góra 3 miesiące temu. i mają 170 a nie 90 jak ta strona podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może co zrobić na lagi? Od startu eventu, gdy walczę w tych inwazjach, cały czas mam lagi przy większej ilości graczy. Nie mogę przez to robić aczivków. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi czy spadki fps?
Jeżeli lagi to nic nie poradzisz. Trwa obecnie darmowy okres testowy i do 27ego lag będzie.
Spadki fps - opcje, grafika i na samym dole, zraz przed opcjami zaznaczanymi ptaszkiem masz dwie - limit postaci i ich jakość. Ustaw wedle woli.

Pytam czy lag czy fps bo ludzie zwyczajnie miksują obie rzeczy jak popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 18:19, Sipso napisał:

Lagi czy spadki fps?
Jeżeli lagi to nic nie poradzisz. Trwa obecnie darmowy okres testowy i do 27ego lag będzie.
Spadki fps - opcje, grafika i na samym dole, zraz przed opcjami zaznaczanymi ptaszkiem
masz dwie - limit postaci i ich jakość. Ustaw wedle woli.


Lagi. Spadki FPS miałem, to zmniejszyłem ustawienia i wszystko było ok, do czasu. Bo z tymi lagami nie mogę sobie poradzić. I to jest dziwne, że za każdym razem ja mam tę problem, a nikt ze znajomych go nie ma. Czuję się gorszy, tym bardziej, że przez to nie zdobędę tonicu. :/

Dnia 25.08.2013 o 18:19, Sipso napisał:

Pytam czy lag czy fps bo ludzie zwyczajnie miksują obie rzeczy jak popadnie...


Rozumiem. Sam się często spotykam z tym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na lagi nic nie poradzisz nawet pomimo dobrego łącza. Przy dużym zergu na WvW wszystko działa mi ok, a w dungu przy 5 osobach gra potrafi się przyciąć. Też tak miałem przez kilka dni, potem lagi poszły do innego i wtedy też nikt mi nie wierzył ze gra mi laguje. Na tych dużych eventach z living story przy max ustawieniach graficznych gra mi się przyjemnie, a dzisiaj w dungu gdy biliśmy bossa miałem czasami wrażenie że mam lagii 2 sekundowe. To wina serwerów Areny i wiele osób na to się skarży, ostatnio pingowaliśmy przepływ pakietów i na jednym serwerze gra miała prawie 80% strat.

20130825185631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tak, że jak się teleportujecie do LA na ten wp "Trader''s Forum" to przez kilkanaście sekund postać wam się nie rusza, mimo tego że na minimapie jest pokazany ruch i potem się znajdziecie w danym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 19:25, zerohunter napisał:

Macie tak, że jak się teleportujecie do LA na ten wp "Trader''s Forum" to przez kilkanaście
sekund postać wam się nie rusza, mimo tego że na minimapie jest pokazany ruch i potem
się znajdziecie w danym miejscu?



Tak. Taki błąd zdarza się od dawna, w miejscach, gdzie jest dużo ludzi. Często obserwowałem go podczas bicia Szatka. Najlepiej przenieść się na inny wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba już odczekać te 5 sekund :P

Zapoda ktoś buildem na thiefa? 5 alt, w sam raz z okazji xp scrolla z gifta. Jakiś critujący madafaka full pve pod dungi. Bronie dowolne ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 18:38, lis_23 napisał:

Na razie pograłem w sam początek i, szczerze? - wydawało mi się, ze gra jest lub powinna
być ładniejsza
wszystko mam chyba na maka a gra nie dorównuje chyba oprawie " Age of Conan " z 2009
roku


Nie wiem, czy AoC jest jeszcze dostępne, ale sprawdziłem dla porówania grafikę i stwierdziłem "to musi być sentyment" :P GW 2 ma dużo lepsze tekstury i design, ale oczywiście są gry lepiej wyglądające i z mniejszym lagiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się