Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Faktycznie w Archlordzie świecą się ulepszone bronie i armory chyba też, z tego co pamiętam. Bardzo fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakąś fajną grę mmorpg. Żeby miała bardzo dobrze rozbudowany świat, dużo skilli, grafika miła dla oka, mounty, dużo questów, dużo klas mogą i byc rasy, żeby było trochę polaków i żeby ta gra nie znudziła mi się po 20 lvlu gry, najlepiej jak by nie była w stuly azjatyckim.
Wymienię teraz gry, w które grałem.
WoW
Perfect World
Rappelz
Flyff
tales of pirates

To chyba wszystkie gry, w które grałem powyżej 50 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allods.
RoM.
N.E.O.
Chronicles of Spellborn
SUN

Chyba wszystkie co mi przychodzą do głowy w nie-azjatyckich klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runes of Magic, nie dawno skończyłem w to grac i ... Gra za mało dynamiczna, jakaś ta grafika dla mnie dziwna.

Popatrzę inne gry, które podaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdził ktoś Voyage Century? Klimaty nie moje (piraci, wojny okrętów i te sprawy), ale mnie zainteresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 23:57, Hartus napisał:

Sprawdził ktoś Voyage Century? Klimaty nie moje (piraci, wojny okrętów i te sprawy),
ale mnie zainteresowała.


Błee. W to się grać nie da. Aż mnie ciarki na myśl o niej przechodzą. Własny statek, to chyba dopiero po 20lv. Poza tym okropne sterowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili dla jak to było gdzieś wyżej "sezonowca"? Z tym opisem utożsamiam się zupełnie. Grałem w Metin 2, ale przy 43 lvl chyba znudziło mi się poza tym coś pozmieniali więcej dzieci zaczęło grać etc i reszta znana. Dalej Requiem Bloodymare - w pewnym momencie po prostu skasowałem z dysku xD. Tibia - po gadaninie jaka ona to super przez całą podstawówkę, kiedyś w gimnazjum zainstalowałem, pograłem może z 10 minut... Krótko mówiąc nie zachwyciła. Dalej, Shaiya - podobnie jak Tibia, tyle że skończyło się na 15 minutach. Silkroad miałem grać, kumpel bardzo się starał mnie przekonać, ale poczytałem recenzje coś o fałszywie pełnych serwerach, nie zainstalowałem. Do niedawna grałem w 9Dragons, nawet ciekawe nie nudzi się, ale spieprzyli za przeproszeniem sprawę z handlem. Wszystko się na nim opiera a ceny są kosmiczne, więc moja postać po prostu cały czas siedzi sobie na rynku i sprzedaje różne ciekawostki. Gdzieś już mi upłynęła przyjemność z gry, choć gdyby nie ta kwestia, spokojnie uznałbym 9Dragons za najlepszego, darmowego MMORPG-a w 3D. Jeśli chodzi o WoW-a czy Lineage''a to zostańmy przy darmowych grach;) Jeśli chodzi o moje wymagania to gra powinna być w 3D, darmowa, nie nudząca ciągłym zabijaniem coraz to większej ilości mobów by zdobyć ten 1% expa, no i hehe ciekawe questy ;) Zbytni ideał czy może jest taka gra? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 21:50, Sithis napisał:

To może Runes of Magic albo w ostateczności Last Chaos albo 4story



A np. Perfect World?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałam od 9Dragons ^^

Może Ci Cabal przypasować. Albo Perfect World tudzież na jego silniku Jade Dynasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 21:41, Nerr012 napisał:

Mam pytanie znacie jakieś MMORPG osadzone w Sci-Fi , Roboty i inne ?

Sprawdź Project of Planets ;-)
Trochę to dziwne, ale całkiem grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować