Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Poszukujesz gry? To temat dla ciebie

308 postów w tym temacie

Aha, Ty postanowiłeś, że ja zaproponuję? Ehh... Niech Ci będzie. xD
- FABLE: Zapomniane Opowieści (19.90 zł)
- WORMS 4: Totalna Rozwałka (39.90 zł)
- Commandos Strike Force (24.90 zł)
- Blitzkrieg 2 (14.90 zł)
- The Bard''s Tale - Opowieści Barda (24.90 zł)
- Battlefield 1942 World War II Anthology (49.90 zł)
- Enter the Matrix (19.90 zł)
- Mafia (24.90 zł)
- Grand Theft Auto Vice City (24.90 zł)
- Grand Theft Auto Trylogia (24.90 zł)
- Hidden and Dangerous - Antologia (24.90 zł)
- Rise of Nations Złota Edycja (49.90 zł)
Zagraj w te gry, pokochasz je. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:05, xbit71 napisał:

Aha, Ty postanowiłeś, że ja zaproponuję? Ehh... Niech Ci będzie. xD
- FABLE: Zapomniane Opowieści (19.90 zł)
- WORMS 4: Totalna Rozwałka (39.90 zł)
- Commandos Strike Force (24.90 zł)
- Blitzkrieg 2 (14.90 zł)
- The Bard''s Tale - Opowieści Barda (24.90 zł)
- Battlefield 1942 World War II Anthology (49.90 zł)
- Enter the Matrix (19.90 zł)
- Mafia (24.90 zł)
- Grand Theft Auto Vice City (24.90 zł)
- Grand Theft Auto Trylogia (24.90 zł)
- Hidden and Dangerous - Antologia (24.90 zł)
- Rise of Nations Złota Edycja (49.90 zł)
Zagraj w te gry, pokochasz je. ^^

A czy te gry driver 3 , 9 kompania , timeshift , the movie rusza ? a te gry co podales to w niektore gralem i sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś gry w których bohater jest w stanie wyglądać inaczej u każdego gracza? Chodzi o coś takiego jak jest w GTA: San Andreas gdzie można zmieniać ubrania i fryzury, Obliwion gdzie może być inna twarz, rasa i zbroja lub Fable: Zapomniane Opowieści gdzie w też pewnym stopniu postać gracza może inaczej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:00, Los Emilos napisał:

Znacie jakieś gry w których bohater jest w stanie wyglądać inaczej u każdego gracza?
Chodzi o coś takiego jak jest w GTA: San Andreas gdzie można zmieniać ubrania i fryzury,
Obliwion gdzie może być inna twarz, rasa i zbroja lub Fable: Zapomniane Opowieści gdzie
w też pewnym stopniu postać gracza może inaczej wyglądać.

W Morrowind też na początku można zmienić sobie postać (rasę, twarz i inne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:06, albert.jarema napisał:

> Znacie jakieś gry w których bohater jest w stanie wyglądać inaczej u każdego gracza?

> Chodzi o coś takiego jak jest w GTA: San Andreas gdzie można zmieniać ubrania i
fryzury,
> Obliwion gdzie może być inna twarz, rasa i zbroja lub Fable: Zapomniane Opowieści
gdzie
> w też pewnym stopniu postać gracza może inaczej wyglądać.
W Morrowind też na początku można zmienić sobie postać (rasę, twarz i inne)


Całkiem zapomniałem że też w tej grze występuje takie coś (i właśnie w taki sposób mi odpowiada że tylko na początku zmiana fryzury a potem tylko ekwipunek) ale niestety tą grę już posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:45, Treant napisał:

Czy można jeszcze gdzieś kupić Wizardry 8?


Po co Ci t\taka stara gra? Jak abrdzo ejtesjazainteresowany to być moze mam możliwość zlatwinienai jej - musże poytackumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:31, Ceteris Paribus napisał:

Po co Ci t\taka stara gra? Jak abrdzo ejtesjazainteresowany to być moze mam możliwość
zlatwinienai jej - musże poytackumpla.


WOW prawie sobie język połamałem przy czytaniu tych wypocin =x Niestety twój inteligentny nick nie idzie w parze z treścią postów :D Po co stara gra? odp. jest prosta - stare gry to prawdziwe gry :) Sam poluje na parę leciwych perełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że niedawno dostałem xBoxa zastanawiam się nad kupnem jakiś gierek. Pościągałem dem i urzekł mnie Kane & Lynch. Warto wydać kasę czy jest to raczej gra na dwa wieczory, a potem do odstawienia na półkę? Oprócz tego jako wielki fan powieści Ludluma Bourne Conspiracy też wydał mi się bardzo fajny. Army of Two także niczego sobie. Jestem rozwiany co do decyzji na co się zdecydować i otwarty na wszelkie sugestie :) Ratujcie wytrawni konsolowcy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:00, Los Emilos napisał:

Znacie jakieś gry w których bohater jest w stanie wyglądać inaczej u każdego gracza?
Chodzi o coś takiego jak jest w GTA: San Andreas gdzie można zmieniać ubrania i fryzury,
Obliwion gdzie może być inna twarz, rasa i zbroja lub Fable: Zapomniane Opowieści gdzie
w też pewnym stopniu postać gracza może inaczej wyglądać.


Nie tylko w Oblivionie ale we wszystkich częściach TES jest taka możliwość. Zresztą w wielu RPG-ach można dosyć dowolnie modyfikować wygląd postaci, a zakładane ubrania czy zbroje są widoczne nie tylko w ekwipunku ale również na ekranie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bourne Conspiracy podobno bardzo udane, zbiera dość wysokie noty w porównaniu z wspomnianym przez ciebie Kane & Lynch, także raczej ją bym brał, jeśli dodatkowo lubisz powieści Ludluma to będzie to strzał w dziesiątkę.
Od siebie bym ci doradził gry w poszczególnych gatunkach:
Bijatyka - Soul Calibur IV
TPS/FPS - Gears of War, Halo 3, Battlefield : Bad Company
cRPG - Fable 2, Mass Effect.
Oprócz tego zastanów się też nad Assassin''s Creed, choć GoW, AC i ME możesz też zagrać na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:42, 88Bonzo napisał:

> Po co Ci t\taka stara gra? Jak abrdzo ejtesjazainteresowany to być moze mam możliwość

> zlatwinienai jej - musże poytackumpla.

WOW prawie sobie język połamałem przy czytaniu tych wypocin =x Niestety twój inteligentny
nick nie idzie w parze z treścią postów :D Po co stara gra? odp. jest prosta - stare
gry to prawdziwe gry :) Sam poluje na parę leciwych perełek :)


Powiem Ci słowo na W, druga litera to Y, trzecia P, nastepna to I... Resztę się bez problemu domyślisz skoro jesteś taki inteligentny :) Choc w to śmiem wątpic skoro masz problemy z rozczytaniem literówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 09:40, Ceteris Paribus napisał:


Powiem Ci słowo na W, druga litera to Y, trzecia P, nastepna to I... Resztę się bez problemu
domyślisz skoro jesteś taki inteligentny :) Choc w to śmiem wątpic skoro masz problemy
z rozczytaniem literówek...


A ja Ci powiem bez zbędnych ogródek i bez obwijania w bawełnę, że tą wypowiedzią dobitnie zaznaczyłeś, iż twój poziom inteligencji jest o wiele niższy od przeciętnej. Ale dla Ciebie to pewnie powód do dumy ... Kończę dyskusję z Tobą, gdyż widzę iż tak owa nie ma sensu. Poszerz swój zasób słów, bo jak na razie widzę, znasz tylko slogany z podwórka oraz naucz się w miarę kulturalnie wypowiadać na forum.

btw... przydałaby się również umiejętność czytania ze zrozumieniem ale to już chyba wyższa szkoła jazdy jak dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 10:16, 88Bonzo napisał:

A ja Ci powiem bez zbędnych ogródek i bez obwijania w bawełnę, że tą wypowiedzią dobitnie
zaznaczyłeś, iż twój poziom inteligencji jest o wiele niższy od przeciętnej. Ale dla
Ciebie to pewnie powód do dumy ... Kończę dyskusję z Tobą, gdyż widzę iż tak owa nie
ma sensu. Poszerz swój zasób słów, bo jak na razie widzę, znasz tylko slogany z podwórka
oraz naucz się w miarę kulturalnie wypowiadać na forum.

btw... przydałaby się również umiejętność czytania ze zrozumieniem ale to już chyba wyższa
szkoła jazdy jak dla Ciebie.


Powiem Ci słowo na W, druga litera to Y, trzecia P, nastepna to I... pseudo inteligencie. Sam żeś sie przyczepił by dowartościować swój pseudo intelekt więc wyp... do mamusi. Nie Tobie oceniać mój poziom inteligencji na podstawie literówek i mocnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:31, Ceteris Paribus napisał:

Po co Ci t\taka stara gra? Jak abrdzo ejtesjazainteresowany to być moze mam możliwość
zlatwinienai jej - musże poytackumpla.

To nie wiek gry decyduje o jej jakości - efekty graficzne to tylko ozdobnik, który szybko powszednieje. Może Cię zaskoczę, ale obecnie gram w Evil Islands - grę z 2001 roku i bawię się nie mniej niż kilka lat temu (teraz gram na trudnym poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 11:02, Treant napisał:

> Po co Ci t\taka stara gra? Jak abrdzo ejtesjazainteresowany to być moze mam możliwość

> zlatwinienai jej - musże poytackumpla.
To nie wiek gry decyduje o jej jakości - efekty graficzne to tylko ozdobnik, który szybko
powszednieje. Może Cię zaskoczę, ale obecnie gram w Evil Islands - grę z 2001 roku i
bawię się nie mniej niż kilka lat temu (teraz gram na trudnym poziomie).


Wiem o co Ci chodzi. Sam też grywam w Fallouty i Starcrafta co jakiś czas. Szczerze powiedziawszy to pierwsze co mi przyszlo do głowy to, to, że to unikat i chesz to puścić na allegro ;) Nieiwme czemu tak, ale byłem zrobiony. Wizardy 8 mnie nie przekonało nie tyle graficznie co całokształtem - o ile pamietam ekran podzielony na 4 częsci i plądrowanie podziemi. Moze to i klasyka cRPG, ale mi nie podeszło. Mam(?) wydanie z jakiejś starej kiepskiej gazety wiec wątpie by było to do kupienia gdzieś jeszcze. Może internet jak freewar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 01:36, Firaxo napisał:

Bourne Conspiracy podobno bardzo udane, zbiera dość wysokie noty w porównaniu z wspomnianym
przez ciebie Kane & Lynch, także raczej ją bym brał, jeśli dodatkowo lubisz powieści
Ludluma to będzie to strzał w dziesiątkę.
Od siebie bym ci doradził gry w poszczególnych gatunkach:
Bijatyka - Soul Calibur IV
TPS/FPS - Gears of War, Halo 3, Battlefield : Bad Company
cRPG - Fable 2, Mass Effect.
Oprócz tego zastanów się też nad Assassin''s Creed, choć GoW, AC i ME możesz też zagrać
na kompie.


Assassin''s Creeda już dawno "połknąłem" na PC podobnie jak Gears of War, a Mass Effecta pożyczę od brata na święta także te 3 tytuły odchodzą :) Boli mnie trochę, że dema Bourne Conspiracy nie mogę pobrać z Xbox live :( Demko na pewno rozwiałoby moje wątpliwości. A Army of Two? Co sądzicie o tym tytule? Ehhh, coś czuję, że nie zdam matury przez tą konsolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tytułu dwóch gier:
1. Czy są jakieś symulatory łodzi podwodnych ale nie jak Silent Hunter, które dzieją się podczas 2WŚ ale w teraźniejszości lub w okresie Zimnej Wojny abym miał możliwością popływania nowoczesnymi okrętami podwodnymi.
2. Kawałek czasu na gram.pl była recenzja symulatora lotów wojskowymi samolotami, w których po pewnym czasie za pieniądze/punkty z misji można było kupić ulepszenia i to co pamiętam że samoloty jedno-silnikowe zachowywały się podobnie do dwu-silnikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:28, Los Emilos napisał:

Poszukuje tytułu dwóch gier:
1. Czy są jakieś symulatory łodzi podwodnych ale nie jak Silent Hunter, które dzieją
się podczas 2WŚ ale w teraźniejszości lub w okresie Zimnej Wojny abym miał możliwością
popływania nowoczesnymi okrętami podwodnymi.


O czymś podobnym do SH raczej nie słyszałem ... chwila. Było takie coś i zwało się bodaj Dangerous Waters ( swego czasu było to bodaj na coverze CDA - full - gra raczej średniasta i niskobudżetowa ale pograć można ). Było jeszcze kilka podobnych gier ( ale niewiele ). Jak coś sobie przypomnę to jeszcze odpiszę ;). A czy to koniecznie muszą być okręty podwodne ? Jeśli mnie może produkty MS cię zadowolą np: któraś z części SS np: Microsoft Ship Simulator 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować