Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prison Break vs. LOST

266 postów w tym temacie

W moim przypadku bardzo trudno stwierdzic co lepsze, bo obydwa seriale sa bardzo dobre.
Oby dwa mnie wciagnely =, chociaż w lost zaczynają wymyślać, brakuje im pomysłów czego nie można powiedziec o prison break, chociaż im też powoli sie kończą pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się obydwa seriale. Nawet bardzo. Jednak 3 sezon Zagubionych w porównaniu do tych kilku odcinków trzeciego sezonu PB wypadł IMO lepiej. To prawda, że Lost jest sztucznie przedłużany i momentami przynudza, ale jak dla mnie w 3 sezonie PB mamy powtórkę z pierwszego sezonu... Brak nowych pomysłów? Za mało kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:35, Igor FCBayern napisał:

ale jak dla mnie w 3 sezonie PB mamy powtórkę z pierwszego sezonu... Brak nowych pomysłów? Za mało kasy?

Powtórka? No cóż.. może pomysł podobny, ale w każdym razie nie czuję abym oglądał powtórkę. Jest całkowicie inny klimat, "więzienie" jest całkowicie inne, w co chyba nikt nie wątpi. Wszystko jest inne. W sumie nigdy nie pomyślałem, że może to być podobne do "jedynki". :)

Co do porównania, to myślę, że..nie potrafię ocenić tych dwóch seriali. Oba są wspaniałe i specyficzne, oba bardzo przyciągają do ekranu, ale który jest lepszy to nie wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:48, kuko7 napisał:

Powtórka? No cóż.. może pomysł podobny, ale w każdym razie nie czuję abym oglądał powtórkę.
Jest całkowicie inny klimat, "więzienie" jest całkowicie inne, w co chyba nikt nie wątpi. Wszystko
jest inne. W sumie nigdy nie pomyślałem, że może to być podobne do "jedynki". :)

Ja takie wrażenie odnoszę. Faktycznie klimat jest inny. Więzienie również, ale sama fabuła - Scofield znowu próbuje uciec z więzienia. I w ogóle jakoś tak dziwnie, że wszyscy trafili do tego samego więzienia... Natomiast bardzo podoba mi się, że twórcy Prison Breaka uśmiercili Sarę! A tak! Nie żebym jej nie lubiał, fajna była, ale przynajmniej cały serial nie skończy się happy endem w postaci ślubu Michaela i Sary...
Za to jestem jak najbardziej za uśmierceniem Bellicka - nigdy go nie lubiłem, a w trzecim sezonie w ogóle czuję do niego wstręt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:07, Rumcajs52 napisał:

Mógłbyś mi powiedzieć w których miejscach są te powiązania z lost?

Logo DHARMY oraz liczby w komputerku: 4, 8, 15, 16, 23, 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison Brake to czysta akcja, cały czas coś się dzieje każdy kombinuje dla siebie i klimat więzień jest aż namacalny. Reżyseria i fabuła kolejnych części jest moim zdaniem o niebo lepsza od lini fabularnej w Lost.

Lost to taka grupa rozbitków, gdzie moim zdaniem połowa wypowiadanych przez bohaterów kwestii nie powinna wogóle mieć miejsca. Zatrzymywanie siłą ludzi przy ekranach i zbijanie kasy, bo to niby taki świetny serial ;)
Ja sam z trudem przebrnełem przez pierwsze odcini tej serii, później owszem zaczyna robić się ciekawiej ale pierwsze części to tragedia, jak na serial mystery to moim zdaniem słabo im to wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że LOST. Wprawdzie 2 i 3 część już nie zachwycają, ale to cały czas jest to wspaniały serial. Po prostu trzeba obejrzeć cały 1 sezon, by wciągnęły cię następne. No i żeby rozumieć, o co chodzi, nie można oglądać tego "na wyrywki". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Prison Break jest lepszy.
Jest jakiś cel tego serialu. Uciec z więzienia i przybyć do Panamy z daleka od USA to jest dopiero coś.

A w Lost? Cały czas jedno i to samo. Wyspa, wyspa, wyspa. A to kogoś porywają a to ktoś zniknie w tajemniczych okolicznościach. Wg mnie serial Lost to tylko cały czas jedno i to samo po Wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 15:07, Meykan napisał:

Wg mnie Prison Break jest lepszy.
Jest jakiś cel tego serialu. Uciec z więzienia i przybyć do Panamy z daleka od USA to jest
dopiero coś.

A w Lost? Cały czas jedno i to samo. Wyspa, wyspa, wyspa. A to kogoś porywają a to ktoś zniknie
w tajemniczych okolicznościach. Wg mnie serial Lost to tylko cały czas jedno i to samo po Wyspie.

jak byś chciał wiedzieć oni jusz dotarli do panamy w 3 seri i wszyscy prawie siedzą w więzieniu
oprucz lincolna i znowu muszą uciekać więc w lostach wyspa ,wyspa ,wyspa a w prison break więzienie , więzienie , więzienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lost ... tutaj nie ma co gadać... Losta trzeba oglądać bo czasem przez 1 minute może się bardzo ciekawego ujawnić... A w Prison brejku... Jakbym tego nie oglądał przez 20 minut.. to i tak bym się skapnął co było w tym czasie jak mnie nie było... Pewnie planowali uczcieczke ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie LOST. Widać , że jest jakiś zarys fabuły , niedokończone wątki.
Prisona mozna było zakończyć na 2 sezonie , ale chciwośc producentów jest niezmierzona... Naprawdę świetbny był tylko pierwszy sezon. Teraz zdecydowanie lepszy od PB jest np. Dexter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować