Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prima Aprilis: Co nowego w dodatku do Gothic 3?

131 postów w tym temacie

Elfy... W Gothicu... No przecież to niemcy! trudno się dziwić ci to wszystko potrafią zepsuć. Po nędznej trójce myślałem ,że chociaż dodatek będzi dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech, jak dla mnie to to będzie niewypał.
po pierwsze: elfy? co? what? was? ke? co to w ogóle są elfy? Gothic zawsze słynął z tego że są tylko orkowie i ludzie. żadnych elfów, krasnoludów, gnomów, niziołków itd. niedobrze...
po drugie: mniej mrocznie? kto to w ogóle wymyślił? tu nawet nie chodzi o mrok, tylko o nieprzyjazność świata. ładne krajobrazy swoją drogą, wataha wilków rozrywająca tętnice swoją...
po trzecie: przeszłość Bezimiennego?? to on w ogóle ma jakąś przeszłość?? Bezimienny zawsze był tajemniczy, to my kreowaliśmy tą postać. cała jego przeszłość to pobyt w Kolonii, Khorinis i w Myrtanie. nie dopisujmy mu życiorysu na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, widzę, że niektórzy (jak Madoc powyżej) nie czytają komentarzy albo są ślepi. TO PRIMA APRILIS jak już wielu zdążyło zauważyć, więc, nie piszcie "Ale zwalili Gothica, jak można dać do dodatku elfy???" tylko CZYTAJCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:21, Madoc napisał:

po trzecie: przeszłość Bezimiennego?? to on w ogóle ma jakąś przeszłość?? Bezimienny zawsze
był tajemniczy, to my kreowaliśmy tą postać. cała jego przeszłość to pobyt w Kolonii, Khorinis
i w Myrtanie. nie dopisujmy mu życiorysu na siłę

Właśnie niech autorzy odchylą w końcu rąbka tajemnicy. Mnie ciekawi za co trafił do kolonii czy za kradziesz jabłka, czy może... zabójstwo królowej :>

BTW. Z resztą się zgadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się opcja kompletowania drużyny... :) Tylko żeby potrafili ominąć kamień! :P Jeśli nie będą balastem dla cebie podczas gry, to jestem za... Bo jeśli co chwilę będzie trzeba się odwracać, to kiszka... :) Czekamy!!!! :) Possdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah lol ponieważ z najcieplejszym przyjęciem spotkały się misje wykonywane w towarzystwie NPC, ma zostać zaimplementowana opcja kompletowania własnej drużyny.

Tiaaa a najlepiej wspominam atak na kopalnie orków, trzech kolesiów z mojej drużyny zaczeło się ze sobą nawzajem nawalać bo ktoś tam kogoś uderzył podczas walki...to było boskie. W efekcie mogłem iść od początku sam.
GOTHIC 3 RULEZZ!

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Z takich rzeczy nie powinno się żartować ale cóż taki dzień... Z drugiej strony to nie było dziwne w końcu na oficjalnej stronie G3 nie było żadnej wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... czuję się już zniesmaczony tym pierwszym kwietnia:P, dobrze że to tylko niedziela i jest mało newsów,bo ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować