Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 10:51, Flagun napisał:

Szukam gry podobnej do Portala/Portala2/Q.U.B.E.

Ważne: szukam gry dla pacyfistów, bez zabijania wrogów :)


EDGE albo NightSky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi przypomnieć, jak nazywała się gra, w której chodziło się młodą dziewczyną z aparatem i fotografowało duchy. To był jakiś, chyba japoński, survival horror. Czytałem on niej kiedyś w jakiejś gazecie, ale nie mam tej gazety teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 15:08, Pawciu45 napisał:

Czy ktoś może mi przypomnieć, jak nazywała się gra, w której chodziło się młodą dziewczyną
z aparatem i fotografowało duchy. To był jakiś, chyba japoński, survival horror. Czytałem
on niej kiedyś w jakiejś gazecie, ale nie mam tej gazety teraz.


Lepiej tu zapytać w tej sprawie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6579&u=1107
A tytuł to chyba Fatal Frame (Project Zero).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry typu tower defense. Liczą się dla mnie dwie rzeczy:
1) epickie realia (np. starożytne, średniowieczne)
2) oraz małe wymagania sprzętowe (z uwagi na ten drugi wymóg Orcs Must Die! odpada).

Macie jakieś ciekawe propozycje?
Ważne, by móc się trochę wyżyć, pobawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym w jakąś fajną przygodówkę. Machinarium i Tiny Bang Story już zaliczyłem. Coś jeszcze polecicie? Żeby tylko ładną grafikę miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 12:52, Q-Jot napisał:

Pograłbym w jakąś fajną przygodówkę. Machinarium i Tiny Bang Story już zaliczyłem. Coś
jeszcze polecicie? Żeby tylko ładną grafikę miało.


Jeśli nie grałeś w Syberie, to powinna być ona pierwszą grą jaką zaliczysz. Możesz zobaczyć jeszcze serie Myst, już troche starsza, ale nadal dobra, albo może Keepsake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 12:52, Q-Jot napisał:

Pograłbym w jakąś fajną przygodówkę. Machinarium i Tiny Bang Story już zaliczyłem. Coś
jeszcze polecicie? Żeby tylko ładną grafikę miało.


Ja ze swojej strony polecam The Longest Journey. Fakt, że grafika jest już dosyć przykra jednak jest to dla mnie najlepsza przygodówka w jaką grałem. Dreamfall, kontynuacja TLJ również jest wyśmienita. Co dalej..
The Whispered World, A New Beginning i jeśli Machinarium Ci się podobało jak i mi to chętnie zagrasz w poprzednie produkcje tych twórców jak Samorost i Samorost 2. Są to przeglądarkowe przygodówki.
Link do jedynki : http://amanita-design.net/samorost-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 12:52, Q-Jot napisał:

Pograłbym w jakąś fajną przygodówkę. Machinarium i Tiny Bang Story już zaliczyłem. Coś
jeszcze polecicie? Żeby tylko ładną grafikę miało.


Seria Broken Sword ma niestarzejącą się grafikę IMO. Książę i Tchórz ( nasza rodzima ), seria The Runaway, Gilbert Goodmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam podobnej gry do Call of Duty, Battlefield Bad Company2 coś w te klimaty. Na przykład, ze gram jako samotny snajper albo z kolegami misje robię(tak jak w codzie było z Price albo Soap`em i resztą). Ja widziałem podobne, ale zapomniałem nazwy a wy pewnie będziecie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 09:44, Stian3D napisał:

Witam

Szukam podobnej gry do Call of Duty, Battlefield Bad Company2 coś w te klimaty. Na przykład,
ze gram jako samotny snajper albo z kolegami misje robię(tak jak w codzie było z Price
albo Soap`em i resztą). Ja widziałem podobne, ale zapomniałem nazwy a wy pewnie będziecie
wiedzieć.

Sniper: Ghost Warrior, CoD: Black Ops , bardziej taktycznie to Ghost Recon Advanced Warfighter (jak i starsze części)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 03:28, Oxva napisał:

Sniper: Ghost Warrior, CoD: Black Ops , bardziej taktycznie to Ghost Recon Advanced Warfighter
(jak i starsze części)

Dzięki, wczoraj w wydaniu CD-ACTION widziałem Tom Clancy''s Ghost Recon (nie wiem jak to sie dokładnie pisało), ale masz racje bardzo podobne.

Mam koleną gre na myśli: Szukam gry która jest do transformers , lost planet (2 części), section 8 takie klimaty z robotami, nowoczesność, nowe mechanizmy, lepszy silnik graficzny no ewentualnie jeszcze pod DarkSiders z kamperką jaka jest w Darksiders 1 i 2. Jescze przytocze jeden film oglądał ktoś Iron Man? W nim też są tanie sceny walk w potwietrzu czy tam na lądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć


Poszukuję gry akcji/RPG na PC z efektownymi combosami. Klimat jest mi obojętny.Potrzebuje gry z dużą ilością i róznorodnością przeciwników. Dobrze by było aby gra nie kończyła się za szybko :). Mógłby ktoś z was coś polecic?
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia Warrior Within
Batman Arkham Asylum (City pewnie też, ale jeszcze nie grałem)
od biedy Assassin''s Creed Brotherhood albo Revelations (w II chyba jeszcze nie było możliwości kontynuowania serii po zabiciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 20:12, ManweKallahan napisał:

Prince of Persia Warrior Within
Batman Arkham Asylum (City pewnie też, ale jeszcze nie grałem)
od biedy Assassin''s Creed Brotherhood albo Revelations (w II chyba jeszcze nie było
możliwości kontynuowania serii po zabiciu)



No akurat wszystkie mam i przeszedłem :). Może znasz jeszcze jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować