Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Szukam gry podobnej do sasiedzi z piekla rodem w gazetce byla podobna gra do tych sasiadow ale nei apmietam nazwy cos chyba piekielna rodzinka czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do... Splinter Cell... grałem w pierwsze 3 części (DA nawet nie tykam...) i mam ochotę trochę pozabijać ludzi z ukrycia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:20, Ćpunek01 napisał:

> Najbardziej podobna gra do Splinter Cella to Stolen.
> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4072

Dali chyba kiedyś w CD-Action... nie spodobało mi się zbytnio.


Dokładnie, mnie też za bardzo nie.
Za podobne gry można uznać po części także Metal Gears Solid te które wyszły na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 16:22, Kraju92 napisał:

Za podobne gry można uznać po części także Metal Gears Solid te które wyszły na PC.


Wolałbym coś nowszego. Wiem, że grafika nie jest najważniejsza, ale dla mnie ma znaczenie. Gdyby nie była starsza od SP Chaos Theory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:25, jcl99 napisał:

Szukam gry podobnej do Star Wars: Knights of the Old Republic i Gothic.

Do Gothica podobne jest polskie Two Worlds i Morrowind lub Oblivion. Do KOTOR''a podobne jest mimo zupełnie innego świata Jade Empire (ci sami twórcy,podobny styl fabuły,jasna i ciemna strona mocy tyle że pod inną nazwą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:25, jcl99 napisał:

Szukam gry podobnej do Star Wars: Knights of the Old Republic


Przede wszystkim jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś zagraj w KotOR II, poza tym Mass Effect który Polską premierę będzie miał 17 lipca ma być bardzo podobny.
Możesz też zagrać w Jade Empire, co prawda to gra fantazy osadzona w klimatach dalekiego wschodu a nie s-f ale pod wieloma względami przypomina KotOR''a (i ma równie dopracowaną i wciągającą fabułę).

Dnia 29.06.2008 o 16:25, jcl99 napisał:

i Gothic.


Gothic 2. Oprócz tego niestety trudno coś polecić bo Gothic jest dość wyjątkowy. Możesz spróbować TES III: Morrowind ale nie oczekuj zbyt dużego podobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 16:34, Karharot napisał:

Gothic 2. Oprócz tego niestety trudno coś polecić bo Gothic jest dość wyjątkowy. Możesz
spróbować TES III: Morrowind ale nie oczekuj zbyt dużego podobieństwa.


Ja nie polecam Morrowinda, jeśli komuś podobał się Gothic. Te gry łączy jedynie to, że są z tego samego gatunku. Nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TES III i G2 wyszły w tym samym roku (i rok po G1) przez co często się je porównuje. Co do tego że się różnią to masz oczywiście rację ale zaznaczyłem w poprzednim poście że nie należy po nich oczekiwać zbyt dużego podobieństwa. Niemniej w Morrowind warto jest zagrać, zwłaszcza że gra kosztuje teraz grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:45, Karharot napisał:

Niemniej w Morrowind warto
jest zagrać, zwłaszcza że gra kosztuje teraz grosze.


No nie wiem... ja na tej grze mocno się zawiodłem i mówię z perspektywy człowieka, który bardzo polubił serię Gothic. Dla takiego człowieka Morrowind po prostu jest za nudny i nużący... ale też na odwrót: fani Morrowinda nie przepadają zbytnio za Gothicami. Dlatego raczej odradzam kupienie tej gry fanowi Gothica chyba, że nie żal mu tych 20 zł...
Ja osobiście żałuję, że toto kupiłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię i Gothica i Morrowinda:) Każda z tych gier ma coś do zaoferowania i potrafi przyciągnąć do siebie na długie dni.
O gustach się jednak nie dyskutuje - rozumiem że komuś może się nie podobać jedna z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry która jest podobna do FIFy Street tyle aby była na PC. Grałem u kolegi w Fife Street na Xbox''ie i bardzo mi przypadła do gustu, lecz niestety nie posiadam takiej konsoli.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 08:50, Małko93 napisał:

Szukam gry która jest podobna do FIFy Street tyle aby była na PC. Grałem u kolegi w Fife
Street na Xbox''ie i bardzo mi przypadła do gustu, lecz niestety nie posiadam takiej
konsoli.
Z góry dzięki.


Kiedyś czytałem na jakimś zachodnim portalu o grze podobnej właśnie do FS. Nazywa się Urban Freestyle Soccer. Wydaje mi się ze nie została wydana przez żadnego polskiego dystrybutora, ale można ją nabyć za małe pieniądze na aukcjach.

Edit.
Tu masz aukcje na Ebay''u
http://cgi.ebay.pl/PC-CD-ROM-Urban-Freestyle-Soccer-complete-game_W0QQitemZ2001959 46981QQihZ010QQcategoryZ41072QQcmdZViewItem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawa pilna szukam gry (?) championship {to w nawiasie to jest jakies imie (chyba)}
Gra polega (widziaklem w demie) ze 4 graczy wspina sie na wiezowiec gdzie czeka smiglowiec kto dotrze pierwszy wygrywa
postacie np pan grubas moze miotac kawałkami pizzy amazonka bumerangiem
kto zna taka gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:05, ziomal1234 napisał:

Szukam gry podobnej do serii Empire Earth w której prowadzimy cywilizacje przez różne
epoki (średniowiecze, nowożytność, przyszłość itp.)

No to chyba masz do wyboru tylko Cywilizację, chociaż EE to RTS a Civ to strategia turowa. No ale tam też prowadzi się swoją nację przez wszystkie epoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować