Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 15:55, zerohunter napisał:

Neuro Hunter.

Mam tą grę , taka średniawa . Project Snowblind miałem okazję kupić w Saturnie a tego nie zrobiłem , normalnie żałuję ... zassysam narazie demko , okaże się czy rzeczywiście gra dobra jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neuro Hunter to marna kopia Deus Ex''a - zdecydowanie nie warto. Słabe wykonanie - jedynie pomysł był dość ciekawy.

To o Neuro hunterze jakby co ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 13:56, player000 napisał:

szukam jakiegoś programu szachowego (przedewszystkim z ciekwości) w którym są animacje
walki itp.


Chessmaster, jedna z nowszych wersji. Była możliwość wyboru pionków jako stworów bądź rycerzy i były animacje walki, np. uderzenie mieczem itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:07, lukase napisał:

Szukam gry podobnej do atlantis, gothic .
Wymieniajcie tylko gry z klimatem i podobne a nie wszystkie rpg i przygodowki.


Może Morrowind i NWN? Co jakiś czas pojaiwa się takie pytanie i takowe te same sa na nie lub podobne odpowiedzi. Jeszcze Dark Messiah ma fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:58, KŁEJK napisał:

Neuro Hunter to marna kopia Deus Ex''a - zdecydowanie nie warto. Słabe wykonanie - jedynie
pomysł był dość ciekawy.

To o Neuro hunterze jakby co ;).

A jak z tym Project Snowblind ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo w to nie grałem ale jeśli szukasz futurystycznego FPSa w klimatach deusowych to może ci się spodobać. Grafika niezła, fajna strzelanina. Ogólnie całkiem strawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:19, heaton 1992 bdg napisał:

A jak z tym Project Snowblind ?

Ja grałem w niego na konsoli i przyznam iż gra jest średnia, w prasie i internecie dostała całkiem przyzwoite oceny ale dla mnie taka futurystyczna rabanka, choć nawet klimat ma, a może nawet nie tyle klimat co rozmach. Jednakże je żeli chcesz w miare porządnej strzelaniny to moge Ci ją polecić, jednakże jest mały mankament - nie ma krwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:23, KŁEJK napisał:

Długo w to nie grałem ale jeśli szukasz futurystycznego FPSa w klimatach deusowych to
może ci się spodobać. Grafika niezła, fajna strzelanina. Ogólnie całkiem strawne.

nie tylko nie ty!!!!!! co do gry to bardzo fajna jest ja dałem za nią 15zł razem z cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:37, tomoliop napisał:


Sequel Deus Ex''a to Deus Ex Invisible War, jest sprzedawany w pack''u: Project Snowblind
i oba Deusy

Deusy oba mam , kupię oddzielnie Project Snowblind :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:20, Skywalker560 napisał:

Jeśli szukasz tego typu gier to możesz spróbować np. Commandos (choć to nieco inny tytuł),
albo nawet Fallout Tactics - też taktyczna (choć 2D), można grać w real-time i jest też
wątek ekonomiczny. Powinno Ci się spodobać.


Dzięki.
W obydwie gry zagrałem i przeszedłem. FT był ciekawszy bo można było ułożyć sobie wojowników prawie jak z klocków lego. 3 postacie mające 24 PD i cechę snajper to dopiero szwadron śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może coś z serii Jagged Alliance? Tylko jest pewien problem (jak dla kogo) - "do wyboru" jest tylko walka w turach. No i taki np. JA2 ("podstawka") ma dość rozbudowany wątek ekonomiczny (wszyscy krzyczą tylko "Płać!" ;)), co nie każdemu może się podobać (ale np. JA2,5 jest już pozbawiony tej "wady").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2008 o 16:19, heaton 1992 bdg napisał:

A jak z tym Project Snowblind ?


Project Snowblind był w CDA, dobrze oceniana giera, ale mnie w sumie znudziła, nie chciało mi się w to grać, te orientalne klimaty mnie odrzuciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:54, tomoliop napisał:


> A jak z tym Project Snowblind ?

Project Snowblind był w CDA, dobrze oceniana giera, ale mnie w sumie znudziła, nie chciało
mi się w to grać, te orientalne klimaty mnie odrzuciły.

A wiesz może w którym dokładnie numerze była ta gra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:40, Blackhand napisał:

To może coś z serii Jagged Alliance? Tylko jest pewien problem (jak dla kogo) - "do wyboru"
jest tylko walka w turach. No i taki np. JA2 ("podstawka") ma dość rozbudowany wątek
ekonomiczny (wszyscy krzyczą tylko "Płać!" ;)), co nie każdemu może się podobać (ale
np. JA2,5 jest już pozbawiony tej "wady").


Dzięki, ale przeszedłem wszystkie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:21, heaton 1992 bdg napisał:

>
> > A jak z tym Project Snowblind ?
>
> Project Snowblind był w CDA, dobrze oceniana giera, ale mnie w sumie znudziła, nie
chciało
> mi się w to grać, te orientalne klimaty mnie odrzuciły.
A wiesz może w którym dokładnie numerze była ta gra ??


13/2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować