Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Gratuluję wszystkim laureatom!

Wysyłka nagród z II etapu nastąpi za ok. 2 tygodnie, może wcześniej - ale to dam znać mailem/telefonicznie.
Ci, którzy gdzieś na dłużej wyjeżdżają i mogliby nie odebrać przesyłki pocztowej: nie martwcie się, nagroda nie przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uch całe szczęście bo wyjeżdżam 3 sierpni do 10 sierpnia. Akurat jak nagrody wysylają. Fajnie że coś wygrałem. Szkoda że nie jest to Jade Empire ale trzeba sie cieszyc tym co się ma. Zwłaszcza że to jedna z moich cenniejszych nagród. Czekamy na kolejne konkursy. he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:06, akne napisał:

Gratuluję wszystkim laureatom!

Dzięki za gratki i za dobry dobór nagród ;)

Dnia 16.07.2007 o 16:06, akne napisał:

Wysyłka nagród z II etapu nastąpi za ok. 2 tygodnie, może wcześniej - ale to dam znać mailem/telefonicznie.
Ci, którzy gdzieś na dłużej wyjeżdżają i mogliby nie odebrać przesyłki pocztowej: nie martwcie
się, nagroda nie przepadnie.

Do późnego września się nie ruszam więc u mnie nie ma obaw ;)

PS: zerknij proszę na swój GS w sprawie TBD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno ostatnie pytanie ;) Co to za edycja Heroes 5 ''Silver Edition'', jakieś dodatki tam są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:05, KannX napisał:

Ja mam jeszcze jedno ostatnie pytanie ;) Co to za edycja Heroes 5 ''Silver Edition'',
jakieś dodatki tam są?

Heroes V i pierwszy oficjalny dodatek - Kuźnia Przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:07, Krejt napisał:

Heroes V i pierwszy oficjalny dodatek - Kuźnia Przeznaczenia.


Dziękuję. No to wartościowy pakiet wygrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne czy uchylisz rąbka tejemnicy? Czy na 27 stronie z postami jest jakas osoba ktora jest na liscie kandydatow na nagrody specjalne? :D

P.S Czy taka lista wogole jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:06, akne napisał:

Gratuluję wszystkim laureatom!

Dziękować, dziękować. :D

Dnia 16.07.2007 o 16:06, akne napisał:

Wysyłka nagród z II etapu nastąpi za ok. 2 tygodnie, może wcześniej - ale to dam znać mailem/telefonicznie.
Ci, którzy gdzieś na dłużej wyjeżdżają i mogliby nie odebrać przesyłki pocztowej: nie martwcie
się, nagroda nie przepadnie.

To dobrze, że nie przepadnie, bo nie jetstem pewien, czy za 2 tyg. nie będę u babci.

P.S. Możesz nam w przybliżeniu zdradzić, kiedy będzie Extra Konkurs do sześcianu (3:))?? Mam tylko nadzieję, że nie będzie oon wymagał zakupu gier, a jak już to jednej, a nie trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie akne, jak możesz podaj przybliżoną datę 3 konkursu(będę zbierał kasiorke na gry:)) i jeszcze czy jest jakaś osoba ze strony 27 na liście do nagród specjalnych jeśli już została wstępnie zrobiona:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem szczęśliwy, że w przedostatni dzień konkursu kupiłem jeszcze 3 gry :) A, że w następny dzień wyjeżdżałem byłem zmuszony pisać późno w nocy, ale opłacało się :) Na szczęście zdjęcia zrobiłem już wcześniej :) Teraz ciekawi mnie tylko, który wiersz zasłużył na jaką nagrodę, ale tego pewnie się nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym o tym pytaniu (oczywiście do akne). Czy w pracach specjalnych będzie się liczyć wykonanie (które jest u mnie raczej kiepskie), czy treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:09, cichy10 napisał:

Zapomniałbym o tym pytaniu (oczywiście do akne). Czy w pracach specjalnych będzie się
liczyć wykonanie (które jest u mnie raczej kiepskie), czy treść.

Zapewne to i to. ;) Raczej jasne, że liczy się całokształt, bo co jeśli ktoś miał jakiś super pomysł, jednak sama praca jest nieostra i rozmazana?

P.S. Zamienię The Guild 2 na jakąś inną grę. (w tym temacie jeszcze info nie dawałem :P) Kontakt w podpsie i na GS.

Podziękowania dla akne za to, że dbała o to żeby nagrody się nie powtarzały, gdyż nie musiała tego dla nas robić, a zrobiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, w tej edycji wygrałem tylko grę Guild2. qrcze, na allegro nei dadzą mi za nią nawet 30zł. Eh, liczyłem na więcej ale wiem wiem, kartę graf. już wygrałem to narzekac nie moge. Ale taka kamera albo LCD..hmmmmm........
Teraz czekamy na kolejny równie dobry konkurs :)

Aaaa, jeszcze przeciez nie wszystko stracone. Wysłałem 2 prace na konkurs specjalny, moze sie los do mnie uśmiechnie, chociaz szczerze wątpię w wygraną. Ale pomarzyc można zawsze....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:55, awesome napisał:

No niestety, w tej edycji wygrałem tylko grę Guild2. qrcze, na allegro nei dadzą mi za nią
nawet 30zł. Eh, liczyłem na więcej ale wiem wiem, kartę graf. już wygrałem to narzekac nie
moge. Ale taka kamera albo LCD..hmmmmm........
Teraz czekamy na kolejny równie dobry konkurs :)

Ja wygrałem pendrive-a 512 mb ... Szczerze mówiąc wolałbym np. Jade Empire, bo pen-a już mam i to nawet 1 Gb, ale jak na pierwszy raz to moim zdaniem bardzo dobrze. Czekamy na Extra Konkurs 3 :-)
reykan --> ja swojej nie umieszczę, bo pisałem pod wpływem weny, potem tylko przeglądnąłem czy nie ma błędów. Nigdzie nie zapisałem tego co tam wypisałem ;) Ale praca nie była długa. Góra 1000 znaków (ale wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestey, albo stety ;P Jestem w Kaliszu na wakacjach. Na tym komputerze nie ma mojej pracy. A wiecie jak chętnie bym pokazał ?

@Akne - Jeszcze raz dzięki za wszystko ;) Pozdrów tam organizatorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:05, reykan napisał:

To co, może ktoś doda swoją pracę?


Tutaj chcesz bym/byśmy zamieścił/zamieścili, tj. na tym temacie? Bo jak cuś ja swoją pracę na moim GS zamieściłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować