• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Pójść, spokojnie pójdzie, ale przy większej ilości graczy wokół Ciebie możesz mieć drobne lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.06.2007 o 18:45, Linux M napisał:

Pójść, spokojnie pójdzie, ale przy większej ilości graczy wokół Ciebie możesz mieć drobne lagi...


Najlepiej będe grał w nocy, na jakiś europejskich serwerach... a jest w nim single player??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.06.2007 o 22:22, Miluś napisał:

[URL= http://www.speedtest.net][IMG] http://www.speedtest.net/result/134572069.png[/IMG][/URL]


mam problem...sami widzicie, że wynik całkiem niezły, ale gdy spotykam większą rzeszę graczy
(tzn jak dzisiaj..spotkałem 5 graczy, to jedynie 1 wyświetlał mi się na kolor żółty...reszta
miała znaczek oznaczający, że mają problemy z połączeniem...tak jest zawsze...widzę maksymalnie
jednego delikwenta na czerwono/żółto...reszta biało ze znaczkiem :-/ a mój kolega mający "tylko"
1 mb/s widzi większość ludzi na czerwono...może ktoś podać mi przyczynę tego problemu ??

Problemem nie jest sprzęt. Na pewno:

Intel Core 2 Duo E6400
Asus P5B
Galaxy GeForce 7900GS Zalman 1.4 ns
GeIL (2x512mb) E6400 800 mhz
Chieftec 450 W



Nikt nie potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.06.2007 o 18:51, gabrielgoluszek napisał:

> Pójść, spokojnie pójdzie, ale przy większej ilości graczy wokół Ciebie możesz mieć drobne
lagi...

Najlepiej będe grał w nocy, na jakiś europejskich serwerach... a jest w nim single player??


podlaczasz sie do jednego serwera, nie masz mozliwosci wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Ja mam taki dość dziwny problem... Otuż kupiłem oryginała TDU od CDProjektu i już od 2 tygodni nie mogę się połączyć z serwerem TDU... Oczywiście konto multi na gamespy i w grze mam NAPEWNO dobrze skonfigurowane. Kiedy próbuje się połączyć wyskakuje ten komunikat o tym, żebym sprawdził połączenie sieciowe. No więc odblokowałem porty w firewallach i to nic niedało. Potem wyłączyłem wszystkie niepotrzeble programy (firewalle, antyspyware, antywirusa) i ciągle to samo... Mam Neo 1Mb (bez liveboxa). Czy ktoś z Was kto posiada neostradę miał podobny problem? I co zrobiliście z Neo żeby gra działała? Proszę o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli. ;-) Z góry dzięks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam !!!
Za Chiny Ludowe nie wiem gdzie to napisać więc piszę tutaj i może mi ktoś pomoże ... problem dotyczy gry "Project IGI 2 - Covert Strike" ponieważ pod klawiszem "9" powinna być "strzykawka" do "podleczenia zdrowia" a tymczasem jestem już po dwóch misjach i tej "strzykawki" jak nie było tak nie ma a następna misja bez "strzykawki" jest praktycznie nie do przejścia bowiem jest zbyt wielu przeciwników i nawet kiedy dochodzę prawie do końca misji mimo że mam snajperki to ilość mojego "zdrowia" jest w stanie krytycznym ... i nie wiem co zrobić aby ta "strzykawka" się pojawiła ... jeżeli możecie to pomóżcie i wyślijcie odpowiedź na mój e-mail: bandit004@wp.pl

z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej! Nabyłem dzisiaj tą rzekomo całkiem przyjemną grę i po początkowych perypetiach z instalacją, dobrnąłem do momentu próby. Niestety skończyła się ona nie udanie. Za każdym razem gdy próbuje uruchomić grę pojawia się windowsowy komunikat, że doszło do błędu aplikacji i zostanie ona automatycznie wyłączona. Wiecie może jak to rozwiązać? Nie pomogła instalacja najnowyszych sterów, dx, reinstalacja gry... hm... a moze karta graf za słaba? Mam Geforce 6600GT 128 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam wielki problem z gra TDU to ze nieraz niechce sie zalaczyc to maly pikus ale ze mialem ukonczona gre w 72% i odkryta cala wyspe co nie wspomne o domach i autach .Wiec mam problem bo niewiem jakim sposobem mam teraz 42% gry znikly mi cztery domy i auta o wartosci 4.500.000$ mialem profil mistrza a tera mam experta co sie dzieje z ta gra i poznikaly mi trasy ktore przejechalem mam jeszcze 20 aut ale wszystkie salony sa pozamykane .PROSZE O POMOC JAK TO NAPRAWIC

20070605225539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

GRA TEST DRIVE UNLIMITES JEST TRAGICZNA CAłY CZAS SIE PIE.... w KOŃCU POŁAMAŁEM TĄ GRĘ SZKODA NERWÓW !!!! Owszem pomysł na gre SUPER ale trzeba dopracować a nie sprzedawać, fajna nie dopracowana i sie ciągle coś jeb.... sie co chwile, grafika, dzwięk wszystko. Wreszcie po przejściu jakiś tam róznych głupich wyścigów sie podwiesił komputer wyszło mi z gry i zamiast grać laską zaczełem grac facetem super. wszsytkie ustawienia zostały ale postać sie zmieniła> gra jest drętwa tak sobie sie prowadzi NIE POLECAM TEJ GRY JEST TO TYPOWY PRZEREKLAMOWANY BUBEL. ZA Te GRE POWINNA SIE WZIĄĆ E.A A NIE ATARI JAK MÓJ PIERWSZY komputer I niestety lamus i nie ma szans zeby z atari zrobić coś na dzisiejsze czasy. EA ROBI DUŻO PRZYJEMNIEJSZE GRY TA FIRMA TO PRZYSZŁOŚĆ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAWIEDZIONYCH TĄ GRĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najlepiej wywal tą gre to dopiero początek nerwów wymiotować mi sie chciało jak u mnie tez coś sie co chwila działo. |U mnie laska zamieniła sie w łepka co chwila kwadratowa i dretwa gra to brak dzwięku to cos z grafiką to wyjdzie z gry. Dosyć grania połamałem płyte i mam głęęęboko w du... firme Atari i i ch TDU bubel nie gra, nie dopracowana. TRAGICZNA GRA TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
kupiłem własnie gre TDU oryginał oczywiscie no i tu mam problem
po zainstalowaniu etc właczam gre pokazuja sie napisy,
atari,
eden games
potem ten Test Drive...
i sie gra wyłacza ...
co robic?
komp:
gf 6500
ram 512
athlon 200+ (1.8ghz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.06.2007 o 08:27, Rojasek napisał:

Witam,
kupiłem własnie gre TDU oryginał oczywiscie no i tu mam problem
po zainstalowaniu etc właczam gre pokazuja sie napisy,
atari,
eden games
potem ten Test Drive...
i sie gra wyłacza ...
co robic?
komp:
gf 6500
ram 512
athlon 200+ (1.8ghz)



Wydaje mi się że masz za słabą kartę graficzną; wymagane minimum to chyba GF 6600. A poza tym przydałoby się troche więcej ramu i lepszy procek więc jeśli chcesz sobie pynnie pograć najlepiej wymień kompa( łatwo poiedzieć :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.06.2007 o 08:37, debus3 napisał:

> Witam,
> kupiłem własnie gre TDU oryginał oczywiscie no i tu mam problem
> po zainstalowaniu etc właczam gre pokazuja sie napisy,
> atari,
> eden games
> potem ten Test Drive...
> i sie gra wyłacza ...
> co robic?
> komp:
> gf 6500
> ram 512
> athlon 200+ (1.8ghz)


Wydaje mi się że masz za słabą kartę graficzną; wymagane minimum to chyba GF 6600. A poza tym
przydałoby się troche więcej ramu i lepszy procek więc jeśli chcesz sobie pynnie pograć najlepiej
wymień kompa( łatwo poiedzieć :P).


no tak przepraszam mam GF FX5600
a mam pytanie czy na Pentium 4 2,4ghz, 512 ramu nividii 6500 pójdzie ? :/ kurde ! jak zmieniac u mnie to wszystko wtedy bo jak i ahh szkoda gadac
to moze pójsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować