• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.02.2008 o 19:38, kulfonito napisał:

A to prawda, że na kartach GeForce 8xxx gra zwalnia? :/


Owszem, TDU strasznie zwalnia, ale nie na 8xxx a na 88xx - mi na 8600 działa wzorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2008 o 20:10, gogiell napisał:

> A to prawda, że na kartach GeForce 8xxx gra zwalnia? :/

Owszem, TDU strasznie zwalnia, ale nie na 8xxx a na 88xx - mi na 8600 działa wzorowo
;)


Ale jak to? ;( Kupuję nowego kompa z 8800 i chciałem pograć w TDU :( Nie ma żadnego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie problem w tym, że wiele osób ma z tym problemy, ale rozwiązania nie ma :/ To właśnie wkurza w TDU - strasznie zabugowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2008 o 20:54, gogiell napisał:

Właśnie problem w tym, że wiele osób ma z tym problemy, ale rozwiązania nie ma :/ To
właśnie wkurza w TDU - strasznie zabugowany :/


A szukałem na googlach i niektórzy pisali, że mają 8800 i im dobrze chodzi :P nawet znalazlem filmik z YT, gdzie gościu napisał, że ma 8800 i chodziło mu płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam taki problem:

1. Instaluję grę przez PACH do VISTY i zawiesza się na 99% i nie chce dalej iść...
2. Nawet jak jakoś się zainstaluje to uruchamiam, a tu komunikat ze gra przestala dzialać....
POMOCY.......

Moj komp:
CORE 2 QUAD
Ge Force 8600 GT
1 GB ram
Windows VISTA Home PREMIUM
GIERKA JEST LEGALNA

Jeżeli ktoś zna odp to niech napisze, a jak odp juz byla gdzieś to niech da linka.....
Z góry wielkie dzięki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2008 o 19:38, kulfonito napisał:

A to prawda, że na kartach GeForce 8xxx gra zwalnia? :/


Jeśli przeczytałeś mojego posta nad twoim, to wiesz, że tak - no chyba, że myślisz, że to sobie ubzdurałem ;p.

Niestety, ale TDU ma problemy z obsługą kart GF 88xx, ja mam właśnie taki problem.
Szukałem na wielu forach, w tym oficjalnym Atari i wielu użytkowników zgłaszało już takie same problemy w dzień po premierze gry. Miało to zostać poprawione w patchu i najnowszych sterach do kart tej serii, ale niestety nic się nie zmieniło - widać gra ma tak skopaną obsługę tych układów, że po prostu nie da się tego naprawić i zapewne nigdy to się nie zmieni.

Ale pocieszę cię: nawet problemy z obsługą G80 nie są regułą! Możliwe, że zdarzają się tylko na konkretnych konfiguracjach sprzętowych, ale są też ludzie, którym na tych kartach gra działa bez problemu. Tak że możesz ryzykować nerwy i kupić TDU licząc, że Ci się poszczęści albo sobie odpuścić (ew. czekać na TDU 2) ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2008 o 23:37, kulfonito napisał:

> > (...)

Zaryzykuję te 35zł. Najwyżej sprzedam na allegro :)


Ja wydałem stówkę, ale nie wiedziałem wtedy, że cokolwiek ryzykuje :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2008 o 23:50, MKRaven napisał:

> > > (...)
>
> Zaryzykuję te 35zł. Najwyżej sprzedam na allegro :)

Ja wydałem stówkę, ale nie wiedziałem wtedy, że cokolwiek ryzykuje :/.


No nic. Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2008 o 22:00, kulfonito napisał:

A to prawda, że na kartach GeForce 8xxx gra zwalnia? :/ Akashi, powiedz, że to nieprawda
;(



Ja mam 8800GTS 640 MB firmy Gigabyte i nie narzekam na grę w TDU.Wszystko działa mi płynnie, więc to nie jest regułą jak powiedział MKRaven.Spokojnie kup TDU i ciesz się grą, myślę że nie powinieneś mieć problemów, najwyżej wystawisz ją na gram.pl w dziale używki i ktoś pewnie z chęcią kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewnien problem. Zainstalowałem grę, upatchowałem jak należy, grałem już z jakieś 2 tygodnie i ostatnio zaczął występować błąd. Nie wiem od czego to zależy, ale czasami po jakiś 5 minutach gry, ta zawiesza się na amen. Nie ma to żadnego związku z żadną dzielnicą czy wyścigiem. Nawet w jeździe dowolnej potrafi się zawiesić w losowych miejscach na mapie. Ma ktoś jakiś pomyśł ? Mój sprzęt to AMD Athlon 64 x2 3600+, 1023 Mb Ram, GeForce 8600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2008 o 16:53, sig. napisał:

tylko ta czy wszystkie inne też?

Hmmm ? Chodzi o inne gry ? Nie, z innymi nie mam najmniejszego problemu ... Tylko TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja gram na laptopie z kartą ATI Radeon HD2300 z 128MB. Wolno chodzi i słabo wygląda ale nie mogę się powstrzymać, by grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2008 o 12:10, bomba123 napisał:

mam problem niemoge połączyc sie z serwerami Test drive Prosze was o pomoc z góry dzięki
aha i mam neostrada 1,3 mb/s


a jaki komunikat ci wyświetla? najlepiej screena daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować