• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam. Mam ogromny problem: włączam grę z profilem online i nie może połączyć mnie z serwerem. Dodam, że zainstalowałem oryginalnego Megapacka z TS. Wszystko dobrze chodziło wcześniej i teraz nie ma problemów na profilu offline. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pisze, że nie może połączyć mnie z serwerem. Dodam, że jeśli usunę plik "addon" z tego folderu, gdzie są przechowywane kody, to "cudem" łączy się z serwerem, ale po ok. 2 minutach wyrzuca mnie z gry z komunikatem: "Pobrane treści dodatkowe nie zostały zapisane. Zaraz nastąpi rozłączenie.".
Jeżeli zaś dodam "addona", nie połączy mnie z serwerem. I tak w kółko. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dobrze chodziło wczesniej czyli że online grałeś bez wspomnianego packa? bo jak nie to może być wina prywatnego ip albo rotuera/firewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dopiero teraz przyszła mi do głowy myśl, że ten Megapack był przecież instalowany na kompie mojej siostry, ale wydaje mi się niemożliwe, żeby to miało coś wspólnego z moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2009 o 22:21, fifomaniak napisał:

A nie przypisal sie do CD keya na kompie Twojej siostry?


Właśnie nie wiem jak to jest z tym przypisywaniem, ale mamy 2 inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2009 o 22:44, fifomaniak napisał:

No to Carpack przypisał się do tamtego CD-Keya...


No to już przesada. To co, mam kupić nowego Carpacka za kolejne 40 złotych? W ogóle sam pomysł, żeby Carpack był tak drogi, że za tyle samo można kupić samą grę jest chory, ale TO jest NIENORMALNE. Może po prostu wpiszę kod z gry siostry i wtedy mi pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Podczas włączania gry online nie łączy mnie do serwera. Pojawia się komunikat abym sprawdził swoje połączenie sieciowe. Dodam, że jakiś czas temu miałem pirackiego car packa (na próbę) ale szybko go wywaliłem, ponieważ TDU mi się chrzaniło. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

YO!
Mam pewien problem z TDU. Otóż nie tak dawno mój kolega kupił sobie platynowe TDU, zainstalował je u siebie i świetnie, pograł trochę i takie tam. Ale zrobiło mu się smutno i chciał pograć razem ze mną przez internet. Jako że ja TDU miałem już w dniu premiery potrzebny mi był tylko megapack. Pożyczył mi grę, zainstalowałem ją. Wszystko pięknie. Pograłem nawet trochę. Ale przyszedł czas, żeby grę oddać abyśmy razem mogli cieszyć się z rozgrywki przez sieć. Więc kolega przyjechał wziął grę do domu i kazał mi już czekać w grze. Więc czekałem. I doczekałem się. Kiedy on wszedł do gry mnie wywaliło. Przez pewien czas próbowaliśmy jakoś pograć, ale nic się nie dało zrobić. Doszliśmy do wniosku, że nie ma szans na grę, więc następnego dnia pojechałem do sklepu, żeby sobie sprawić własnego Megapacka.W sklepie nie było samego dodatku, więc kupiłem całą Platynę. Kiedy wróciłem do domu wywaliłem stare TDU z kompa i zainstalowałem wszystko od nowa (TDU + Megapack). Kiedy chciałem się połączyć wyskakiwał mi jakiś błąd, abym sprawdził swoje połączenie i takie tam.
ale to nic nie pomagało. Na chwilę obecną wygląda to tak, że za pierwszym razem doinstalowałem Megapacka od kolegi na moją orginalną grę. Później wywaliłem Megapacka i grę i zainstalowałem nową grę z Platyny, pomiędzy instalacjami nie usuwałem żadnych CD-keyi.
Więc chciałem się dowiedzieć czy można coś na to poradzić? Kolega na swoim TDU może normalnie grać. A ja ze swoim próbowałem już chyba wszystkiego, usuwałem te pliki z CD-keyami, próbowałem zmienić CD-keye. Czy będę mógł jeszcze kiedyś zagrać w TDU, czy mam sobie już dać spokój?
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem z TDU, który praktycznie uniemożliwia grę. Otóż po ok. minucie po wyjściu z domku FPS-y spadają o ok. 30% i gra zaczyna strasznie mulić, a po kolejnych paru minutach gra się zawiesza. Proszę o pomoc we wskazaniu, co może być przyczyną problemu. Zaznaczam, że ten problem występuje tylko w tej grze, w innych go nie ma, również system chodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A podstawowe czynności jak wgranie nowych sterowników do karty graficznej i re-install gry wykonane? :>
Ale wiecie co, warto korzystać z Pomoc Technicznej, bo znalazłem tam opisany podobny problem i jego rozwiązanie, więc przed re-instalką i driversami do graficznej zobacz na to:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Naprawdę nikt nie zna rozwiązania mojego problemu? A może po prostu nikt nie chce mi pomóc?
Proszę Was bardzo o pomoc. Mój pierwszy post może się wydać trochę "piracki" ze względu na to, że chciałem grać na kopii kolegi, ale ja nie miałem złych zamiarów. Więc jeżeli znajdzie się ktoś kto może mi pomóc to bardzo proszę aby opisał jakiś sposób rozwiązania mojego problemu.
Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować