• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.06.2009 o 13:52, Carnage13 napisał:

Z tego co pamiętam na płycie jest pliczek o nazwie IssScript czy jakoś tak i musisz go
zainstalować. NIe jest to z powodowane tym że masz Vistę , o u mnie na Xp było to samo.
Bo instalacji tego wszystko powinno pójść bez problemu


Jupi, znalazłem. Dokładnie ISScript11. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko jeszcze będę musiał poprosić mamę aby mi wpisała hasło bo nie mam uprawnień admin. xP Ale przynajmniej teraz umiem rozwiązać problem :]. Serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakiś czas temu zainstalowałem TDU, gra działała poprawnie. Teraz nie wiem czemu zawiesza się/wywala do windy średnio po 3 minutach zabawy. Reinstalacja nie pomaga. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy po każdym usunięciu tego folderu musisz wpisywać klucz CD? Sprawdź też temperaturę procka, u mnie on stwarza dużo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2009 o 21:43, Diverso napisał:

A czy po każdym usunięciu tego folderu musisz wpisywać klucz CD?

Tak.

Dnia 26.07.2009 o 21:43, Diverso napisał:

Sprawdź też temperaturę
procka, u mnie on stwarza dużo problemów.

Raczej nie jest to wina procka, mam dwa systemy (Windows 7 i XP), na XP wszystko jest w porządku, więc raczej wina nie leży po stronie sprzętu. No i inne, nieraz bardziej obciążające sprzęt gry działają bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi też wszystkie gry działały normalnie oprócz TDU, który na początku stracił z 15 klatek, a potem się zawieszał. Rozkręciłem obudowę i przeczyściłem calutki procesor i gra znów śmiga, z tym, że muszę co jakiś czas powtarzać te zabiegi pielęgnacyjne. ;] Innej idei nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej, mam pewien problem z TDU. Mianowicie, kiedy go instaluję na Win7 wyskakuje jakiś błąd. Instalator kończy przygotowania do instalacji i koniec. Wyskakuje, że instalajca nie mogła zostać dokończona i żeby zainstalować iss czy coś takiego, w każdym bądź razie, to co jest na płytce(ten mały programik). No dobra, zainstalowałem to, ale problem nie zniknął. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem ze stworzeniem profilu onlinew TDU. Zrobiłem sobie konto na Gamespy i w grze wpisuje ksywe, email i hasło takie jakie użyłem przy rejestracji. Po próbie połączenia się z serwerem pokazuje się taki komunikat: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dabbde60b240578.html Co zrobić w tej sytuacji ? Mam TDU Złotą Edycję z Megapackiem z platynowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

masz firewala? ew xp z sp2/vistę? takowe mają włączonego firewalla standardowo. prywatne ip też może stanowić problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.08.2009 o 18:49, S1G napisał:

masz firewala? ew xp z sp2/vistę? takowe mają włączonego firewalla standardowo. prywatne
ip też może stanowić problem

Mam Windows XP z SP2. Firewalla mam włączonego ale ustawiłem żeby nie blokował TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie przejmuj się, są problemy od jakiegoś czasu z serwerami. Nic się nie dzieje. Po prostu spróbuj kilka razy wejść do gry tzn. po tym obrazku 2x OK i za ok. 3 łączeniem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować