Zaloguj się, aby obserwować  
Thog

Medieval II: Total War - Kingdoms

376 postów w tym temacie

W kampani zakonu krzyżackiego zaatakowała mnie Polska niby wszystko ok.,ale dlaczego ci Polscy rycerze spieszeni mieli w klapie godło Litewski??? To woła o pomste do nieba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 23:34, Doreczek napisał:

Ale nadal balisty zadają 1 % obrażeń murowi... Ech a myślałem, że to zlikwidują...

ale dobre i to mnie wnerwiało jak komp balistami kilkoma strzałami niszczył mi mury !!! teraz raczej jedną nie zniszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak robią. Czekają aż balisty zniszczą mury i dopiero atakują jest to komp na poziomie średnim. Ja wysłałem lekką kawalerię i ich zjechałem ;) (chodzi mi o balisty tzn. załogę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 12:31, Major W napisał:

żeby grac w Królestwa to trzeba mieć podstawkę i do tego ściągnąć pecza najnowszego prawda?

OMG każdy głupi wie że w żeby grac w Królestwa trzeba mieć podstawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 12:31, Major W napisał:

żeby grac w Królestwa to trzeba mieć podstawkę i do tego ściągnąć pecza najnowszego prawda?

Zgadza sie trzeba mieć podstawke a jeśli chodzi o patch to on już jest dołączony z Medievalem Królestwa.
Sir Shadow Może troche szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w kampanii Crusaders pewną ciekawą sytuację.Otóż:Król Baldwin(u mnie z ksywką Lord Terroru) mimo że mineło już 80 tur(czyli 160 lat w medievalu) nadal żyję chociaż jest dostępny od początku gry Królestwem Jerozolimy.Ciekawe,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:53, Rosomk napisał:

Mam w kampanii Crusaders pewną ciekawą sytuację.Otóż:Król Baldwin(u mnie z ksywką Lord Terroru)
mimo że mineło już 80 tur(czyli 160 lat w medievalu) nadal żyję chociaż jest dostępny od początku
gry Królestwem Jerozolimy.Ciekawe,nie?


Niestety to taki mały mankamęt tej serji gier strategicznych, nawet w pierwszej części były jakieś niedorubki z wiekiem generałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 17:06, dante1007 napisał:

> Mam w kampanii Crusaders pewną ciekawą sytuację.Otóż:Król Baldwin(u mnie z ksywką Lord
Terroru)
> mimo że mineło już 80 tur(czyli 160 lat w medievalu) nadal żyję chociaż jest dostępny
od początku
> gry Królestwem Jerozolimy.Ciekawe,nie?

Niestety to taki mały mankamęt tej serji gier strategicznych, nawet w pierwszej części były
jakieś niedorubki z wiekiem generałów.

Oczywiście ,nie żeby mi to przeszkadzało.W końcu dziesięciogwiazdkowy generał zawsze się przyda ,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:53, Rosomk napisał:

Mam w kampanii Crusaders pewną ciekawą sytuację.Otóż:Król Baldwin(u mnie z ksywką Lord Terroru)
mimo że mineło już 80 tur(czyli 160 lat w medievalu) nadal żyję chociaż jest dostępny od początku
gry Królestwem Jerozolimy.Ciekawe,nie?

no bo tam jest dziwny przelicznik (pozostałość po ROME)
czyli - 1 tura (to pół roku )
a w medku masz 1 tura = 2lata ale postacie starzeją się 1 rok na 2 tury :P czyli 1 rok na 4 lata w grze - czyli mineło dopiero 40 lat dla tej postaci :
od taki mały bug od początku medka 2
we wcześniejszych grach nie było z tym problemu z wiekiem genków -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 10:06, scott napisał:

> Mam w kampanii Crusaders pewną ciekawą sytuację.Otóż:Król Baldwin(u mnie z ksywką Lord
Terroru)
> mimo że mineło już 80 tur(czyli 160 lat w medievalu) nadal żyję chociaż jest dostępny
od początku
> gry Królestwem Jerozolimy.Ciekawe,nie?
no bo tam jest dziwny przelicznik (pozostałość po ROME)
czyli - 1 tura (to pół roku )
a w medku masz 1 tura = 2lata ale postacie starzeją się 1 rok na 2 tury :P czyli 1 rok na 4
lata w grze - czyli mineło dopiero 40 lat dla tej postaci :
od taki mały bug od początku medka 2
we wcześniejszych grach nie było z tym problemu z wiekiem genków -

Kłopot z tym ,że jak sprawdziłem to okazało się ,że ma 50 lat!Czyli na początku miał 10?IMHO twoja teoria jest wątpliwa.Sprawdzę dokładniej jak będę miał czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2007 o 15:48, Rosomk napisał:

Kłopot z tym ,że jak sprawdziłem to okazało się ,że ma 50 lat!Czyli na początku miał 10?IMHO
twoja teoria jest wątpliwa.Sprawdzę dokładniej jak będę miał czas.

oj nie jest wątpliwa zobacz sam w grze - kliknij turę i zobacz ile czasu mija dla danej postaci - nic !!!
po 2 turach mija 1 rok a w grze mija 4 lata - ot to i tyle
jak byś grał w medka II to byś wiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 08:30, scott napisał:


> Kłopot z tym ,że jak sprawdziłem to okazało się ,że ma 50 lat!Czyli na początku miał 10?IMHO

> twoja teoria jest wątpliwa.Sprawdzę dokładniej jak będę miał czas.
oj nie jest wątpliwa zobacz sam w grze - kliknij turę i zobacz ile czasu mija dla danej postaci
- nic !!!
po 2 turach mija 1 rok a w grze mija 4 lata - ot to i tyle
jak byś grał w medka II to byś wiedział :P

Gram, ale skoro mineło 40 lat dla postaci którą ma się od początku to znaczy ,że na początku miała 10 lat i była królem z ośmioma gwiazdkami.Czy to nie absurdalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2007 o 15:34, Rosomk napisał:

>
Gram, ale skoro mineło 40 lat dla postaci którą ma się od początku to znaczy ,że na początku
miała 10 lat i była królem z ośmioma gwiazdkami.Czy to nie absurdalne?


żaden absurd Baldwin objął tron w wieku 7 lat tylko ze względu na wiek miał tak zwanego lorda protektora który sprawował za niego władze


Baldwin V - król Królestwa Jerozolimskiego w latach 1185-1186. Ze względu na wiek (objął tron w wieku 7 lat) nie sprawował samodzielnie władzy - królestwem rządził regent Rajmund III, hrabia Trypolisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat chciałby kupić sobie Medieval II: Total War. Chciałbym się zapytać, czy rozgrywka jest prowadzona podobnie jak we Władcy Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II. Nie chodzi mi tu o fabułę i realia, w których rozgrywana jest gra, tylko o gameplay. I chciałbym, abyście wypisali mi plusy i minusy, aby mój brat mógł na trzeźwo dokonywać (mam nadzieję) dobrego zakupu. A zdanie graczy jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

primo - jak brat kupuje gre, to niech on sobie poszuka opinii na jej temat
secundo - to jest temat o dodatku, a nie podstawce
tertio - zapraszam chociazby na strony www.gamespot.com, www.ign.com lub www.playback.pl - tam masz recenzje, nawet sa videorecenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować