Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

możecie mi wytłumaczyć jak krowie na rowie jak wy wyrywacie te laski w pękninie? mam ten amulecik i nie bardzo wiem co i jak :P gg:6174360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:01, lis_23 napisał:

Jak przypisywać broń do tych ulubionych? ( q ), bo w instrukcji nic o tym nie ma


Na stronie 7 instrukcji wcale nie ma ramki, w której jest wyjaśnione jak przypisać przedmiot do ulubionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również gram od premiery i to bardzo intensywnie a gra wywaliła mi się tylko raz do pulpitu. Ale zdarzyła mi się też taka sytuacja, że po wyjściu z jaskini gra wywalała po ok 30 sek. Pomogła błyskawiczna podróż od razu po wyjściu z jaskini do jakiegoś innego terenu.

Nie wydaję mi się, aby gry Bethesdy były pod tym względem jakieś ułomne. Oblivion, Fallout 3, Fallout NV a teraz Skyrim, jak już napisałem, są (przynajmniej u mnie) bardzo stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 16:57, Maurycy_69 napisał:

ale tu stwory nie są skalowalne. czy dam sobie radę ze smokiem jak za szybko polecę główny
wątek?


są skalowane, ale trochę w inny sposób. Po prostu im masz wyższy level, tym silniejsze "wersje" się pojawiają: objawia się to czasem członem w nazwie ( np w przypadku magów novice, apprentice, master) czasem kolorem skóry potworka, itp. Prawie każdy stwór ma kilka "wersji" które zaczynają się pojawiać, gdy osiągniesz odpowiedni level. Pierwszego smoczka bez problemu pokonasz na 6 - 8 levelu.

Spoiler

(nie jesteś sam wtedy)

Kolejne "wersje" pojawią się w około
Spoiler

20 levelu i będą miały w nazwie Blood lub Frost. Dalej będą Elder i Ancient ale levelu już nie zdradzę ;)



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:40, XXX_PL1 napisał:

Mam pytanie lepiej kupić wersje na ps3 czy na pc? Chodzi mi o to gdzie działa lepiej.

Na PC jest lepsza grafika , no i cena . Idzie nowy patch na wszystkie platformy , ale nie wiem dokładnie kiedy go dadzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:40, XXX_PL1 napisał:

Mam pytanie lepiej kupić wersje na ps3 czy na pc? Chodzi mi o to gdzie działa lepiej.


U różnych ludzi różne doświadczenia. Na swoim kompie wyjście do pulpitu miałem tylko raz i to po kilku godzinach grania. Preferowałbym wersję na PC, bo nie dość, że tańsza to na dodatek lepiej wydana i można grać w takiej wersji językowej w jakiej się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 17:18, vegost napisał:

U mnie jeszcze ani razu nie wywaliła a gram od samej premiery :) Dalej uważasz, że to
wina gry ? :P

Tak dalej tak uważam, poczytaj sobie co ludzie piszą w necie. Wy nie ogarniacie naprawdę tego, że silnik tej gry jest spieprzony? Morrowind wam nie wywalał, Oblivion też nie? Wow, jesteście super, całuje was w pięty.

Teraz pograłem aż 10 minut! WOW! Do czasu aż pojawił się smok.

XXX_PL1
Rękami i nogami broń się przed wersją PC, bierz na PS3, tak jak ja powinienem wcześniej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:43, lechion napisał:

Na PC jest lepsza grafika , no i cena . Idzie nowy patch na wszystkie platformy , ale
nie wiem dokładnie kiedy go dadzą .

No to o grafice lepszej to względne (zależy od pc [u mnie to prawie że emeryt z balkonikiem]). To że na wszystkich platformach działa "mniej" "więcej" tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:47, XXX_PL1 napisał:

No to o grafice lepszej to względne (zależy od pc [u mnie to prawie że emeryt z balkonikiem]).
To że na wszystkich platformach działa "mniej" "więcej" tak samo ?

Na PS3 nie wywala do pulpitu. :)

No i cenega w niej nic nie grzebała. W wersji PC pewnie DLC nie będą działać bo te patałachy coś namieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytam co tam ludzie piszą w necie. Np wątek TES V Skyrim na forum gram.pl i większość wspomina o tym, że gra działa u nich perfekcyjnie. Jeśli wpisałeś w wyszukiwarce "Skyrim wywala do pulpitu - problem" to nic dziwnego, że takie a nie inne komentarze czytasz. Wszystko wskazuje na to, ze to z twoim kompem jest jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:42, Pariah napisał:

są skalowane, ale trochę w inny sposób. Po prostu im masz wyższy level, tym silniejsze
"wersje" się pojawiają

hmm czyli u gigantów zawsze będę na jednego strzała? ;) czy oprócz tych które teraz mnie ubijają pojawią się silniejsze, a te które są teraz zostaną i na tam 10 levelu będę dawał z nimi radę?

Ifym
potwierdzając posta Draco u mnie też wszystko ok :P przez 7h grania może 2 razy mnie wywaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się - wyprzedałem trochę swojej kolekcji na xbox''a żeby dorwać Skyrim''a na PC. Mam nadzieję, że było warto.
Po godzinie spędzonej w grze mam wrażenie że gram w Obliviona 2. Nie wiem jeszcze, czy to dobrze, czy źle - na razie mogę stwierdzić, że to chyba jedna z najbardziej klimatycznych krain jakie oglądałem, czego o świecie poprzedniczki nie można powiedzieć. Co mnie póki co denerwuje? Brak śladów na śniegu :P
Ciekawe, czy tym razem uda mi się skończyć główny wątek...(W Morrowinda i Obliviona grałem po 2 razy za każdym razem kilkadziesiąt godzin ale jakoś wątek główny był tym, co było najmniej interesujące...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mam czytać ? Najwidoczniej spora rzesza ludzi ma taki sam problem jak ty. Nie oznacza to, że wszyscy tak mają. Najwidoczniej to wina sprzętu a nie samej gry. Bo jak wyjaśnisz to, że mi się nie wywala do pulpitu i nie ważne jak bym przeciążał kompa bo czasami muszę zminimalizować grę a przecież ona nadal chodzi na maxa :) Nie obwiniaj gry skoro nie masz pewności, że to ona crashuje ci grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:52, Draco-PNC napisał:

No właśnie czytam co tam ludzie piszą w necie. Np wątek TES V Skyrim na forum gram.pl
i większość wspomina o tym, że gra działa u nich perfekcyjnie. Jeśli wpisałeś w wyszukiwarce
"Skyrim wywala do pulpitu - problem" to nic dziwnego, że takie a nie inne komentarze
czytasz. Wszystko wskazuje na to, ze to z twoim kompem jest jakiś problem.


Pierwszej części nie skomentuje bo dostanę bana. Po drugie - Poza tym forum nie zaglądam na żadne badziewne polskie strony typu polygamia, bo nie ma zwyczajnie po co. Zresztą, ta strona też na psy schodzi. Zaglądałem na forum Bethsedy i kilka innych, jeśli ty opierasz się tylko na gram.pl to gratuluję.

vegost
PO CO MAM CZYTAĆ? Haha, no spoko. Opieraj się dalej na tym że TOBIE CHODZI DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:54, Maurycy_69 napisał:

hmm czyli u gigantów zawsze będę na jednego strzała? ;) czy oprócz tych które teraz mnie
ubijają pojawią się silniejsze, a te które są teraz zostaną i na tam 10 levelu będę dawał
z nimi radę?


Nie mam pojęcia, ale chyba nie, poprostu zaczną się spawnować silniejsze byś miał małe wyzwanie :)
Tylko jeden "potwór" w grze jest skalowany na zasadzie z Obliviona, więc jakikolwiek będziesz miał level zawsze będzie wyzwaniem, i to sporym ;)
Akurat w przypadku gigantów

Spoiler

jest jeden typ tylko: w poradniku "sensowny level" na starcie z nimi to 32,

potem będą dla Ciebie mięsem na miecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:55, Ifym napisał:

vegost
PO CO MAM CZYTAĆ? Haha, no spoko. Opieraj się dalej na tym że TOBIE CHODZI DOBRZE.


Tak, opieram się na tym bo w przeciwieństwie do ciebie opieram się na sprawdzonych faktach. Mi nie wywala, tylko tobie ;) Please..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.11.2011 o 17:55, Ifym napisał:

No właśnie czytam co tam ludzie piszą w necie. Np wątek TES V Skyrim na forum gram.pl

Zaglądałem na forum Bethsedy i kilka innych, jeśli ty opierasz

Dnia 17.11.2011 o 17:55, Ifym napisał:

się tylko na gram.pl to gratuluję.


A dlaczego gram.pl miałoby być niewiarygodne w tym temacie? Ludzie kłamią, ze gra jest u nich stabilna?

Maurycy_69
Ja mam 26 lvl i giganci nie wysyłają już moich zwłok w kosmos jednym uderzeniem. Cios co najwyżej odrzuca mnie na 15 m i odbiera 1/3 życia. Wystarczy mieć porządną zbroję (ja mam 236) i sensowną ilość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować