Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2011 o 20:29, BoloMaster napisał:

jak mogę wyleczyć się z kamienicy?


Wszystkie choroby łącznie z wampiryzmem (ale do 4 doby) leczy się modląc przy kaplicach lub eliksirem leczenia choroby (potion of cure disease) do kupienia u każdego handlarza róznościami (jak ja to nazywam: handlarza bibelotami)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kupe kasy odłożonej i stwierdziłem że dla picu kupie sobie domek. U kogo dokładnie można zapłacić za dom? I gdzie można kupować wyposażenia? Druga sprawa to do osób które robią questy dla Towarzyszy a dokładnie po co zbierane są te totemy i czy one coś dawają, pomiając fakt że można się do nich pomodlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 20:39, Infes napisał:

Mam kupe kasy odłożonej i stwierdziłem że dla picu kupie sobie domek. U kogo dokładnie
można zapłacić za dom? I gdzie można kupować wyposażenia? Druga sprawa to do osób które
robią questy dla Towarzyszy a dokładnie po co zbierane są te totemy i czy one coś dawają,
pomiając fakt że można się do nich pomodlić.


dom kupisz u zarządcy Jarla chyba w każdym mieście o ile zasłużysz się miastu i u tego samego gościa kupujesz wyposażenie

btw jak się robi screeny? bo wciskając print screen nic się nie dzieje a gdy edytuje mape bitową nic nie mogę wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wypowiem się na temat spolszczenia, które chociaż ustrzegło się większych "byków" to jednak patrząc na nie z szerszej perspektywy, woła o pomstę do nieba!
<tu wyrażę mój gniew: słuszny i w pełni uzasadniony>
żesz k*&%!, z każdą grą jaką Cenega wypuszcza, ślę im maile (i zapewne nie tylko ja) że nazw własnych się nie powinno tłumaczyć. A jak już to wszystkie i z sensem. Rzeczna Puszcza? (Riverwood) Biała Grań? (Whiterun) ok, pomijając że na drogowskazach mam dalej angielskie nazwy i muszę się domyślać do jakich miejscowości z wesołej "tfurczości" tłumaczy się odnoszą. Ale jak czytam książki to już istna paranoja, cześć nazw przetłumaczona, część nie, albo tak i tak, w jednej księdze, raz piszą o Hamerfell a parę stron dalej o wojskach które wyszły z dzielnicy Opadającego młota.(sic! dzielnicy - nie z prowincji lub krainy ale z dzielnicy... szkoda że nie z osiedla)
Nie wiem jaki młot opadł tłumaczom na głowę, ale musiał być baaardzo ciężki, krasnoludzki i połączony z wypłatą rzędu złamanego septima... za takie "tłumoczenie"
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 20:42, Ralaith napisał:

btw jak się robi screeny? bo wciskając print screen nic się nie dzieje a gdy edytuje
mape bitową nic nie mogę wkleić


Też miałem z tym problem, podobno F10 albo F12 robi screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wersję polską u kumpla na PC... Raz, że aktorzy zwyczajnie "odczytali" swoje kwestie, to jak pisałeś polonizacja tekstów kuleje jak nie wiem... "Smocze Dziecięta" rozwaliły mnie na miejscu.
Angielska jest o wiele lepsza. Mam porównanie bo mam Skyrima na konsolę. Nordowie mają swój specyficzny akcent, a mroczne elfy odzyskały to "coś" z Morrowinda.
I ileż można słuchać Frączewskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gram spokojnie sobiw w skyrima na full detalach ale zawsze co 30 do 50 minut gra mi momentalnie crashuje i wyłańcza mi się komp. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:08, xkarionx napisał:

Mam problem. Gram spokojnie sobiw w skyrima na full detalach ale zawsze co 30 do 50 minut
gra mi momentalnie crashuje i wyłańcza mi się komp. Też tak macie?


Nie przegrzewa Ci się procesor czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:08, xkarionx napisał:

wyłańcza mi się komp.

Wyłącza!


Prawdopodobnie przegrzewa Ci się komputer, zobacz, czy nie masz zakurzonych radiatorów na procesorze/karcie graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz tak mam pewne zadanie do was
mianowicie spacerując natknąłem się na kaplice talosa a koło niej EBONOWA TARCZA i chciał bym aby ktoś z niskim lvlem zobaczył czy również będzie ją tam miał

20111117210935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:15, Isildur napisał:

Jak niski to ma być lvl?

no ja mam póki co 32

jeśli miał być np. coś w granicach 10-15 było by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:22, xkarionx napisał:

Raczej mało prawdopodobne bo pare dni temu grałem np. w Bf3 na średnich ustawieniach
i wszystko było dobrze.


Wyczyść kompa tak jak kolega mówił. Wyłączanie się komputera w trakcie gry może być właśnie spowodowane brakiem chłodzenia procesora bądź karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się normalnie,bez przeszkód zmienić wersję językową na angielską z polskimi napisami? Czy wymaga to grzebania w plikach,albo tylko Cenędza zostawiła nam wybór pełnej polskiej,albo pełnej angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:29, bobobo napisał:

Da się normalnie,bez przeszkód zmienić wersję językową na angielską z polskimi napisami?
Czy wymaga to grzebania w plikach,albo tylko Cenędza zostawiła nam wybór pełnej polskiej,albo
pełnej angielskiej?


W trakcie uruchamiania gry masz wybór jaką chcesz wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:30, Isildur napisał:

W trakcie uruchamiania gry masz wybór jaką chcesz wersję...


Dzięki,musiałem się dopytać,mam już trochę złych sytuacji z Cenegą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować