Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2011 o 09:11, Macios napisał:

Może jest przeciążona? Mogła dostać jakąś klątwę w walce, czy coś w ten deseń, co zmniejszyło
jej udźwig. Najlepiej idź do jakiejś kaplicy w mieście i się uzdrów

Nie była przeciążona, bo w plecaku prawie nic nie miała. Ale zrobiłem jak radziłeś i wyszedłem na zewnątrz z zamiarem podróży do miasta. Lecz, na szczęście, Lidzia po wyjściu z jaskini ozdrowiała i wyprostowała się. Widocznie wcześniej zrobiło jej się słabo po walce i potrzebowała świeżego powietrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:07, nightfaler napisał:

Mówisz, że Ci wywala do pulpitu, a zmieniłeś to próbkowanie w ustawieniach dźwięku?

Tak, próbowałem zmieniać zgodność z system i dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto w ogóle inwestować w kondycję? Jeśli komuś nie zależy na większym udźwigu to chyba bez sensu się wydaje. Bieganie mi za bardzo potrzebne nie jest. Poziom startowy do ucieczki wystarcza. Dodając krzyk to wystarcza w zupełności.
Do czegoś jeszcze kondycja jest potrzebna poza udźwigiem, silnym ciosem i długością biegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:09, HumanGhost napisał:

Warto w ogóle inwestować w kondycję? Jeśli komuś nie zależy na większym udźwigu to chyba
bez sensu się wydaje. Bieganie mi za bardzo potrzebne nie jest. Poziom startowy do ucieczki
wystarcza. Dodając krzyk to wystarcza w zupełności.
Do czegoś jeszcze kondycja jest potrzebna poza udźwigiem, silnym ciosem i długością biegu?


Do wykonywania silnych ataków ? Dla wojownika bo dla maga raczej jest nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:09, HumanGhost napisał:

Warto w ogóle inwestować w kondycję? Jeśli komuś nie zależy na większym udźwigu to chyba
bez sensu się wydaje. Bieganie mi za bardzo potrzebne nie jest. Poziom startowy do ucieczki
wystarcza. Dodając krzyk to wystarcza w zupełności.
Do czegoś jeszcze kondycja jest potrzebna poza udźwigiem, silnym ciosem i długością biegu?

Z mojej perspektywy mogę powiedzieć, że kondycja jest bardzo ważna kiedy walczy się bronią dwuręczną. Główna zaleta takiej broni to zabicie/wytrącenie z równowagi wroga jednym ciosem, a do tego bez kondychy ani rusz (oczywiście kiedy wrogów jest więcej, bo na jeden cios zawsze jej wystarczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 18:07, Ifym napisał:

Tak, próbowałem zmieniać zgodność z system i dalej to samo.

Nie mówię o ustawianiu żadnej zgodności tylko o zmienieniu próbkowania w systemie windows... Panel sterowania>Dźwięki>.... dalej nie będę tłumaczył pisałem to już tutaj kilka razy, ale oczywiście nikt nie raczy spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 18:24, nightfaler napisał:

Nie mówię o ustawianiu żadnej zgodności tylko o zmienieniu próbkowania w systemie windows...
Panel sterowania>Dźwięki>.... dalej nie będę tłumaczył pisałem to już tutaj kilka
razy, ale oczywiście nikt nie raczy spróbować...

Zmieniałeeem. Po prostu dopisałem Ci co jeszcze próbowałem robić. Wszystkie rozwiązania jakie znalazłem w necie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuje i w ten weekend postaram się kupić Skyrim :D ale ciekaw jestem...
Jaki jest maksymalny lvl postaci?
Jak dużo drzewek rozwoju jest się w stanie rozwinąć na max?
Czy jest jakieś usprawnienie co do zmiany broni[ bo na filmikach jakoś dziwnie to wyglądało] np. miecza na łuk?
Czy i tym razem pełna swoboda i przyłączenie się jednocześnie do imperium, gildii, bractwa etc. nikomu nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:48, In_The_End napisał:

Zaryzykuje i w ten weekend postaram się kupić Skyrim :D


Dobra decyzja :) Skyrim daję mnóstwo zadań i dużo godzin świetnej zabawy ;) Co do lvlu, to podobno do 50 lvl dostaję się pkt umiejętności do rozdania. A dalej już się chyba nie dostaje. Gdzieś to wyczytałem. Tutaj na forum koledzy mówili, że jest pełna swoboda do przyłączenia się do różnych gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:48, In_The_End napisał:

Zaryzykuje i w ten weekend postaram się kupić Skyrim :D ale ciekaw jestem...
Jaki jest maksymalny lvl postaci?


lvlu nie ma maksymalnego tyle że do 50 pkt idą ładnie a potem mają spowolnić i to dość mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:48, In_The_End napisał:

Zaryzykuje i w ten weekend postaram się kupić Skyrim :D ale ciekaw jestem...
Jaki jest maksymalny lvl postaci?
Jak dużo drzewek rozwoju jest się w stanie rozwinąć na max?
Czy jest jakieś usprawnienie co do zmiany broni[ bo na filmikach jakoś dziwnie to wyglądało]
np. miecza na łuk?
Czy i tym razem pełna swoboda i przyłączenie się jednocześnie do imperium, gildii, bractwa
etc. nikomu nie przeszkadza?


Powiem Ci, że to jest RPG który ma praktycznie WSZYSTKO :) Dawno czegos takiego nie bylo. Kupuj, to bedzie najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dokładnie ! Gra warta wydanej złotówki. Aktualnie fascynuje się swoim domkiem, mebluje go, ozdabiam itp :D Fajna sprawa :) Wszystko jest w tej grze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten domek to tylko można kupić w Białej Granii?

Poczekam do 10 lvl aż pojawi się nowe eq. a potem kupię domek.

Btw. co to za za przeproszeniem g... praktyki, rozwalam kolesia ze szklanym mieczem, który się potem zamienia w stalową buławę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wersją na PC. Za każdym razem gdy wchodzę do lokacji "przejście dojmującego chłodu" gra za każdym razem wywala do pulpitu gdy próbuje eksplorować to miejsce. Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 19:52, zerohunter napisał:

Ten domek to tylko można kupić w Białej Granii?

Poczekam do 10 lvl aż pojawi się nowe eq. a potem kupię domek.

Btw. co to za za przeproszeniem g... praktyki, rozwalam kolesia ze szklanym mieczem,
który się potem zamienia w stalową buławę...


domek możesz kupić w wielu miastach ja mam w markarcie gdzie kosztuje 8k ale jest większy i można go wyposażyć w maszynke do zaklinania itemków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować