Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2012 o 10:29, Ifym napisał:

Też spotkaliście sie z mamutem przybitym włóczniami do lodu?


Not sure if trolling ale zaciekawiłeś mnie. Może screen? I miejsce gdzie go znalazłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 10:20, jarekao napisał:

Jestem łucznikiem i mam udzwig 325 ale pewniej bym się czuł mając domek ze skrzynią ;)


Na północy w pobliżu Samotni znajduje się Kamień Rumaka, który to zwiększa udźwig postaci o 100 i myślę, że warto przemyśleć czy z tego bonusu nie skorzystać. Ja obecnie mogę dźwigać 400kg bez tego bonusu (postać na 44levelu) i to mi się wydaje zdecydowanie za mało jak na moje potrzeby.

20120216234549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem dom w Białej Grani więc mysle że nie będzie problemu. Na 25 lvl moge dzwigać 335 + do tego mam najemnika Jenasse (niestety Lydia poległa w walce). Musze teraz inwestować w zycie bo po podwyższeniu poziomu trudności 2 ostatnie walki wygrałem ledwo ledwo.

Czy moge bez obaw zostawiać wartościowe przedmioty w skrzyni w domu? Nikt ich nie ukradnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 00:23, jarekao napisał:

Czy moge bez obaw zostawiać wartościowe przedmioty w skrzyni w domu? Nikt ich nie ukradnie?

Tak z zamkniętego domu? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 00:23, jarekao napisał:

Już kupiłem dom w Białej Grani więc mysle że nie będzie problemu. Na 25 lvl moge dzwigać
335 + do tego mam najemnika Jenasse (niestety Lydia poległa w walce). Musze teraz inwestować
w zycie bo po podwyższeniu poziomu trudności 2 ostatnie walki wygrałem ledwo ledwo.

Czy moge bez obaw zostawiać wartościowe przedmioty w skrzyni w domu? Nikt ich nie ukradnie?

Na przyszłość jednak uważaj gdy zdecydujesz się kupić domek w samotni/solitude, jest zbugowany i przedmioty ze stojaków lubią znikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 06:23, HumanGhost napisał:

Pierwsze słyszę. Mam dom w samotni od parunastu leveli i jeszcze nic mi nie zginęło.
Zabugowany to jest podobno dom w Wichrowym Tronie.

Nawet na wiki o tym pisze, ale jak w większości wypadków nie każdemu się to zdarza, a i owszem w wichrowym tronie sam doświadczyłem bugu iż kości po i krew z questu z rzeźnikiem zostały po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 12:34, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Witam, mam mały problem

Spoiler

jestem na wykopaliskach z akademii magów i jak biorę ten
amulet i mam rozwalić tę ścianę to zawiesza mi sie gra. jakieś pomysły co z tym fantem
zrobic?



Odp.

W opcjach skyrim włączasz "windowed mode" zanim odpalisz grę . Jak rozwalisz siane wróć do grania na pełnym ekranie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy czar przywołania Bound Bow mogę zdobyć z twierdzy będąc na jakimś 5 levelu? Czy do nauki tego czaru potrzebny jest skill 50 w conjuration?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończył ktoś wątek z wojną o Skyrim przed wątkiem głównym, bez błędów w nim??

Wiki o Skyrim ostrzega o zaczynaniu tego łańcucha questów przed

Spoiler

skończeniem wątku głównego, a jednocześnie przed zadaniem wymagającym zakończenia wojny..

.

Troche nie brzmi to logicznie, ale nie chce po 15-20 h gry stwierdzić, że bug uniemożliwia mi dalszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 00:50, KamyK_84 napisał:

Da się jakoś podczas gry zmienić twarz, rasę, fryzurę itp.?


po częsci tak i nie. wpisując w konsoli showracemenu możesz dokonać zmian rys bohatera płeć też. xD Ale za żadne skarby nie zmieniaj rasy bo ci wszystkie umiejętności zresetuje do początkowych wartości. Nie mniej z tą samą rasą takich smaczków nie uświadzczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gildie złodziei (tzn. zwróciłem klucz Nocnicy) jednak w jej sanktuarium Brynjolf i Kalilah wspomnieli coś o mojej koronacji. Jednak do tej pory owa koroncja się nie odbyła, a Brynjolf mówi, że" nie ma czasu". Jak moge doprowadzić ten wątek do końca?

Drugie pytanie dotyczy Mrocznego Bractwa: po przeprowadzce i remoncie do nowego Sanktuarium dostaję kolejne zlecenia od Nazira i Matki Nocy. Czy te zadania kiedys sie skończą? I czy są jakieś profity płynące z tego, że jestem przywódca MB( np. jakaś zbroja)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 15:25, Sithis napisał:

Przeszedłem gildie złodziei (tzn. zwróciłem klucz Nocnicy) jednak w jej sanktuarium Brynjolf
i Kalilah wspomnieli coś o mojej koronacji. Jednak do tej pory owa koroncja się nie
odbyła, a Brynjolf mówi, że" nie ma czasu". Jak moge doprowadzić ten wątek do końca?

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Under_New_Management
Wygląda na to że musisz wykonać te wszystkie mniejsze kradzieże.

Dnia 18.02.2012 o 15:25, Sithis napisał:

Drugie pytanie dotyczy Mrocznego Bractwa: po przeprowadzce i remoncie do nowego Sanktuarium
dostaję kolejne zlecenia od Nazira i Matki Nocy. Czy te zadania kiedys sie skończą? I
czy są jakieś profity płynące z tego, że jestem przywódca MB( np. jakaś zbroja)?

http://www.skyrim.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=835&Itemid=561&limit=1&limitstart=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gra... Full Dragonplate Armor nareszcie. Kurczę wie ktoś gdzie znajdę Deadra''s Heart ? Mam tylko trzy, a potrzebuję sześć aby wycraftować Deaderic Armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem troszke zmodyfikować moją postać. Mam już 31 lvl i nie będę bawił się ani w zaklinanie ani w kowalstwo. Udało mi się dobić w otwieraniu zamków do 70 poziomu i wykupiłem perk ''łowca skarbow'' tak więc mam nadzieję że wyprawy do jaskiń będą ciekawsze. Po ciężkich ćwiczeniach podniosłem sobie umiejętność przywołania i musze przyznać, że przywołany łuk to świetna rzecz (jest dużo lepszy niż mój elfi) + strzały za darmo. W goracych sytuacjach dodatkowo przywołuje sobie antronacha ognia (szkoda tylko że moge go mieć na max 4 minuty). Czy jest możliwość przywolania na stałe daedry? Mam

Spoiler

Róże Sanguine''a

ale ona umożliwia tylko przywołanie na 60 sekund.
Jeszcze jedna sprawa jaki wybrać kamień (znak zodiaku) aktualnie mam zwiększający rozwój umiejętności złodziejskich o 20%. Ale chyba jest taki który zmniejsza otrzymywane obrażenia fizyczne i tych od magii? W starciach z magami dostaje nieźle w kość.
Przypominam że gram skrytobójcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować