Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 22:39, Henrar napisał:


Tu masz parę screenshotów z różnych ustawień graficznych:
http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1255868-screenshot-request-med-high-ultra/

A tu z kolei filmik z maksymalnych ustawień (i w 1080p):
http://www.youtube.com/watch?v=dHfo8gv8Q9o


Ech, Oblivion-bis?
mało szczegółowo to trochę wygląda ...
myślicie, że na starcie możliwa będzie taka zabawa z INI jak w przypadku Obliviona?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem klucz bo on-line bo mi się nie chciało po "wsi" latać skyrima szukać. Jak ktoś nie może się doczekać : www.keye.pl Miałem klucz na maila 3 minuty po zapłąceniu 114pln wyszło ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyło mi się pobieranie ze Steama i teraz muszę czekać do premiery gry :) ale pobrał się też od razu patch czy dopiero później będzie się ściągał? Wiadomo już dokładnie o której będzie można zagrać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią, że 1 bo to 12 w Anglii.
Inni, że 12 bo Polska jest najważniejsza.
Jeszcze inni uważają, że Polska zalicza się do Rosji a oni mają premierę znowu jakoś inaczej.
W sumie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na steamie (np deus ex:HR) odblokowały mi się przeważnie o 1 w nocy naszego czasu.
Dla desperatów pozostaje zabawa z programami podmieniającymi ip, ale osobiscie tego nie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co posiadacze pudełkowych wersji ściągają Skyrim przez Steam? Nie lepiej zaczekać cierpliwie i zainstalować z płytki? Mnie te pięć minut nie zbawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 23:38, loytar napisał:

> loytar---> czyli kurna kiedy? xD
no mysle, ze jutro ; o.


Tylko, że jutro jest wszystko zamknięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 23:37, SmokeY napisał:

Gry na steamie (np deus ex:HR) odblokowały mi się przeważnie o 1 w nocy naszego czasu.

Biorąc po uwagę, że Deus Ex został wydany przez Cenegę można mieć nadzieję, że Skyrim również zostanie odblokowany o 1 w nocy. Poważnie się zastanawiam nad spaniem. Dzisiaj miałem kolosa z fizyki i nie wiem czy wytrzymam xd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 23:40, Budo napisał:

Tylko, że jutro jest wszystko zamknięte...

Tego nie wzialem pod uwage. To moze warto sprobowac w sobote w Vobisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałęm dziś trochę recek i tak w sumie wygląda to bardzo oblivionowo i mało ciekawie. Jedynie widoczki są naprawdę łądne, ale jeśli potwory będą, tradycyjnie, atakować co rusz to to wszystko pójdzie na zmarnowanie, bo będę się irytował. Nie można przejść pięciu metrów by nie zostać zaatakowanym przez potwora o poziomie X mniejszym. Zero radości z widoczków.
Póki co wszystkie recki skupiły się na dużym obszarze do zwiedzania, grafice, etc. a co z fabułą? Jak ktoś już przejdzie, to może dać znać, czy dla kogoś kto stawia na pierwszym miejscu fabułę można grę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem. Gra miała odpalić o 00:00 - w każdej strefie czasowej. Tymczasem wychodzi na to, że w NAJLEPSZYM przypadku, w co wątpię - odpalimy o 01:00. Mogę wiedzieć kogo za to winić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawie będzie, jak gry w ogóle się do dziś (dajmy na to - do południa) nie odpali. Coś mi trąci brak steam page dla Skyrim''a, dla takiego FNV jest, a przecież ten sam wydawca. Czyżby jakaś pułapka od Cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować