Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2009 o 18:09, Chlorofil napisał:

Czy w Most Wanted jest multi ? Jeżeli tak to czy grają ludzie ?

multi jest ale już serwery daawno zamknięte, przez co potrzebne jest hamachi.(po instrukcje to zgłaszać się do innych...tylko raz tak grałem i było to dobre 5 miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 18:52, rtyrtyrty napisał:

> Czy w Most Wanted jest multi ? Jeżeli tak to czy grają ludzie ?
multi jest ale już serwery daawno zamknięte, przez co potrzebne jest hamachi.(po instrukcje
to zgłaszać się do innych...tylko raz tak grałem i było to dobre 5 miesięcy temu.


Hehe... nie ma to jak dwie sprzeczne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 21:33, radek44564 napisał:

ale gdyby były konkurencje typu drift było by fajniej.

Zgadza się, i bardziej dopracowane i częstsze dragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z NFS: MW, co jakiś czas (instalowałem 2 razy i wydaje mi się, że także w tym samym momencie) gra łapie zwiechę, tekstury się walą i trzeba Alt-Tabować grę, aby było normalnie. Płyta nie jest porysowana, podzespoły się nie przegrzewają, karta GF8600 GTS 256 MB DDR3, sterowniki 169.21 (podobną sytuację miałem w Gothic 3, RobeN poradził mi zainstalować tą wersję sterów i jest OK, raczej ich nie zmienię, a już na pewno nie na najnowszą wersję ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować, ale właśnie jechałem Circuit i zacina się ciągle w tym samym momencie okrążenia. Ta sama sytuacja występuje w NFSU2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:17, Gumisiek2 napisał:

Nie mogę już edytować, ale właśnie jechałem Circuit i zacina się ciągle w tym samym momencie
okrążenia. Ta sama sytuacja występuje w NFSU2.

Może było coś nie tak gdy instalowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem sobie do tej starej gierki. Zawsze, gdy zabierałem się za jej przechodzenie, jakoś nigdy nie mogłem dobrnąć do końca, a to szkoła, a to brak czasu, ale w te wakacje chyba jednak ją finalnie skończę. Kilkanaście minut temu pokonałem po dość łatwej walce JV''iego i zgarnąłem jego Vipera. Gra została wydana 5 lat temu, ale nadal trzyma formę, grywalność i emocje, to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 23:36, PJ_MW napisał:

Ostatnio wróciłem sobie do tej starej gierki. Zawsze, gdy zabierałem się za jej przechodzenie,
jakoś nigdy nie mogłem dobrnąć do końca, a to szkoła, a to brak czasu, ale w te wakacje
chyba jednak ją finalnie skończę. Kilkanaście minut temu pokonałem po dość łatwej walce
JV''iego i zgarnąłem jego Vipera. Gra została wydana 5 lat temu, ale nadal trzyma formę,
grywalność i emocje, to jest to!



ja te gre chyba przeszedłem 4 razy ;d no dl mnie najlepsza gra to jest ;p ale życzę ukończenia gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 23:36, PJ_MW napisał:

Ostatnio wróciłem sobie do tej starej gierki. Zawsze, gdy zabierałem się za jej przechodzenie,
jakoś nigdy nie mogłem dobrnąć do końca, a to szkoła, a to brak czasu, ale w te wakacje
chyba jednak ją finalnie skończę.


A wiesz, że miałem dokładnie to samo? Nie wiem, ile razy już się za nią zabierałem (4? 5?), za każdym razem dochodziłem do kogoś z pierwszej trójki i gra mi się przejadała. Upgrade''ów więcej odblokować nie mogłem, samochody miałem praktycznie wszystkie - monotonne się to już robiło. O ile przy wcześniejszych przeciwnikach zależało mi, żeby wykonać wszystkie zadania i wygrać wszystkie wyścigi, o tyle pod koniec robiłem już tylko absolutne minimum.

Dopiero gdzieś tak na jesieni ubiegłego roku zaparłem się i pokonałem Razora. Miło było odzyskać swój wózek, ale jakoś tak bez większego przekonania grę ukończyłem. Właściwie to chyba tylko po to, by wreszcie mieć ją za sobą. Najlepiej bawiłem się przez pierwsze pół gry, mając stosunkowo słaby wóz, ciesząc się jak dziecko z każdego odblokowanego upgrade''u do wozu. Potem...

Ciekawe, czy tak samo będzie w nowym Hot Pursuit. Oby nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Przeczytałem gdzieś,że gra obsługuje rozdzielczość 1366x768 właśnie taką jak w moim laptopie. Sęk w tym, że maksymalnie w grze mogę wybrać 1024x728 . Istnieje jakiś fix czy coś w tym stylu dodający szersze opcje wyboru rozdzielczości ?
Grę mam z kolekcji klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien programik, który pozwala ustawić w MW dowolną rozdzielczość(nawet panoramiczne, których gra nie obsługuje). Wklep sobie w google NFS Most Wanted resolution changer to łatwo znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 23:36, PJ_MW napisał:

Zawsze, gdy zabierałem się za jej przechodzenie, jakoś nigdy nie mogłem dobrnąć do końca,
a to szkoła, a to brak czasu, ale w te wakacje chyba jednak ją finalnie skończę.

Mam podobnie. Tyle razy już się za tą grą zabierałem i zawsze przeciwności losu doprowadzały do tego, że gry nie ukończyłem. Wakacje minęły, a ja cały czas mam grę nie ukończoną. :/ Posiadam kilka stary sejwów jeszcze sprzed wakacji, czas najwyższy wziąć się w garść i w końcu przejść tą zacną gierkę do samego końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że całkiem wiele ludzi cierpi na tą przypadłość :). Ja niedługo będę mógł rzucić wyzwanie przeciwnikowi na 3 pozycji Czarnej Listy, tylko pół miliona notowań i 2 kamienie milowe, a Ty na jakim poziomie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować