Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

eh, przepraszam za podwójny post ale to jest dla mnie ważne, chciałem zagrać online, i przy logowaniu pisze czy chce przypisać ten cdkey do tego konta EA. jeśli wybiorę że tak, to wyskakuje że niby jest nie poprawny/został użyty do autoryzacji już, wcześniej grałem online, i czegoś takiego sobie nie przypominam...nie mogę odnaleźć detali poprzedniego konta, jak mam je odzyskać od EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:11, lydathegreat napisał:

Wiecie jak sobie z tym poradzic? Podobny problem jest w menu glownym - ''emtrojka'' jest
cala biala. ;/

Reinstall? Mi to wygląda na brak tekstur/uszkodzone, bo tło też nie powinno być żółte, tylko powinien być w tle garaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 13:01, Pernia napisał:

Reinstall? Mi to wygląda na brak tekstur/uszkodzone, bo tło też nie powinno być żółte, tylko powinien być w tle garaż...

Ale gdy wejde do kryjowki przez kilka sekund wyswietla tekstury normalnie, dopiero po jakims czasie zaczyna sie kaszanic... To samo jest tez z niebem ;/ Jest dobrze, zanika, potem znowu dobrze i tak w kolko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 15:32, lydathegreat napisał:

> Reinstall? Mi to wygląda na brak tekstur/uszkodzone, bo tło też nie powinno być
żółte, tylko powinien być w tle garaż...
Ale gdy wejde do kryjowki przez kilka sekund wyswietla tekstury normalnie, dopiero po
jakims czasie zaczyna sie kaszanic... To samo jest tez z niebem ;/ Jest dobrze, zanika,
potem znowu dobrze i tak w kolko ;/

to grafika, innej opcji nie widzę. sprawdz kartę na innym komputerze, i tam odpal grę. Mimo wszystko jestem prawie pewien, że do wymiany jest karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tamten problem rozwiazany, teraz mam kolejny - gra bez zadnego komunikatu wywala sie do systemu po pojedynku z Baronem (przed losowaniem nagrod).OCB? Reinstalowalem gre, probowalem z patchem 1.3 i bez niego, wciaz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie mam opcji autoodtwarzania płyt aktywowanej i muszę radzić sobie sam ;) chcąc zainstalować nfs''a otwieram w moim komputerze napęd>autorun> i wyskakuje komunikat " Proszę włożyć CD/DVD 1 do napędu ". Proszę o pomoc. Posiadam oryginalną gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 18:16, Sebo7 napisał:

Mam problem nie mam opcji autoodtwarzania płyt aktywowanej i muszę radzić sobie sam ;)
chcąc zainstalować nfs''a otwieram w moim komputerze napęd>autorun> i wyskakuje
komunikat " Proszę włożyć CD/DVD 1 do napędu ". Proszę o pomoc. Posiadam oryginalną gre.

Problemem był blokujący antywirus, wystarczyło na moment instalacji go dezaktywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 22:08, Antek100100 napisał:

co zrobić gdy podczas instalacji wyskakuje mi ze nie mam directx9c a mam ?

skopiować płytę na dysk i w "płycie na dysku" znaleźć plik autorun.ini, otworzyć notatnikiem i tam gdzieś jest linia DirectX= czy coś i zmienić to na 0 zamiast czegoś co tam jest...sprawdze dokładniej jak byś nie znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować