Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 16:26, Danio237 napisał:

Może mi ktoś pomóc??? Otóż niedawno zakupiłęm sobie tą gre i kiedy chcę ją zainstalować
wyskakuje mi że "instalacja nie może być kontynuowana ponieważ gra wymaga nowszej wersji
DirectX niż wykrytą na tym komputerze" a przecież mam zainstalowany DirektX9.0c ! Nie
mam pojęcia co z tym zrobić. No więc jak naprawić ten problem???



użyj DirectX uninstalatora lub innego podobnego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:05, Kev-in napisał:

użyj DirectX uninstalatora lub innego podobnego programu

Sory ale nie rozumiem o co chodzi ;) A gdzie mogę znaleźć taki program albo ten unistalator???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:05, Kev-in napisał:

użyj DirectX uninstalatora lub innego podobnego programu

Dobrze już wiem o jaki program chodzi (dzięki Ecko) tylko jak mam go użyć??? Teraz tak jakoś odruchowo zrobiłęm Buckup (choć nie wiedziałęm co to jest) i nie pomogło =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:24, Danio237 napisał:

> użyj DirectX uninstalatora lub innego podobnego programu
Dobrze już wiem o jaki program chodzi (dzięki Ecko) tylko jak mam go użyć??? Teraz tak
jakoś odruchowo zrobiłęm Buckup (choć nie wiedziałęm co to jest) i nie pomogło =)

a dobrze szukałeś? czy w ogóle szukałeś? :d
Poszukaj sam a powinieneś coś znaleźć bo nie jest dużo szukania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:24, Danio237 napisał:

> użyj DirectX uninstalatora lub innego podobnego programu
Dobrze już wiem o jaki program chodzi (dzięki Ecko) tylko jak mam go użyć??? Teraz tak
jakoś odruchowo zrobiłęm Buckup (choć nie wiedziałęm co to jest) i nie pomogło =)



Po prostu masz jakiś błąd w plikach DirectX.Musisz odinstalować Directa (za pomocą tego programu), a potem zainstalować od nowa.
Miałem kiedyś ten sam problem, rozwiązanie go to kwestia kilku minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:57, Kev-in napisał:

Po prostu masz jakiś błąd w plikach DirectX.Musisz odinstalować Directa (za pomocą tego
programu), a potem zainstalować od nowa.
Miałem kiedyś ten sam problem, rozwiązanie go to kwestia kilku minut :)


A jak go odinstalować za pomocą tego programu?? Proszę powiedz dokładnie gdzie kilknąć itd... Mnie trzeba prowadzić za rączke taki już jestem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:33, yerko napisał:

I ja ci idzie gra bez kodów? dużo trudniej?


No wiesz jeszcze nie grałem, coś mie się nie chcę:) ale jak zagram to ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zaprosić Was do turnieju odbywającego się na stronie NFSGamerPro. Jest to turniej stworzony na bazie Czarnej Listy w NFS Most Wanted , narazie mamy paru zawodników ale wciąż staramy się to rozkręcić więc zapraszam. Zapraszajcie również którzy ewentualnie byli by zainteresowani. Na stronie Możecie zwrócić się do mnie ( nick na stronie DanMcRea) albo do kumpla (Sir Tristan). A tu dam Wam link co trzeba zrobić aby się dostać
http://nfs.gamerpro.pl/component/option,com_fireboard/Itemid,30/func,view/id,2215/catid,93/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można pobrać jakiś programik, łatkę umożliwiająca granie w rozdzielczości 1400x900? Bo kupiłem MW w promocji teraz i gra tragicznie wygląda, auto jak pół ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Unikalne Party z Burger King Chalange nie działają na karierze, co prawda są ale trzeba ciągle odrywać te kółka po pokonania gostka z czarnej listy, ciekawe czy jest cheat co dodaje tyle żetonów ile kółek :P to bym wszystko odkrył :P, w tym brykę rywala :D bo bardzo mi się bardzo spodobało takie Porsche w kolorsytyce podobnej do Forda Mustanga Razora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem czarną listę, Razor okazał się bardzo łatwym przeciwnikiem. Gra jest dobra, tylko, że mnie strasznie irytowało oszukujące AI , na przykład podczas pojedynku z Roniem, koleś walnął się o jakiś słup i wyrobiłem nad nim 3 kilometrową przewagę, po kilku sekundach zniwelował to przewagę mimo, że jechałem 300 km/h, żałosne... Druga sprawa niekiedy płynność gry jest tragiczna (gram na konsoli, auć !). Teraz kończę resztę wyścigów z kariery oraz robię wyzwania z serii prób, spróbuje wyciągnąć 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:33, Bracio napisał:

Rozwaliłem czarną listę, Razor okazał się bardzo łatwym przeciwnikiem. Gra jest dobra,
tylko, że mnie strasznie irytowało oszukujące AI , na przykład podczas pojedynku z Roniem,
koleś walnął się o jakiś słup i wyrobiłem nad nim 3 kilometrową przewagę, po kilku sekundach
zniwelował to przewagę mimo, że jechałem 300 km/h, żałosne... Druga sprawa niekiedy płynność
gry jest tragiczna (gram na konsoli, auć !). Teraz kończę resztę wyścigów z kariery oraz
robię wyzwania z serii prób, spróbuje wyciągnąć 100%.

w serii prób jest ciężko :p mi tam płynnie chodzi ta gra choć mam kompa z baroku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonam przeciwnika z czarnej listy to na końcu pojawiają mi się karty do wylosowania pieniędzy, samochodu itd. I jak wylosuję od Barona np. samochód powiedzmy w trzeciej lub któreś tam karcie i jak będę od nowa grał to ten samochód do wylosowania będzie nadal w tej samej karcie czy to się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 15:17, Medyk napisał:

Jak pokonam przeciwnika z czarnej listy to na końcu pojawiają mi się karty do wylosowania
pieniędzy, samochodu itd. I jak wylosuję od Barona np. samochód powiedzmy w trzeciej
lub któreś tam karcie i jak będę od nowa grał to ten samochód do wylosowania będzie nadal
w tej samej karcie czy to się zmieni?


Ja pamietam ze jak grałem to na wszystkie losowania to z 11 samochodow było pod tą samą kartą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam, że udało mi się wylosować wózek minga a ten miał wszystko na platynce ;d i od tamtego momentu gallardo stało się moim głównym wozem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:18, KamyK_84 napisał:

ja pamiętam, że udało mi się wylosować wózek minga a ten miał wszystko na platynce ;d
i od tamtego momentu gallardo stało się moim głównym wozem ;]

No. ja też wylosowałem ten samochodzik kurde mieliśmy wszystko prawie poblokowane a ten już wszytko ulepszone.. też nim jeździłem dopuki nie kupiłem porshe carrera GT

Spoiler

chyba bo nie pamietam dokładnej nazwy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować