Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 22:38, Sand_Wraith napisał:

Rinnegan to mutacja.

To powiedział Kakashi
>Jeżeli Naruto jest potomkiem Sage''a, to istnieje możliwość, że

Dnia 11.11.2009 o 22:38, Sand_Wraith napisał:

będzie go posiadało jego dziecko.

Tu poprosze źródlo tych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy chapter jest już na Onemanga ;) Ja jestem zachwycony. Walka robi się coraz ciekawsza i nie mogę się już doczekać, żeby

Spoiler

zobaczyć co nowa forma Kisame potrafi

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę akcja rozkręciła się na maksa.

Spoiler

Kisame zaczyna trochę dostawać baty ale co to dla niego...niczym jak w DB robi fuzje tyle że ze swoim mieczem i powstaje rekinek. Coool ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:53, Mysterum napisał:

Spoiler

Ale ten Kisame brzydki się zrobił.


Spoiler

Brzydki to on był dotąd, teraz przemienił się w sympatyczną rybkę
:>

Bombaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:14, Piciambeer napisał:

>

Spoiler

Ale ten Kisame brzydki się zrobił.


Spoiler

Brzydki to on był dotąd, teraz przemienił się w sympatyczną rybkę
:>

Bombaaaaa.



A tam.

Spoiler

Teraz jest taki brzydki, że przypomina Hinatę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łoł... Niezły chap, ale ta fuzja Kisame plus Samheda, jak jakieś kiepskie Kaiju wygląda... No serio brakuje tylko muzyczki z Godzilli i tegoż potwora ;D, a sam film mógłby się nazywać Godzilla kontra Rekin? :D.
No nic wierzę, że Bee się ogarnie i też wbije na wyższy level (bijuu forma całkowita i te sprawy) i go zniszczy, bo Kisame zaczyna ostro denerwować ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:45, Jakli napisał:

łoł... Niezły chap, ale ta fuzja Kisame plus Samheda, jak jakieś kiepskie Kaiju wygląda...
No serio brakuje tylko muzyczki z Godzilli i tegoż potwora ;D, a sam film mógłby się
nazywać Godzilla kontra Rekin? :D.

O to ci chodzi? ;) http://www.youtube.com/watch?v=k6rDWqjnW7w

Dnia 12.11.2009 o 20:45, Jakli napisał:

No nic wierzę, że Bee się ogarnie i też wbije na wyższy level (bijuu forma całkowita
i te sprawy) i go zniszczy, bo Kisame zaczyna ostro denerwować ;/.

No tak, trochę kiepskawo to wygląda, walną mu porządnie a ten jeszcze żyje, wyleczył się jakby był jakimś medical ninja.

I tak bardziej ciekawi mnie co zrobi Danzo w poczet tego, że Kagowie wysiudali go ze swojego towarzystwa. Kolejny missing-nin się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:58, Wintesun napisał:

> łoł... Niezły chap, ale ta fuzja Kisame plus Samheda, jak jakieś kiepskie Kaiju
wygląda...
> No serio brakuje tylko muzyczki z Godzilli i tegoż potwora ;D, a sam film mógłby
się
> nazywać Godzilla kontra Rekin? :D.
O to ci chodzi? ;) http://www.youtube.com/watch?v=k6rDWqjnW7w
> No nic wierzę, że Bee się ogarnie i też wbije na wyższy level (bijuu forma całkowita

http://www.youtube.com/watch?v=07UL3nBusqg raczej o to ^^

Dnia 12.11.2009 o 20:58, Wintesun napisał:

I tak bardziej ciekawi mnie co zrobi Danzo w poczet tego, że Kagowie wysiudali go ze
swojego towarzystwa. Kolejny missing-nin się stanie?

Prawdopodobnie, ewentualnie wreszcie ktoś mu przyłoży za jego grzeszki ^^ i Kakash na hokage. ;P
Dodatkowo mogliby pokazać co tam u Madary... jak się szykuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 22:54, Fouton napisał:

Tylko ja miałem wrażenie, że w nowym chapterze Kisame zrobił Ban Kai?


Nie tylko ty. Do tej pory miał zwykły Zanpaktou, chapter temu już Shikai wysysający reia...wróć, chakrę, a teraz Bankai. Widać, że Kishimoto ściąga co nieco od Kubo Tite i odwrotnie :)
Notabene, tak czytam i czytam ten temat i nie mogę zrozumieć, skąd się wzięły pogłoski o Rinneganie u Naruto/jego dziecku. W końcu Rinnegan pojawił się u Mastera of the Six Paths. On zaś miał dwoje dzieci, z których żadne już Rinnegana nie miało. W dodatku doujutsu przechodziło na kolejnych potomków tylko jednego z tych "rodów" i to nie tego, do którego zgodnie ze słowami Madary należy Naruto. Więc to chyba niewykonalne, żeby ktokolwiek z rodziny Naruto miał taki "bonus".
PS Pewnie coś pokręciłem, bo te historie co się z czego wywodzi mnie nużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 23:46, Sand_Wraith napisał:

1.Magiczne słówko "jeżeli"
2. http://www.onemanga.com/Naruto/462/14/

Ja to zrozumiałem tak że Naruto nosi w sobie Ideały Senju i pierwszego Hokage, nie jego geny. Nigdzie nie było wspomniane że Minato jest potomkiem Pierwszego. Ja osobiście uważam że tu chodzi o ideały, że Naruto i Sasuke prezentują sobą typowe dla ich "frakcji" ideały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Kisame raczej przegra :D Czemu? Zdoją płaszcz Akarsuki, chyba, że od reguły są wyjątki.

Hubi_Koshi

>Ja niemal idę o zakład że skończy się pewnie tak że Madara zdoła wskrzesić tego super Bijuu i i Naruto skopie mu tyłek, jednocześnie będąc w końcu wolnym od Kyuubisia.

Tylko, że wtedy Naruto będzie pozbawiony jednego ze swoich atrybutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 14:56, Mange napisał:

Tylko, że wtedy Naruto będzie pozbawiony jednego ze swoich atrybutów.

Mówimy o gościu który bez pomocy Kyuubisia (przynajmniej na początku) skopał tyłek Peinowi, czego cała wioska nie mogła dokonać XD Jak się jeszcze trochę rozwinie to Kyuubiś już do niczego mu nie będzie potrzebny. Fajnie by było gdyby go zatrzymał, ale wątpię w to, jest dość mocno sugerowane że Naruto powinien się stać potężny dzięki swojej własnej mocy, a nie dzięki Kyuubisiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 00:07, ziptofaf napisał:

On zaś miał dwoje dzieci, z których żadne już Rinnegana nie miało.

Jak nie miało jak miało.
Jedno dziecko miało oczy, drugie ciało.

Joł.

A cała ta polemika o krwi PierwszegoNindży w Naruto to był taki mój mały wygłupek, który okazał się fajnym tematem ;p Dawno temu już pomyślałem o tych oczach u Żółtego (a dokładniej podczas dywagacji o prezencie Peina dla Naruto, co okazało się masowym respawnem wioski). :)


Mysterum. Nie myśl sobie, że nie przeczytałem twej jakże głupiej uwagi. Po prostu cię ignoruje, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:36, Piciambeer napisał:

Jak nie miało jak miało.
Jedno dziecko miało oczy, drugie ciało.

Nie ciało, a Will of Fire jak już...I w przypadku oczu, to było wspomniane o doujutsu ogólnie, a nie Rinneganie. Żaden z potomków Master of the Six Paths nie miał potwierdzonego Rinnegana, równie dobrze mógł to być Byakugan, jak i Sharingan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować