Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 22:44, Infes napisał:

Właśnie. Dziwne że wioska piasku nie pomoże. W końcu powini pomóc swojemu przyjacielowi
Naruto,tym bardziej Gaara.Jestem ciekaw czy jest potężniejszy bez bijuu.


A skąd niby Piasek ma wiedzieć, że Konoha jest w tarapatach? Nie było widać, aby ktoś wysyłał informację do ich wioski z prośbą o wsparcie. A teraz nikt nie myśli o tym, aby do nich coś wysłać, bo środków brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale gdyby im zależało to powini prosić o wsparcie a takto sami muszą sobie radzić no ale mają racje. Naruto samemu to wszystko posprząta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:37, Vernio napisał:

A co do fillerów to zamiast takich bzdur mogli by pokazać jak Akatsuki łapała wcześniejsze
bijiu oczywiście tylko by Kishi główne rzeczy zaprojektował jak techniki danego jinchuuriki.
I to by było fajne, jeśli by się postarali.

Spoiler

Te fillery mają trochę sensu. Teraz ma zginąć Orochimaru, więc kręcą się w okół niego. Już była scena z mangi, która pokazywała, jak Sasuke pokonuje mnóstwo przeciwników, ale żadnego nie zabija i jak przecina kukłę chidori ze sporej odległości. Guren zginie - Orochimaru będzie chciał przejąć Saskacza i psikus. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z czyich rąk zginie? Obstawiam na Naruto :D No ale co oni chcą zrobić 3 ogoniastego bijuu? Co oni z nim zrobią w tych filerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 23:55, Infes napisał:

Pytanie z czyich rąk zginie? Obstawiam na Naruto :D No ale co oni chcą zrobić 3 ogoniastego
bijuu? Co oni z nim zrobią w tych filerach?

Pewnie Naruto pozamiata wszystkich. :P Albo 3-tails zamiecie Guren i ekipę, a Naruto jego uspokoi... :p Chociaż Guren ma kryształ i coś na pewno w zanadrzu... Nawet zaczęło się ciekawie robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 01:36, Adrios1 napisał:

Czemu prawie wszystkim pisze spoiler?

Bo nie wszyscy czytają mangę. I dla dobra tych, co oglądają anime nie wyjawiają im wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcemy wam psuć zabawy i lepiej samemu wpierw przeczytać ;)

@Camelowaty

Spoiler

Tak w skrócie to właśnie Guren(ta z kryształami,mam nadzieje już kojarzysz) poszła z Kabuto i z tym dzieciakiem(Yukimaru) na środek jeziora.Tam dostał pigułki. Ujawniła się z niego duża ilość czakry i z wody pojawia się 3 ogoniasty Bijuu,Sanbi no Isonade(żółw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 11:29, Wintesun napisał:

Spoiler

A, ja już wiem 3 ogoniasty nie miał swojego Jinchuuriki to wymyślili że zrobią o nim
filler jakoby Yuukimaru miałby nim być. http://calamitousintents.files.wordpress.com/2008/10/all-the-tails.jpg
Spójrzcie na obrazek, toż to Yuukimaru tylko inna fryzura.

Tak mi się wydaje.

Podobny, ale na 100% nie wiadomo czy to on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:21, Alamut napisał:

Zakochać od razu - prawda tak ni stąd ni zowąd byłoby to tandetne i dorównywałoby
jakości filerom z animki :/ Jednak należy powiedzieć, właściwie przypomnieć, że Hinata
taka obojętna dla Naruto nie jest. Martwił się o nią podczas egzaminów na Chunina, prawda
można powiedzieć, że robił z współczucia - w końcu w klanie Hyuga była czymś w rodzaju
niego dla całej wioski - wyrzutkiem, ale zawsze. Po drugie często zdarzało się, że wspierała
go słowami, jak to on się stara itp. i jak ona go za to podziwia. Stąd mógł mieć do tej
pory o niej opinię dobrej przyjaciółki i duszyczki, która stara się wspierać innych i
być ogólnie miła. Teraz, po jej wyznaniu i dlatego, że stał się bardziej kumaty być może
poukłada puzzle i spojrzy na ich wcześniejsze relacje w innym świetle.


Jak dla mnie to Naruto nie miał pojęcia, czym jest miłość - dla niego była to tylko jakaś randka, pocałunki i kwiatki w prezencie. Dlatego Saukra idealnie sie nadawała, choć tak naprawdę jej nie znał. No i miał "konkurenta" w postaci Saskacza. Ba, jego podejścia nie zmieniły trzy lata w towarzystwie Ero-Senina. Dopiero teraz, po tych wszystkich walkach, uświadomił sobie, że naprawdę sporo osób jest mu drogich. Na pewno tak pomyślał po odzyskaniu ciała Gaary.
Wyznanie Hinaty uświadomiło mu, czym jest prawdziwa miłość. Prawdopodobnie zdawał sobie sprawę z jakiegoś uczucia Hinaty do niego, ale za diabła nie mógł zrozumieć, o jakie chodzi - dopiero teraz zrozumiał (jeśli by nie zrozumiał, to...) i będzie za wszelkę cenę walczył o nią.
Co do kwestii, czy Hinata wącha kwiatki od spodu: możliwe, nawet bardzo. Może być ciężko ranna i jeśli ktoś jej nie pomoże, to zejdzie z tego świata. Typuję drużynę Gaia albo... Naruto. W jaki sposób? Otóż nasz drogi narwaniec może zachować resztki świadomości (możliwe, iż pozostałości po Sage Mode mu w tym pomogą, bo im ma większą moc tym lepiej kontroluje lisa) i użyć chakry lisa do uratowania ciężko rannej Hinaty, tym samym przegrywając z Painem, który niczym jakiś maniak Pokemonów zabiera go do wielkiego pokebola Akatsuki ;]. I tu wkracza Saskacz mający możliwość dobicia Wioski Liścia albo uratować Naruto (yup, kolejny szok postaci w tej mandze by się szykował).

Dnia 28.02.2009 o 19:21, Alamut napisał:

a on po spotkaniu z Sasuke i reakcji
Sakury bardziej utwierdzić się w przekonaniu, że w walce o nią nie ma z nim szans.


O nią i z nią ^^. No, przynajmniej niedługo po przybyciu do wioski.

Dnia 28.02.2009 o 19:21, Alamut napisał:

Kurczę jest spora szansa, zakładając przeżycie Hinaty, że coś tu między nimi zaiskrzy
^^


Ja się tam spodziewam poważnej reakcji łańcuchowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie brzmi ale to niestety tylko domysły :S

Fajna wydaje się perspektywa ratunku Hinaty - jakby czakra lisa zregenerowała jej rany, byłoby miodzio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:19, Piciambeer napisał:

Wszystko pięknie brzmi ale to niestety tylko domysły :S

Fajna wydaje się perspektywa ratunku Hinaty - jakby czakra lisa zregenerowała jej rany,
byłoby miodzio :]


Póki co, jego chakra leczy tylko Naruto, a osoby postronne dość mocno rani, nawet jeśli ledwo je dotknie (vide Sakura). A jak ona przeżyje, to żyć ma Kakashi!! W przeciwnym wypadku będę jej życzył śmierci. I równowaga zachowana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:22, kowboj3 napisał:

Póki co, jego chakra leczy tylko Naruto, a osoby postronne dość mocno rani, nawet jeśli
ledwo je dotknie (vide Sakura).

Kto wie, co zdziałają silne emocje :]

Dnia 01.03.2009 o 12:22, kowboj3 napisał:

A jak ona przeżyje, to żyć ma Kakashi!! W przeciwnym
wypadku będę jej życzył śmierci. I równowaga zachowana ^^

Stary dziad nie jest równy młodemu pokoleniu, jego mi nie żal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 11:56, McFlash napisał:

Jak dla mnie to Naruto nie miał pojęcia, czym jest miłość - dla niego była to tylko jakaś
randka, pocałunki i kwiatki w prezencie. Dlatego Saukra idealnie sie nadawała, choć tak
naprawdę jej nie znał. No i miał "konkurenta" w postaci Saskacza. Ba, jego podejścia
nie zmieniły trzy lata w towarzystwie Ero-Senina. Dopiero teraz, po tych wszystkich walkach,
uświadomił sobie, że naprawdę sporo osób jest mu drogich. Na pewno tak pomyślał po odzyskaniu
ciała Gaary.

Po prostu naoglądał się za dużo telenoweli i współredagował za dużo książek Jirayi ^^ To co uważał za prawdziwe uczucie było po prostu tzw. Puppy Love - szczeniackim zauroczeniem i tyle xD Poza tym: czy był ktoś, kto tak na serio widział powodzenie związku Sakura-Naruto? -.-

Dnia 01.03.2009 o 11:56, McFlash napisał:

Wyznanie Hinaty uświadomiło mu, czym jest prawdziwa miłość. Prawdopodobnie zdawał sobie
sprawę z jakiegoś uczucia Hinaty do niego, ale za diabła nie mógł zrozumieć, o jakie
chodzi - dopiero teraz zrozumiał (jeśli by nie zrozumiał, to...) i będzie za wszelkę
cenę walczył o nią.

Jak to Naruto ^^ Zniszczenie wioski, śmierć Mentora - to jakoś zniósł, poza tym musiał się jeszcze koncentrować na Sage-modzie, ale wyznanie miłości? Poświęcenie własnego życia dla niego, wyrzutka, który nigdy nie miał rodziny, ani kogoś naprawdę bliskiego pomijając Jirayę, który też zginął z ręki Peina? O nie tego już za dużo... to wymaga krwi...

Dnia 01.03.2009 o 11:56, McFlash napisał:

Co do kwestii, czy Hinata wącha kwiatki od spodu: możliwe, nawet bardzo. Może być ciężko
ranna i jeśli ktoś jej nie pomoże, to zejdzie z tego świata.


Niepodoba mi się ta wizja ^^ Cała drużyna Gaia może szczeznąć (dal Nejiego byłoby to nawet odkupienie), inne drużyny też byleby Hinata przeżyła ^^ Swoja drogą pasuje chyba do niej tytuł najpiękniejszej Kunoichi młodego pokolenia, czyż nie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No wiem widziałem. No ale nie wiem czy zauważyłeś Yukimaru jakoś na potężnego się nie wydaje a tutaj miałby zyskać Bijuu. Ciekawie na jakiej zasadzie miałby ten potężny wodny żółw służyć temu dziecku. No wątpie żeby zapieczętował ktoś go w nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2009 o 12:26, Piciambeer napisał:

Stary dziad nie jest równy młodemu pokoleniu, jego mi nie żal :P


A niech pociągnie Hinatę za sobą :P O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 11:06, Infes napisał:

@Camelowaty

Spoiler

Tak w skrócie to właśnie Guren(ta z kryształami,mam nadzieje już kojarzysz) poszła
z Kabuto i z tym dzieciakiem(Yukimaru) na środek jeziora.Tam dostał pigułki. Ujawniła
się z niego duża ilość czakry i z wody pojawia się 3 ogoniasty Bijuu,Sanbi no Isonade(żółw)


Trochę to zabawne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować