Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Powtórze to co już Kowbojowi mówiłem, Hinata żyje, bo nie jest taki sobie randomikiem ja Kakashi!, O! Jedyną opcją ratującą Kakashiego a usmiercającą Hintaę byłaby opcja, że to Kakashi ma być "dziewczyną" Naruciaka.
Ludzie, na głupie daisuki czekaliśmy 427 czaptewrów, nawet Kishi ma serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:54, Camelowaty napisał:

Powtórze to co już Kowbojowi mówiłem, Hinata żyje, bo nie jest taki sobie randomikiem
ja Kakashi!, O! Jedyną opcją ratującą Kakashiego a usmiercającą Hintaę byłaby opcja,
że to Kakashi ma być "dziewczyną" Naruciaka.
Ludzie, na głupie daisuki czekaliśmy 427 czaptewrów, nawet Kishi ma serce!


Trzeba wprowadzić dramatyzm do tej miłości. Wyznała mu miłość i zginęła, starając się go obronić. Co za epicka śmierć! Powinniście być dumni z niej, że tak bohatersko życie oddała. Co innego Kakashi - on żyć musi ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:59, kowboj3 napisał:

Trzeba wprowadzić dramatyzm do tej miłości. Wyznała mu miłość i zginęła, starając się
go obronić. Co za epicka śmierć! Powinniście być dumni z niej, że tak bohatersko życie
oddała.

Eh to prawda, zawsze jakieś pocieszenie w smutku. Jednak oby to był akt miłości a nie akt poświęcenia [choć w tym przypadku różnica jest malutka]

Dnia 01.03.2009 o 19:59, kowboj3 napisał:

Co innego Kakashi - on żyć musi ;] :P

A po kiego grzyba >.>
Nikim ciekawym on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba która nie jest z rodu Uchiha a posiada Sharingana. Skopiował ok. 1000 technik. Tak mówią :P Copy Ninja. Posiada mangekyou sharingan wystarczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... ale i tak już dawno temu przestał być"fajny".
Na początku mangi to był jeszcze spoko bo był megasilny, a teraz? Naruto i inni jego rówieśnicy są równie silni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:59, kowboj3 napisał:

Trzeba wprowadzić dramatyzm do tej miłości. Wyznała mu miłość i zginęła, starając się
go obronić. Co za epicka śmierć! Powinniście być dumni z niej, że tak bohatersko życie
oddała.

To takie same nawiedzone gadanie jak w kościele katolickim lub islamie - oddaj życie za religię i bądź z tego dumny -.- Wiesz gdzie to mam ^^ Miłość musi przetrwać, a poza tym wyobrażasz sobie związek Naruto-Sakura i dzieci jakie by z tego powychodziły?! Banda różowołosych ADHD!

Dnia 01.03.2009 o 19:59, kowboj3 napisał:

Co innego Kakashi - on żyć musi ;] :P

Kakashi to:
a)stary dziad
b)wszystko co ważne Naruto już przekazał=niepotrzebny
c)stary kawaler-erotoman
d)Saskacz to jego pupilek = już za to zasłużył sobie na śmierć -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 20:42, Infes napisał:

Osoba która nie jest z rodu Uchiha a posiada Sharingana. Skopiował ok. 1000 technik.
Tak mówią :P Copy Ninja. Posiada mangekyou sharingan wystarczy ? :D

Ale swoje pokazał i wiemy o nim niemal wszytko. Jego świeczka się już wypaliła.

Arti i Alamut dobrze prawią - zdecydowanie podpisuje się pod ich wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2009 o 20:45, Alamut napisał:

To takie same nawiedzone gadanie jak w kościele katolickim lub islamie - oddaj życie
za religię i bądź z tego dumny -.- Wiesz gdzie to mam ^^ Miłość musi przetrwać, a poza
tym wyobrażasz sobie związek Naruto-Sakura i dzieci jakie by z tego powychodziły?! Banda
różowołosych ADHD!

A jak. Właśnie jej śmierć, ukazana w taki sposób, sprawia, że jest to postać, którą zaczynam szanować. Wcześniej za nią nie przepadałem, jak przeżyje - znienawidzę. A szans na ich miłość nie ma. Naruto ją lubi, lubi, nie kocha.

Dnia 01.03.2009 o 20:45, Alamut napisał:

Kakashi to:
a)stary dziad

Łatwiej go zaliczyć do młodszej, niż do starszej generacji. Różnica między nim, a Naruto to jakieś 15 lat, a między nim, a Tsunade - około 40 lat.

Dnia 01.03.2009 o 20:45, Alamut napisał:

b)wszystko co ważne Naruto już przekazał=niepotrzebny

Hinata tez mu wszystko przekazała, tj. jej uczucia wobec niego=niepotrzebna.

Dnia 01.03.2009 o 20:45, Alamut napisał:

c)stary kawaler-erotoman

Życie w celibacie złe nie jest. Zresztą osoby, które kochał, w tym potencjalna partnerka (Rin) nie żyją.

Dnia 01.03.2009 o 20:45, Alamut napisał:

d)Saskacz to jego pupilek = już za to zasłużył sobie na śmierć -.-

Tu nie mam kontrargument, Sasuke ssie.

Możemy się licytować dalej, bo i tak nie przekonamy siebie do swoich racji ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 21:11, kowboj3 napisał:

> d)Saskacz to jego pupilek = już za to zasłużył sobie na śmierć -.-
Tu nie mam kontrargument, Sasuke ssie.

Chociaż jedna zgodność xD

Dnia 01.03.2009 o 21:11, kowboj3 napisał:

Możemy się licytować dalej, bo i tak nie przekonamy siebie do swoich racji ;p

Ale czyż właśnie to nie jest takie wspaniałe w dyskusji ^^ Osobiście nie wierzę w to, że da się kogoś logiką przekonać do własnych wierzeń. A jeśli już to oznacza to jedynie, ze osoba przekonana jest słaba w postanowieniach i niewarta uwagi -.- A coś takiego jak tutaj? Frajda z kłótni i możliwość przekazywania swoich chorych teorii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 22:11, Camelowaty napisał:

Mówisz tak o Hinacie tylko dlatego, bo chcesz żeby już jej nie było xD

Dla mnie to najlepsza opcja ;p Ale fakt, że taka śmierć napawa mnie szacunkiem wobec niej jest prawdziwy. Więc niech ginie, jak ginąć miała, śmierć piękna i mi się podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 22:14, kowboj3 napisał:

> Mówisz tak o Hinacie tylko dlatego, bo chcesz żeby już jej nie było xD
Dla mnie to najlepsza opcja ;p Ale fakt, że taka śmierć napawa mnie szacunkiem wobec
niej jest prawdziwy. Więc niech ginie, jak ginąć miała, śmierć piękna i mi się podoba
;p

Ja się zastanawiam, co by było gdyby jednak przeżyła to jakby wyglądało jej spotkanie/rozmowa z Naruto... Kłopotliwy moment...
Btw. Wszystko o Naruto jest 3 najpopularniejszym dziś tematem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Naruto było jest i będzie,choć jest tasiemcem jak to niektórzy mówią to ja bym chciał żeby Naruto leciało i leciało.Byle żeby wychodziły codzienie po 10 odcinków standardowo po 20 minut i byłoby już w ogóle pięknie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 22:25, szymonsen napisał:

Ja się zastanawiam, co by było gdyby jednak przeżyła to jakby wyglądało jej spotkanie/rozmowa
z Naruto... Kłopotliwy moment...

Wiesz jeśli przeżyje, to pewnei będzie scena szpitalna, najpierw nieprzytomna potem przebudzenie, może ADHD będzie przy niej siedział z wyrzutami sumienia... Bogowie geekowie gardzą telenowelami z natury, a co my tutaj panowie wymyślamy?! xD

Dnia 01.03.2009 o 22:25, szymonsen napisał:

Btw. Wszystko o Naruto jest 3 najpopularniejszym dziś tematem. :)

Bo taki kontrowersyjny temat ^^ W końcu najpopularniejszy projekt pary pośród społeczności naruciaków ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:10, Alamut napisał:

Ja go nie wymyśliłem ^^ Ogólne połączenie imion Naruto i Hinata oznaczające wymarzony
przez fanów związek bohaterów, poza tym są jeszcze m.in Shikatema i Sakusuke xD

Shika x Tema to dla mnie niemal oczywiste :P
za to sakura z saskaczem dla mnie moga zdechnac :P moze atomowe oko sasuke rozsadzi go z sakura :P

a co do Hinaty, to ta smierc byla do d*** nie podobna

"Naruto! Kocham cię! co z tego ze Pein pierdnie i mnie zdmuchnie, ale cie obronie! Nawet bunshina robiła nie bede bo jestem uber i sie dla ciebie poswiece!"
no dajcie spokoj - smierc kakashiego miala jakis sens - rozkminil Peina! (chociaz informacje ktore uzyskal i tak sie nikomu nie przydaly, ale co tam) Shizune, zginela tez troche... na marne? ale ta postac od dawna stala w miejscu i byla zbedna
ale hinata... to nie jest postac ktora sie tak o pyka... tot ak jakby w One piece zabic Nami albo Robin... to nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 20:44, Arti 101 napisał:

Tia... ale i tak już dawno temu przestał być"fajny".
Na początku mangi to był jeszcze spoko bo był megasilny, a teraz? Naruto i inni jego
rówieśnicy są równie silni.


Wlasnie z balansem mocy w tej mandze sa problemy, bo:
Orochimaru bal sie Itachiego, Itachi bal sie Jirayi, Orochimaru byl na poziomie jirayi - o co kaman?
Konohamru nauczyl sie rasengana w wieku 10 lat o_O jest 4ta osoba w tej mandze, ktora zna te technike, ktora miala byc prawie nie do nauczenia sie super hiper legendarna i niesamowicie silna - konohamaru pewnie nauczy swoje dziecko tej techniki w wieku niemowlecym...
Jiraya - uber kozak i almost thge most powerful ninja - udaje mu sie zabic jednego Peina - Naruto, bez lat treningu jaki by zdolny nie byl rozwala dwoch Peinow, niemal z nudów na starcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 01:22, JaMES` napisał:

Wlasnie z balansem mocy w tej mandze sa problemy, bo:
Orochimaru bal sie Itachiego, Itachi bal sie Jirayi, Orochimaru byl na poziomie jirayi
- o co kaman?
Konohamru nauczyl sie rasengana w wieku 10 lat o_O jest 4ta osoba w tej mandze, ktora
zna te technike, ktora miala byc prawie nie do nauczenia sie super hiper legendarna i
niesamowicie silna - konohamaru pewnie nauczy swoje dziecko tej techniki w wieku niemowlecym...
Jiraya - uber kozak i almost thge most powerful ninja - udaje mu sie zabic jednego Peina
- Naruto, bez lat treningu jaki by zdolny nie byl rozwala dwoch Peinow, niemal z nudów
na starcie :/

No cóż ...
1. Jiraiya zapieczętował Amaterasu, ale nie tylko dlatego Itachi czuł do niego respekt. Podczas walki z Orochimaru był osłabiony. Podczas walki z Painem walczył na full, ale nie znał jego sekretu (teoretycznie go pokonał, Bo 3 ciała o których wtedy wiedział padły). No i zapamiętaj sobie, że jeżeli chodzi o ninja klasy S lub kage, to każdy może pokonać każdego ... Konohamaru - Naruto go uczył DAWNO TEMU, nie wiadomo ile LAT mu zajęło nauczenie się tej techniki. No i też używa klonów. Wracając do Peinów, to Naruto lepiej opanował Sage Mode, a teraz jak widzimy swoje 3 grosze dorzuci Kyubi. No i Jiraiya walczył sam (nie licząc Ma i Pa), żadnej Hinaty w pobliżu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i masz całkowitą racje. Hinata musi zostać i koniec. Inaczej Naruto będzie samotny. A Ino z kim będzie skoro Shikamaru zajęty? Ja obstawiam ze Chouji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować