Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 13:02, Infes napisał:

Spoiler

No wiem widziałem. No ale nie wiem czy zauważyłeś Yukimaru jakoś na potężnego się
nie wydaje a tutaj miałby zyskać Bijuu. Ciekawie na jakiej zasadzie miałby ten potężny
wodny żółw służyć temu dziecku. No wątpie żeby zapieczętował ktoś go w nim ;)


Nie może bo według mangi trójogoniasty nie ma dżinczuriki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 15:31, kowboj3 napisał:

A niech pociągnie Hinatę za sobą :P O!

Za to (ciągnięcie jej za sobą ;)) powinien skończyć jak Orochimaru, w wiecznym genjusu Susanoo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 16:30, Piciambeer napisał:

> A niech pociągnie Hinatę za sobą :P O!
Za to (ciągnięcie jej za sobą ;)) powinien skończyć jak Orochimaru, w wiecznym genjusu
Susanoo :]


Chciałbyś, żeby tak było ;p Kakashi przeżyje, a Hinata... ach! jakże mi jej będzie brakować! <alem walnął sarkazm ;p>. W końcu, po wielu modlitwach i ofiarach moje marzenie może się spełnić - Hinata zginie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 16:29, Piciambeer napisał:

>

Spoiler

No wiem widziałem. No ale nie wiem czy zauważyłeś Yukimaru jakoś na potężnego
się
> nie wydaje a tutaj miałby zyskać Bijuu. Ciekawie na jakiej zasadzie miałby ten potężny

> wodny żółw służyć temu dziecku. No wątpie żeby zapieczętował ktoś go w nim ;)



Nie może bo według mangi trójogoniasty nie ma dżinczuriki ...


Jak nie ma? Sam Kishi przecież narysował wszystkich jinchuriki.:P Po prostu nie widzimy go w walce. Pewnie został pochłonięty przez Sanbiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale chodzi mi jak mają to zrobić żeby Yukimaru miał nad nim kontrolę lub żeby w nim był jeśli nie tego chca to po co on im jest potrzebny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Hm...
No fakt. Była tylko pokazana przez chwilkę, więc nie wiadomo, ale to by miało sens. Wszak obaj rzekomo jakby wypuścili na zbyt długo swoje ogonki mieli by zginąć...
Może to kiedyś zostanie wyjaśnione, ale wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 16:41, Piciambeer napisał:

Odejdź.

Więcej słów nie da się w tym momencie powiedzieć. Heh.


A jak jeszcze by ich dzieci wyglądały. Blondasy, co im źle ze spojówek patrzy xD Powinieneś się ze mną zgodzić Piciambeer onii-chan xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 16:45, kowboj3 napisał:

A jak jeszcze by ich dzieci wyglądały. Blondasy, co im źle ze spojówek patrzy xD Powinieneś
się ze mną zgodzić Piciambeer onii-chan xD

Oj tam od razu dzieci, córkę by mieli co odziedziczy urodę po matce i moc po ojcu i wszyscy hełpi :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:13, Infes napisał:

Kakashi raczej nie zginie tak uważam.Jest ciężko ranny tak samo jak Hinata ale śmierć
im NIE JEST PRZEWIDZIANA i nie będzie ;) Tak przy okazji,Konoha jest poprawnie ;) Racje
masz że mogą zginąć ale już Jiraya i Asuma zgineli i to zupełnie wytarczy.


Kakashi zginal, dla mnie wystarczajaco sugestywna byla scena gdzie siada do ogniska ze swoim ojcem
poza tym juz kilka osob pytalo o kakashiego i byla mowa ze kaput
nawet naruto jak wrocvil to pytal "siema kochani, o co kaman, bo nie czuje kakashiego"

mam andzieje, ze Hinaty nie zabija, bo a) bylem za tym pairingiem b) za duzo smierci jak na jeden raz - juz Kakashi jest wystarczajaca ofiara, dorzucili do tego Shizune jeszcze, w sumie nie wiadomo co sie stalo z Konoham,aru i Ebisu, 3/4 wioski pewnie glebe klepie... Hinata IMHO bylaby przegięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:49, JaMES` napisał:

Kakashi zginal, dla mnie wystarczajaco sugestywna byla scena gdzie siada do ogniska ze
swoim ojcem
poza tym juz kilka osob pytalo o kakashiego i byla mowa ze kaput
nawet naruto jak wrocvil to pytal "siema kochani, o co kaman, bo nie czuje kakashiego"

Wiesz zawsze mogą zebrać wszystkie smocze kule, czy co też oni maja w tym świecie i go wskrzesić ^^

Dnia 01.03.2009 o 18:49, JaMES` napisał:

mam andzieje, ze Hinaty nie zabija, bo a) bylem za tym pairingiem b) za duzo smierci
jak na jeden raz - juz Kakashi jest wystarczajaca ofiara, dorzucili do tego Shizune jeszcze,
w sumie nie wiadomo co sie stalo z Konoham,aru i Ebisu, 3/4 wioski pewnie glebe klepie...
Hinata IMHO bylaby przegięciem

Popieram i tego przedmówcę, jak wielu innych wiernych Naruhiny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:04, Arti 101 napisał:

Naruhina... jakie śmieszne słowo :}


Ja go nie wymyśliłem ^^ Ogólne połączenie imion Naruto i Hinata oznaczające wymarzony przez fanów związek bohaterów, poza tym są jeszcze m.in Shikatema i Sakusuke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:04, Arti 101 napisał:

Naruhina... jakie śmieszne słowo :}

Takie nazewnictwo często się stosuje w parach mangowych postaci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na Twojej. Normalnie z rodu DB. Tam gdy postacie robili fuzje(fusion) czyli połaczenie dwóch postaci też łączyli imiona. Goku + Vegeta = Gogeta :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:23, Arti 101 napisał:

Tak, wiem o tym.
No ale powiedzcie sami, Akurat "Naruhina" wywołało uśmiech na mojej twarzy :D


Dlatego jestem zdecydowanym przeciwnikiem Naruto X Hinata. Jak zginęła to już niech sobie tam nie żyje w spokoju, a nie jeszcze będzie szopkę z Naruto obstawiała. Z drugiej strony Nakura, czy Saruto też nie brzmi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 19:29, kowboj3 napisał:

Dlatego jestem zdecydowanym przeciwnikiem Naruto X Hinata. Jak zginęła to już niech sobie
tam nie żyje w spokoju, a nie jeszcze będzie szopkę z Naruto obstawiała. Z drugiej strony
Nakura, czy Saruto też nie brzmi dobrze.

Raczej Narukura i Narusuke - ale też fonetycznie porażka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie zajęcie znaleźliście... :) Ale i tak niestety muszę wam powiedzieć, że IMO Hinata is dead. Na dole strony 13 bierze zamach i na czternastej jest że ją przebija, chociaż tego nie widzimy... Mam nadzieję, że moje przypuszczenia się nie sprawdzą, bo Hinata musi żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować