Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2008 o 08:31, PAPISHON napisał:

Ja ma podobnie jak Jabolowy... tylko, że tylko w menu takoch zwiech dostaje. Po chwili
bawienia się wmenu zwiechu idą w zapomnienie.

Ja mam coś takiego chwilę po zmianie rozdziałki. I chyba tylko wtedy. Może jeszcze przy pierwszym uruchomieniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie trzeba wypakować pliki z nowymi skinami postaci? ^^ Bo szukam i szukam a znalazłem ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:17, Adeq napisał:

Wie ktoś może gdzie trzeba wypakować pliki z nowymi skinami postaci? ^^ Bo szukam i szukam
a znalazłem ciekawe :P


Jake skiny postaci?? Gdzie znalazłeś? Dasz linka?? A co do miejsca rozpakowania to nie wiem gdzie, ale poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:48, trutututu napisał:

> Wie ktoś może gdzie trzeba wypakować pliki z nowymi skinami postaci? ^^ Bo szukam
i szukam
> a znalazłem ciekawe :P

Jake skiny postaci?? Gdzie znalazłeś? Dasz linka?? A co do miejsca rozpakowania to nie
wiem gdzie, ale poszukam


Fajny skin znalazłem na batalion.eu (jak reklama to przepraszam, ale to jest jednak baardzo znany portal ;)) a pamiętam, że jeszcze gdzieś indziej były (chyba ze 30 aż :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 22:04, Outlander-pro napisał:

Hejka, kupiłem sobię nowego kompa, instaluję cod''a i teraz pozostają patche: teraz pytanie,
czy trzeba je jakoś po kolei czy wystarczy 1,5 od razu ? Jak to jest ?


Wersja 1.5 oferuje dwa pliki instalacyjne, spośród których ten ważący mniej wymaga łatki 1.4, a drugi naturalnie jest patchem pełnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 13:14, Numenpl napisał:

Dobra nie wiem coś kombinuję z zestawami i wyszło mi coś takiego

Set z Shotgunem. Wszystko nbieźle, tylko bandolier nie bardzo Ci się przyda. Sugeruje 3 granaty.

Set z MP44... ogólnie nie polecam MP44. Zamiast niego weź sobie M$ z tłumikiem i te same umiejętności.

Set z AK47... nieco nuberki, że tak powiem, ale jak chcesz to nim graj ^^

Set z MP5 Silenced całkiem niezły, ale jak wczesęniej napisałem jako cicha broń chyba tylko M4 się sprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 13:17, PAPISHON napisał:

> Dobra nie wiem coś kombinuję z zestawami i wyszło mi coś takiego
Set z Shotgunem. Wszystko nbieźle, tylko bandolier nie bardzo Ci się przyda. Sugeruje
3 granaty.

Kiedyś używałem tego wariantu choć teraz też !!

Dnia 10.04.2008 o 13:17, PAPISHON napisał:

Set z MP44... ogólnie nie polecam MP44. Zamiast niego weź sobie M$ z tłumikiem i te same
umiejętności.

ale cos mi z M$ kiepsko idzie - gorzej niz z AK-47

Dnia 10.04.2008 o 13:17, PAPISHON napisał:

Set z AK47... nieco nuberki, że tak powiem, ale jak chcesz to nim graj ^^

to jest jak nazwa skazuje to na mape showdown - istny gl wars

Dnia 10.04.2008 o 13:17, PAPISHON napisał:

Set z MP5 Silenced całkiem niezły, ale jak wczesęniej napisałem jako cicha broń chyba
tylko M4 się sprawda.

no to już kwestia gustu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2008 o 14:36, Tokix napisał:

Widać że zwykły szary pub player ...

To mnie koleś obraziłeś. Ja też jestem pub-playerem, ale szarym nie jestem ^^ Pozatym, trzeba grać na pubie żeby poznać podstawowe zasady obowiązujące w grze. Ja tam dobrym graczem nie jestem (mój ogólny KDR to 1.7), ale nigdy nie pozwole sobie nazywać mnie i mi podobnych graczy "szarymi pub-playerami"... Dorwał się jakiś do klanu i już myśli, że najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 14:36, Tokix napisał:

Szczerze?
Strasznie lamerskie perki, i bronie ...
Widać że zwykły szary pub player ...

Szczerze? Strasznie prostacka ta Twoja wypowiedź. Może zostaw to i podobne stwierdzenia na Twoje pro serwery dla nieco barwniejszych kolegów. Tutaj staramy się reprezentować nieco inne podejście. Niech koleś gra czym lubi.

@Numenpl - zestawy jak zestawy. Grając do tej pory kombinowałem już z tyloma konfiguracjami, że nie takie miałem. Ogólnie zgadzam się z Papishonem co Twoich propozycji (szczególnie ten AK, i nie o broń chodzi tylko o dodatek, bleee... :)). Zestawy często się zmienia. Każdy lubi coś innego, a ponad to w miarę jak rosną umiejętności to człowiek ciągle coś ulepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:17, Adeq napisał:

Wie ktoś może gdzie trzeba wypakować pliki z nowymi skinami postaci? ^^ Bo szukam i szukam
a znalazłem ciekawe :P


Ponawiam pytanie :P Naprawdę mi zależy na tych skinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 14:36, Tokix napisał:

Szczerze?
Strasznie lamerskie perki, i bronie ...
Widać że zwykły szary pub player ...

A jakich ty używasz ??(tak z ciekawości!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zestawu z MP44. Wszystko super, tylko zanim się obejrzysz, to nie będziesz miał amunicji. Szczególnie w przypadku Podwójnego Strzału. Wstaw Bandoliera na miejsce 3 x odłamkowy. A tak w ogóle to MP44 to moim zdaniem najlepsza broń na HC, więc radzę abyś grał tym zestawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi są perki obojętne, bo nie od perków skill zależy...
Ale jak widzę GRANATNIK+ WYBUCH SIONICZNY+ MĘCZENNIK to mnie ściska w żołądku z żalu gracza który się do nich stosuje, zwykłe lecenie na fraga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować