Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2010 o 16:29, Tyler_D napisał:

Taa ... pytasz enty raz a pierwszy raz to było niecałe 2 lata temu. A zresztą nieważne
... znając życie i tak pewnie nie kupisz a popularność wystarczy sprawdzić chociażby
na stronie xFire czy innej co raczej kłopotliwe nie jest.

Masz rację... nie kupię.

Sam zresztą napisałeś, że nie ma polskich serverów, nie ma Polaków itp. więc po co mam grać w coś w co nikt nie gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami idiotyzm sięga zenitu. :P
Jak już ja i KŁEJK (sry, przyzwyczajenie) polaków nie ma, ale Polacy są. :E
Polecam zapoznać się z: kulturą, słownikiem, zasadami forum i CoD4 (w tej kolejności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:32, Chlorofil napisał:

Sam zresztą napisałeś, że nie ma polskich serverów, nie ma Polaków itp. więc po co mam
grać w coś w co nikt nie gra ?


OMG, tylko dlatego, ze ponoc "nie ma Polakow", to nie znaczy, ze nikt nie gra xD Graczy jest bardzo sporo, moze nie tyle co w CS''ie, ale i sa tysiace serwerow (polskie tez sa, ale jest sporo dobrych zagranicznych) i jeszcze wiecej graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, niektórzy mogą grać tylko z Polakami. W końcu jak tu się dogadać z Anglikiem czy Niemcem, skoro umie się np. tylko "hi" i "wtf". A zawsze jest miło zadać po wejściu do gry swojskie pytanie "ktoś muwi tótaj po polsku?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 16:03, Chlorofil napisał:

Zadaję bo tak mi się podoba, cwaniaczku. /.../ Bezczelny typku.

Nieco mniej agresji, nieco więcej kultury, jeśli nie chciałbyś aby w ten sposób zwracano się do Ciebie to nie zwracaj się tak do innych.
Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 16:03, Chlorofil napisał:

Zadaję bo tak mi się podoba, cwaniaczku. Po co mnie sprawdzasz ? WTF ? Nudzisz się ?
Wcale nie musisz odpowiadać. Bezczelny typku.



Haa a ja się nudziłem i Cię sprawdziłem. Chyba mogę ? I dokładnie w poście 8570 i 8574 mówisz że kupiłeś CoD4 :) Z tego wynika że te pytania to zwykły spam. No chyba że wyjaśnisz to błyskotliwą wymówką. Regulamin forum nie działa na zasadzie "piszę co chce, bo mi się tak podoba". Dokładnie ten sam manewr powtarzasz w temacie o Test Drive Unlimited, Oblivionie, Wiedźminie, więc Tyler_D ma słuszne pretensje a bezczelnością to wykazujesz się Ty spamiąc na forum. Pamiętaj że liczy się jakośc a nie ilośc, a ranga ci wielkiego fejmu nie doda.


Bawił się ktoś z was w przerabianie nieba w CoD4? Ja mam taki zamiar - na tym video niebo wygląda epicko. http://www.youtube.com/watch?v=wL2QkI7p5OQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... mam problem :/

Kupiłem CoD''a, zainstalowałem, wbijam do MP, wybieram server, wczytuje mi się, wybieram drużynę i.... SERVER ODŁACZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:37, Tyler_D napisał:

Zdarza się, masz tak z każdym serwerem czy tylko z tym jednym?


Właśnie problem, że z każdym.

I nie mogę litery ą dużej zrobić bo wyskakuje jakieś okno z Senha: Entre com Senha... co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj przypięte FAQ i zrób to czego nie zrobiłeś, ewentualnie przeinstaluj grę - ewentualnie poczekaj na odpowiedź kogoś innego. Ważne są patche [ masz aby na pewno 1.7? ] oraz aktualny Punkbuster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:43, Tyler_D napisał:

Przejrzyj przypięte FAQ i zrób to czego nie zrobiłeś, ewentualnie przeinstaluj grę -
ewentualnie poczekaj na odpowiedź kogoś innego. Ważne są patche [ masz aby na pewno 1.7?
] oraz aktualny Punkbuster.


Wszystko mam jak w I poście :/ No to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w innych tematach było widać, że z Twoją maszyną jest coś nie tak. Proponuję jednak zanieść kompa do serwisu, aby tam go sformatowali i wyczyścili w środku (o ile oczywiście jesteś kompletnie pewny, że zrobiłeś wszystko z przypiętego posta). Na blokadę zapory ani antywira to nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumsiek2 ma rację - najpierw zorganizuj jakieś "odsyfianie" kompa. Kilka razy trafiłem na założone przez Ciebie tematy dot. problemów z kompem. Niewykluczone, że złapałeś jakiegoś wirusa.
A jeśli chodzi o komunikat "Serwer odłączony" - najczęściej trafiał mi się on po problemach z siecią. Sprawdź czy wszystko z netem masz w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 20:21, Gumisiek2 napisał:

Już w innych tematach było widać, że z Twoją maszyną jest coś nie tak. Proponuję jednak
zanieść kompa do serwisu, aby tam go sformatowali i wyczyścili w środku (o ile oczywiście
jesteś kompletnie pewny, że zrobiłeś wszystko z przypiętego posta). Na blokadę zapory
ani antywira to nie wygląda.


LOLz już wszystko dobrze. Koleś dał mi zbanowanego cd keya... ale dał drugiego i już jest dobrze. A kompa nie mam zasyfionego. Usunąłem te keyloggery i problem z Ą już minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze rekordziki;) Ciągle ten sam serwer, mniej więcej ci sami ludzie i dość wysoki poziom;)

Pierwszy screen zrobiony z mapy której nazwy nie mogę zapamiętać, taka na wsi jakby gdzie stodoła jest.
Drugi screen pochodzi z jednej z moich ulubionych map Ambush.


Drugi screen pochodzi z TDM z limitem 3000, pierwszy bodaj z sabotażu do 500.

20100714150410

20100714150415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się kojarzy Twoja ksywka. Parę razy graliśmy chyba razem czy przeciwko sobie.
Co do rekordów to już dawno porzuciłem pomysł ich poprawiania. Wolę robić jakieś fajne akcje nawet jak wiem, że padnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować