Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2010 o 11:23, Traitor napisał:

> ale jak utrafię dobry dzień to mogę na równi z najlepszymi walczyć :P
No właśnie, ja gram dopiero miesiąc po dłuższej przerwie, a czasem udaje mi się osiągnąć
satysfakcjonujący wynik. Czasem i psu dupa błyśnie :)


W jedne dni dupa błyszczy, a w inne.. :P

Dnia 25.09.2010 o 11:23, Traitor napisał:

Jakby co to ja jestem jak najbardziej za i nie ukrywam, że dla mnie najbardziej odpowiadałaby
niedziela, ale jak zbierze się więcej ludzi i ustalimy termin na jakiś inny dzień to
i tak postaram się być.


Mi tam też niedziela pasuje najlepiej. Może pod wieczór, 19-20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem jakoś w czerwcu, szło mi całkiem dobrze, po dwumiesięcznej przerwie dostałem już baty, ale mógłbym spróbować coś "ukłuć" :P A, w S&D jestem beznadziejny, gram tylko TDM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 12:57, Gumisiek2 napisał:

Ostatnio grałem jakoś w czerwcu, szło mi całkiem dobrze, po dwumiesięcznej przerwie dostałem
już baty, ale mógłbym spróbować coś "ukłuć" :P


Ja tam mam bardzo nierówną formę. Jeden mecz to powiedzmy jadę dobrze i mnie od cziterów wyzywają, bo mi się nieraz niezłe akcję udają, a następny meczyk, zmiana mapki i mnie biją, ale ostatnie miesiące to rzadko dostaję ujemny bilans po słabej grze :)

Dnia 25.09.2010 o 12:57, Gumisiek2 napisał:

A, w S&D jestem beznadziejny, gram tylko
TDM ;-)


S&d gram na jednym serwie, ogólnie ludzie ci sami to wiem mniej więcej kto jak gra i idzie w miarę dobrze jak jest forma :P

Pewien czas temu zacząłem grać na Knife only, niezły trening można przejść grając na takim serwie :P I jak ci nie idzie nożykami to da się podszkolić w cięciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 15:51, Kakarotto napisał:

Pewien czas temu zacząłem grać na Knife only

A możesz podać IP? Ostatnio na Logitechu jak nas mało grało to fajna zabawa była na noże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:07, Traitor napisał:

> Pewien czas temu zacząłem grać na Knife only
A możesz podać IP? Ostatnio na Logitechu jak nas mało grało to fajna zabawa była na noże.


8.6.75.153

Tylko i wyłącznie zabijamy nożami. Dymny, nalot i heli -> to można używać, reszta zabroniona ;)

P.S. można się tam na prawdziwych pro nożowników nadziać, więc radzę uważać. Chętnie bym się pociął z tobą, ale dziś i jutro jestem poza domem (jutro po południu będę) i używam nieswojego kompa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:52, Kakarotto napisał:

8.6.75.153

Mam tam ping w okolicach 200, niestety serwery amerykańskie mi nie służą. Mój net preferuje głównie serwery europejskie (a najlepiej polskie i "sąsiedzkie") :)

No to wstępnie zgłosili się:
1. Kakarotto
2. Traitor
3. colin321
4. Gumisiek2
5. kuba9876543210

Jeszcze jacyś chętni?

Na upartego można by grać 3 vs 3 jak znajdzie się jeszcze jeden gracz, ale im nas więcej tym lepiej :)

A co do samej rozgrywki to mam podobne preferencje co kuba (z tym, że ja nie mam zastrzeżeń do żadnego trybu). Chyba, że miałaby to być gra na snajpy, to zaznaczyłbym, że m21 nie uważam za snajperkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 11:11, Traitor napisał:

> 8.6.75.153
Mam tam ping w okolicach 200, niestety serwery amerykańskie mi nie służą. Mój net preferuje
głównie serwery europejskie (a najlepiej polskie i "sąsiedzkie") :)


Też mam tam ping w takich okolicach, przez to trochę trudniej nożować, ale jakoś idzie ;P

Dnia 26.09.2010 o 11:11, Traitor napisał:

Na upartego można by grać 3 vs 3 jak znajdzie się jeszcze jeden gracz, ale im nas więcej
tym lepiej :)


Na upartego możemy już nawet dziś zagrać, o 20 może? Trzeba tylko znaleźć jakiś pusty serwer tak by ping był niski :P A może ktoś ma własny serw albo zna admina? ;) Tak czy tak dziś, o ile pogramy, byłby jeno taka rzeź organizacyjna, że tak napiszę. 3 vs 3 to na TDM trochę, ale by poznać wzajemne wady i zalety w grze chyba w sam raz ;)

Rzecz jasna do walki na noże, 3 vs 3 to dobra liczba. Nie za dużo i nie za mało. O ile się zawodnicy zgodzą na takie zawody :P

Dnia 26.09.2010 o 11:11, Traitor napisał:

A co do samej rozgrywki to mam podobne preferencje co kuba (z tym, że ja nie mam zastrzeżeń
do żadnego trybu). Chyba, że miałaby to być gra na snajpy, to zaznaczyłbym, że m21 nie
uważam za snajperkę :)


Szczerze mówiąc to mi to jednakowo, choć raczej wolę grać gdy wszystkie chwyty dozwolone, prócz chitów rzecz jasna ;)

Last stand i martyrdom to i tak bee perki więc grajmy bez nich :D
_____________________________________________

Dziś o 20 rzeź organizacyjna.

Skład:

1. Kakarotto
2. Traitor
3. colin321
4. Gumisiek2
5. kuba9876543210
6. revolt505
7. Firefly94

Serwer: znajdzie się na pewno
Zasady: do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 12:05, Kakarotto napisał:

Dziś o 20 rzeź organizacyjna.

Skład:

1. Kakarotto
2. Traitor aka AngelOfRevenge
3. colin321
4. Gumisiek2
5. kuba9876543210
6. revolt505
7. Firefly94

Serwer: znajdzie się na pewno
Zasady: do uzgodnienia


Serwery na 6 osób (może komuś coś wypadnie) to możemy grać tutaj:
1. BDC Server 78.111.224.6:28960
2. 5MW-Clan MW2 Maps 85.214.68.75:28960

Serwery na 12 osób:
1. Wardlahaus S&D only 78.111.224.188:28960
2. HGMS Hardcore S&D by CKRAS 82.149.234.154:28960

Wszystkie 4 serwery mają możliwość głosowania, więc będzie możliwość wyrzucania intruzów, zmiany map i trybów.

Co do zasad to uważam, że najlepiej będzie (dobrze by było, żeby każdy podał swoją propozycję, dojdziemy do jakiegoś kompromisu): TDM, HC, bez last stand/martyrdom/GL/spawncamping/P90

Proszę zainteresowanych o dopisanie swoich nicków na liście i potwierdzenie uczestnictwa w dzisiejszej imprezie.

Edit: Serwery, które wymieniłem są raczej rzadko odwiedzane, więc nie powinniśmy mieć problemów z adminami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 12:27, Traitor napisał:

Co do zasad to uważam, że najlepiej będzie (dobrze by było, żeby każdy podał swoją propozycję,
dojdziemy do jakiegoś kompromisu): TDM, HC, bez last stand/martyrdom/GL/spawncamping/P90


Zgadam się na wszystko prócz HC, ale jakby większość była za HC, to zaakceptuję decyzję :P

Dnia 26.09.2010 o 12:27, Traitor napisał:

Edit: Serwery, które wymieniłem są raczej rzadko odwiedzane, więc nie powinniśmy mieć
problemów z adminami :)


Dziękuje my znalezienie serwów ;) Praktycznie sprawy organizacyjne najważniejsze mamy z glowy, teraz czekać na ludzi :D


1. Kakarotto aka Killed
2. Traitor aka AngelOfRevenge
3. colin321
4. Gumisiek2
5. kuba9876543210
6. revolt505
7. Firefly94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 12:27, Traitor napisał:

Co do zasad to uważam, że najlepiej będzie (dobrze by było, żeby każdy podał swoją propozycję,
dojdziemy do jakiegoś kompromisu): TDM, HC, bez last stand/martyrdom/GL/spawncamping/P90

IMHO bez HC. I jeszcze bym się zastanowił nad P90 - ale nie mogłoby być używane z Mocą obalającą i Podwójnym strzałem.
Reszta - bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HC czy normal w sumie większej różnicy nie robi (choć nie ukrywam, że najbardziej zbliżonym trybem do normalu w jaki kiedykolwiek grałem był promod), ale jeśli większość będzie za normalem to trzeba szukać innego serwera (wszystkie 4 przeze mnie podane to HC).

hans_olo wpisz się na listę jeśli możesz (i się zdecydujesz na grę) i podaj nick (to samo tyczy się innych). Musimy wiedzieć kogo nie kickać :)

Co do komunikacji to się zgadzam, ale to zależy od trybu (na tdm to raczej mało przydatna rzecz, ale jakbyśmy mieli kiedyś - może nawet dzisiaj, w końcu jeszcze uzgadniamy szczegóły - grać s&d to czemu nie).

Pamiętajmy, że do 20 jeszcze sporo czasu, ale to nie znaczy, że Ci którzy się zgłosili potwierdzą swój udział, więc kto wie... może dzisiaj nic z tego nie będzie (obym nie wykrakał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z checia przyjde, ale tylko jesli bedzie HC. Na normalu wiele broni nie ma szans, zreszta ten tryb jest troche irytujaco nierealistyczny. :P

kuba9876543210 - nick na gram.pl; qba - nick w CoD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować