Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Ano, wczoraj grało się całkiem przyjemnie. :) Co nie zmienia faktu, że i tak ja grałem najlepiej. :P Zresztą to jest tak oczywiste, że chyba nie warto o tym wspominać. :D Dziękuję moim kompanom za współpracę - byliśmy całkiem blisko zwycięstwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygraliśmy ano wygraliśmy. Trzeba przyznać , że przy "odrobinie" szczęścia ^^. Na końcu zwłaszcza przydatny pojedynek między AQ a matizem , potem jeszcze Kuk nam pomógł , wywalając Lfdracona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:38, deih napisał:

Wygraliśmy ano wygraliśmy. Trzeba przyznać , że przy "odrobinie" szczęścia ^^. Na końcu
zwłaszcza przydatny pojedynek między AQ a matizem , potem jeszcze Kuk nam pomógł , wywalając
Lfdracona.

Źle to ująłeś - to Lfdracon Wam pomógł, gadając w nocy i w zamian został wywalony przez Kukowsky''ego :P Pamiętam, jak kiedyś z Kukiem byłem w indiańcach i scorp zrobił coś podobnego pod koniec, ale i tak wygrana należała do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 11:38, deih napisał:

Wygraliśmy ano wygraliśmy. Trzeba przyznać , że przy "odrobinie" szczęścia ^^. Na końcu
zwłaszcza przydatny pojedynek między AQ a matizem , potem jeszcze Kuk nam pomógł , wywalając
Lfdracona.


Kukowsky nam nie pomógł. Przecież mieliśmy dwa mordy do wykorzystania, a że Lfdracon został wykopany, wykorzystaliśmy tylko jeden. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną nawet rolę dostałem (szeryf), jednak Kukowsky niepotrzebnie mi ją zubożył. Jak już mogę aresztować, to dlaczego nie mogę ochraniać? Kraty dziurawe? Zginęła przez to w pierwszym mordzie Magwisienka. Drugie sprawdzenie niewiele mi dało (znów nie trafiłem) i poszedłem nie wiedzieć czemu do piachu (oberwie Ci się jeszcze domar :P). Później już poszedłem sobie, ale że indiańce wygrają, byłem już pewny, patrząc na żniwo tamtej nocy... (większość bandytów padła). Zastanawiają mnie tu słowa Furra, który prowadząc pierwszą edycję Ktulu na forum rzekł, iż indianie mają najtrudniej. Po tylu edycjach doszedłem już do wniosku, że to n00bowska frakcja i nie wiadomo jak ją osłabić, by nie miała takich szans. Mniej graczy? Nie da się, jest dosyć. Mniej mordów? Nieee... Osłabić role? Też wątpię. Tak więc nie wiadomo, co z tym fantem zrobić. Może najlepiej byłoby na początku zawiązywać koalicję miasto-bandyci przeciwko czerwonym? ;) To jużchyba lepsze byłoby.
Poza tym doszedłem do wniosku, że organizowanie tak dużych edycji jest bee. 18 osób to za duży chaos i jak dużo osób zauważyło, trudno przeczytać ten cały zgromadzony tekst, a co dopiero analizować. Lepsze są dobre składy 12-14 osobowe, jest spokojniej i nie trzeba się silić na egzotyczne role, by osłabiać istniejące. Że po 2 dniach zwykle dochodzi się do tego 12-14? Ale po pierwsze primo ile czasu minie, nim do tego dojdzie, po drugie wskutek mordów raczej równowaga już się zaburza. Więc niezbyt. A gdy mniej osób, od razu mniejsze kłopoty i można kombinować.
Niemniej edycja fajna, choć nie doświadczyłem jej aż tak bardzo. Niemniej dziękuję za grę.

Kukowsky--> łaaadnie :) Dodaj tylko tabelę rozkładu frakcji/graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Liqid, darujesz mi ten mord, prawda?:P Po prostu nam nie pasowałeś (ale nosa miałem, bo chcieliśmy się pastora/szeryfa pozbyć:P), a że głupi czerwoni musieli nam Donka ukatrupić... Gdyby nie to, moglibyśmy wygrać, a tak... Indianie są najmocniejsi, taka prawda, a bandyci najsłabsi, nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta stronka Kuk , napracowałeś sie pisząc to ;) Pierwszy raz też byłem na tej stronie Sama , z logami , można sie pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG:Phelela Czas Gry : 21:00
1.Madoc
2.
3.

(nie wiem czy dobrze się wpisuję, bo pierwszy raz będę grał. jeśli będę :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG:Phelela Czas Gry : 21:00
1.Madoc
2.Pablo Querte
3.
4.

Ostatnia edycja była niezła to mam nadzieję, że zapisze się ktoś jeszcze. Podobno dużą część forumowiczów ma teraz ferie, więc niech się zapisują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj? W poniedziałek? I ktoś ma w to grać?
Phelel, bój się Cthulhu, zacząłeś ferie i Ci się nudzi teraz czy co? Łii, tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:48, Liqid napisał:

Dzisiaj? W poniedziałek? I ktoś ma w to grać?
Phelel, bój się Cthulhu, zacząłeś ferie i Ci się nudzi teraz czy co? Łii, tam

Ty sie tak niemadrz tylko badz dzisiaj o 21 ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:48, Liqid napisał:

Dzisiaj? W poniedziałek? I ktoś ma w to grać?

Ja, tzn o 19 dzisiaj wychodzę, ale może będę... ^^

PS Dałby ktoś na privie swój numer telefonu z grających? Mógłbym ewentualnie poinformować czy bym grał czy nie żebyście niepotrzebnie na mnie nie czekali :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jak wiecie - dziś jest piąty dzień tygodnia (zwany również dniem Ircowego Ktulu/Mafii) byłbym rad, gdyby ktoś z doborowego towarzystwa mafijnego raczył się zapisać do edycji (przed wejściem na IRC), byśmy mięli tzw. "obraz edycji" - czy w ogóle warto jest rozpoczynać czasochłonne, a na dodatek trudne do przeprowadzenie Ktulu - z uwagi na brak graczy często jest to dość trudne.

Manitou: demrenfaris???

1) ...
2) ...
3) ...
30) Kukowsky

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się wpisuję, tylko przestań mnie męczyć :D

Manitou: demrenfaris???

1) Laska-z-Polski
2) ...
3) ...
30) Kukowsky

Mam nadzieję, że mój internet tym razem mnie nie zawiedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować