Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

wszedłem do sklepu z dychą w łapie... patrze na gierki przebieram... ogólnie mało ciekawych tutułów ale było kilka smaczków... patrze thaw i dofdc warhammer i dylemat co wziąść padło na warhammera :P

PS:1tu juz nie chodzi o wpln bo ja i tak ich nie wykorzystuje... chodzi o to że jak się stanie coś z płytą to co mam zrobić? na paragon nie wymienią ( i tak go nie mam) a bez rejestracji gry nie dostaniemy nic
PS2: co do tej gwarancji to raczej opłaca się tylko gdy kupuje się droższą grę bo taką za 20 zł to 16 za przesyłke idzie :/ lepiej kupić nową
pS3:czekam na relacje osób które dorwały edycję kolekcjonerską xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś czy w pudełku WH40k:DoW Dark Crusade jest wersja premierowa? Bo mam ochotę sobie kupić, ale jeśli w pudle ma być plastikowe opakowanie bez instrukcji, kodu rejestracji itp. to trochę szkoda... Byłbym wdzięczny za ewentualne zdjęcia.
To samo pytanie kieruję do posiadaczy sagi Suffering''a... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Za późno już dla mnie, bo zanim wszedłem na forum rzecz się stała - kupiłem Jade Empire oraz Dragonshard, ostatnie sztuki chyba w mieście( 3 biedronki obszedłem). Jeszcze mi wyskakujecie, że EK były(a ja gupi mam tylko zwykłe pudełeczka z płytką)... >_<

Erunn0
Poszperaj gdzie się da w biedronkach i szukaj jak najcięższej(to chyb a będzie minimalnie), bo z DC to albo masz zwykłą tylko z cdkeyem oraz płytką albo jeszcze z instrukcją i wPLN'ami. Jak z każdą zresztą, co zdążyłem wywnioskować z postów... ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:30, Erunn0 napisał:

Nie orientuje się ktoś czy w pudełku WH40k:DoW Dark Crusade jest wersja premierowa? Bo
mam ochotę sobie kupić, ale jeśli w pudle ma być plastikowe opakowanie bez instrukcji,
kodu rejestracji itp. to trochę szkoda... Byłbym wdzięczny za ewentualne zdjęcia.
To samo pytanie kieruję do posiadaczy sagi Suffering''a... ;)

Co do Suffering się nie orientuję, ale zakupiłem Jade Empire: ES oraz Dark Crusade - w obu wypadkach plastikowe pudełko, płyta i brak wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Rise of Legends :) Wersja z Platynowej Kolekcji :) Niestety nie dorwałem Sega Rally- spróbuję jeszcze w drugiej Biedronce :) Ogólnie akcja na plus :) Szczególnie warto kupić Jade Empire- bardzo opłacalna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe włąsnie wróciłem z rajdziku z kumplami ;] oni kupili po saga rally (o diwo najwięcej tego było) ja dorwałem już w 1 biedronce Jade Empire. Następna sztuka była w innej a na końcu 3 biedronka i tam też był egzemplarz :>

Cieszę sie ze swojej premerówki Jade Empire i (niestety) zwykłej Fable. Więcej takich promocji!!! :D


#Edit.
Pudełko Fable jest popękane. Lecz płyta nie uszkodzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem Act of War. Gra w wersji TopSeller. Na początku zastanawiałem się czy wziąć Dragonsharda czy Act of War, wziąłem oczywiście AoW. Ale jutro jeszcze idę z dyszką do BiedronkiStonki i kupuje Dragonsharda ^^

Tak na marginesie, gierka całkiem niezła, już dzisiaj przeszedłem z 10 misji. Choć dalej uważam, że jest wiele lepszych RTSów. Jeżeli nie macie Rise of Legends i Act of War i zastanawiacie się co kupić... bierzcie RoL. Ale podkreślam jeszcze raz, AoW jest naprawdę solidną produkcją, ale do miana gry bardzo dobrej jeszcze dużo jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:32, Lesz3yk napisał:

Tylko jak się dowiem, że ktoś dorwał THAW w lepszym wydaniu...
;)



No cóż, jak by ci to powiedzieć - premierówa leży sobie w domku i się grzeje ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu ciężkiej pracy;) wracałem spacerkiem i zajrzałem do dwóch Biedronek. Na nic specjalnie się nie nastawiałem - tytuły niestety nie dla mnie. Ogólnie najwięcej było Jade Empire (w jednej Biedronce chyba ponad 10 szt.) i HoM&M IV ZE i to ta ostatnia wylądowała w koszyku dla uzupełnienia kolekcji. Najcięższe pudełka były z Rise of Legends oraz Act of War: Złota Edycja. Reszta leciutkie, wiec raczej same pudełka z płytą. Zainteresowanie biedronkowych klientów umiarkowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem JE i miałem szczęście- edycja premierowa:) Jutro też idę do biedronki bo było jeszcze kilka ciekawych gier ale nie miałem więcej pieniędzy. Świetna akcja, za nieduże pieniądze można kupić dobre gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire - premierowa
moto GP 07 -premierowa
Dragonshard - Topseller
Rise of Nations - topseller


wazyłem Tony hawka ale ewidentnie wszystkie wazyły 1,90 dg wiec sobie odpusciłem
Driv3r The Guild II The suffering tez 1,90

mam pytanie co do gry
Act of War: Złota Edycja czy warto ją kupić bo wyważyłem premierówkę

aha i co do Sega Rally u mnie jest tego zatrzesienie i wszystkie paczki po pół kilo czyli na 100% premierówki jak ktoś chętny to zapraszam do Lidzbarka Warmińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kupujących z bezdomki gier. Ja kupiłem Moto GP 07 premierówkę i jestem zadowolony i podniecony :P No dobra przejdę do pytania. Czy jest jeszcze jakaś fajna premierówka tam? Bo chętnie bym jeszcze zakupił :) Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

celowałem w platynę Jade Empire ale niestety z misją wyslałem małżonkę i wiadomo, kobiety czucia w rekach nie mają hehe zwykłe pudełko z płytką przytargała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 18:57, mateuszencja napisał:

Mam pytanie do kupujących z bezdomki gier. Ja kupiłem Moto GP 07 premierówkę i jestem
zadowolony i podniecony :P No dobra przejdę do pytania. Czy jest jeszcze jakaś fajna
premierówka tam? Bo chętnie bym jeszcze zakupił :) Dzięki z góry



Jade Empire Edycja Specjalna pełno gadzetów itp. stronkę wcześniej zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:01, sevrond napisał:

> Mam pytanie do kupujących z bezdomki gier. Ja kupiłem Moto GP 07 premierówkę i jestem

> zadowolony i podniecony :P No dobra przejdę do pytania. Czy jest jeszcze jakaś fajna

> premierówka tam? Bo chętnie bym jeszcze zakupił :) Dzięki z góry


Jade Empire Edycja Specjalna pełno gadzetów itp. stronkę wcześniej zdjęcie



Oj przepraszam. Nie dopisałem, że mam cudownego Jade Empire, ale nie z tej edycji. Coś innego szukam. no więc Moto GP 07 i Jade odpada. Jak wcześniej zaznaczyłem szukam premierówek jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować