Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 12:36, michaelo94 napisał:

Dragonshard - zwykłe, cienkie pudełku DVD
:P


Wygląda na to że powrzucali do tych pudełek co akurat pod ręką mieli, bo ja np. miałem Dragonsharda z topsellera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do końca tak. Wydaje mi się że gier w edycji z TopSellera nie było na tyle dużo aby zaopatrzyć sklepy. To co sie ostało i nie zostało sprzedane z TS to powrzucali do kartonowych pudeł, a następnie zrobiono już "dodruk" po możliwie jak najniższych kosztach produkcji. Dziwni mnie tylko jedna rzecz... teoretycznie najlepszą grę z tego rzutu (Jade Empire) chyba najłatwiej trafić w wydaniu premierowym. Wychodzi na to że JE tuż po premierze słabo sie sprzedawało skoro aż tyle tych wydań do dnia dzisiejszego sie uchowało. Sprawa jest tym dziwniejsza, że JE w edycji premierowej było wydane bardzo przyzwoicie. Już widziałem nawet gorsze Edycje Kolekcjonerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w biedronce (znaczy się mój tata) i mam act of war i dragonshard z topsellera, natomiast Microsoft combat flight zwykle, pudlo;] Jak dla mnie to zakupy udane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych zakupach i dzisiejszym przeanalizowanie oferty Biedrony promocję uznaję za całkiem udaną i zakończoną. Kupiłem to co chciałem ( HoMM IV ZE - coby mieć do kompletu oraz sprawdzić czy to aż taka zła gra jest [ szczególnie za tę cenę ;-) ] oraz Sagę The Suffering [ co prawda mam pierwszą część z CDA ale tak mam obydwie części na DVD a samo TS 2 jest więcej warte, a jedynka bardzo mi się podobała. ] + JE ES ( hyhy ... ładna i bogata edycja za 10 zł ... hyhy ;-D ). Same pudła prezentują się bardzo okazale. Brawa dla Biedronki, oby więcej, oby częściej, oby lepiej ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 14:36, KŁEJK napisał:

Zależy o czym mowa. To co kupiłem prezentuje się tak.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=19165

Rzeczywiście niezły wypas, ale ja chciałem komuś kupić Fahrenheita i nie wiem, czy to czasem nie będzie biedne pudełko z płytą w środku, oraz instrukcją w pdfie, bo przyzwyczaiłem się do gier od CDP dopakowanych ostro makulaturą ;) Jak w ogóle zawartość wygląda w poszczególnych tytułach, ktoś może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 14:49, Nekromantik napisał:

> Zależy o czym mowa. To co kupiłem prezentuje się tak.
>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=19165
Rzeczywiście niezły wypas, ale ja chciałem komuś kupić Fahrenheita i nie wiem, czy to
czasem nie będzie biedne pudełko z płytą w środku, oraz instrukcją w pdfie, bo przyzwyczaiłem
się do gier od CDP dopakowanych ostro makulaturą ;) Jak w ogóle zawartość wygląda w poszczególnych
tytułach, ktoś może się wypowiedzieć?



Nie można powiedzieć dokładnie w jakiej serii kupisz gre. Wiadomo tylko, że mozesz trafic na gre z serii eXtra gra (czy cos takeigo), TopSeller, Platynowa kolekcja lub premierówkę.
To chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 14:49, Nekromantik napisał:

Rzeczywiście niezły wypas, ale ja chciałem komuś kupić Fahrenheita i nie wiem, czy to
czasem nie będzie biedne pudełko z płytą w środku, oraz instrukcją w pdfie


To łatwo sprawdzić. Wystarczy tylko, że przy przeglądaniu gier będziesz zwracał uwagę na wagę kartonu. Im jest cięższy tym lepiej. Ciężki karton praktycznie wyklucza możliwość nabycia gry bez instrukcji i byle jakim wydaniu. Czasami może tylko być trudno wyczuć różnicę pomiędzy grą z platyny/ topsellera od premierówki, ale pudło w którym nie ma praktycznie nić poza grą zlustrujesz od razu.

Evil Khan --->

Bardzo wątpię aby Fable występowało w takich wydaniach o których piszesz. Przeglądałem różne fora, sam też chodziłem po sklepach i nic. Wszystkie pudła były bardzo lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 16:22, dave03 napisał:

To łatwo sprawdzić. Wystarczy tylko, że przy przeglądaniu gier będziesz zwracał uwagę
na wagę kartonu. Im jest cięższy tym lepiej. Ciężki karton praktycznie wyklucza możliwość
nabycia gry bez instrukcji i byle jakim wydaniu.


Dzięki za podpowiedź, czasami logika w takich przypadkach nie jest moja najmocniejsza stroną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierowych gier aż tyle nie ma, bo te występują tylko w kilku przypadkach. Jednak nawet jeśli zbierasz kasę na nowego kompa to radzę Ci zapolować jeszcze na Jade Empire w edycji premierowej (jeśli oczywiście jeszcze jej w tym wydaniu nie posiadasz, bo nawet jeśli masz z EK-HIT to warto teraz to kupić). 10zł na pewno nie zadecyduje o tym że pieniędzy na kompa Ci zabraknie, a zyskać tym zakupem możesz wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 2 gry:
Sega rally (premierówka)
Fahrenhait (wydanie biedronkowe)

Może kupię Dragonshard. Czy ktoś w to już grał ? Jak się ta gra prezentuje ? Czy warto wydać nawet te 10 zł ? Nie chce by płyta się tylko kurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wczoraj jechac do biedronki ale starszemu sie niechcialo mnie zawozic.Ale dzisiaj przyjechala moja kochana babcia i sama powiedziala ze widziala gry w biedronce i czy jakiejs niechce,to jej na kartce napisalem po koleji:
Sega rally
Rise of legends(jakby niebylo tytulu wyzej)
Painkiller(jakby niebylo tytulow wyzej)
Painkiller:overdose(jakby niebylo tytulow wyzej)
Jade empire(jakby niebylo tytulow wyzej ,ale znajac moja babcie to te wszystkie ktore beda z listy kupi xD)
A moge na babcie liczyc bo kiedys jak mi w empiku niechcieli sprzedac gears of war(bo 18+),to na drugi dzien babcia pojechala do miasta i mi kupila xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:09, Evil Khan napisał:

Czy ktoś trafił Fable w edycji premierowej/platynowej ?



Ja widziałem u siebie ostatnią sztukę ale jakaś babka zwinęła... Ale mam w domu więc mi nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś 3 gry w biedronce..
Otwieram JTF - wyskakuje edycja z topsellera
Otwieram Jade Empire - wylatuje premierówka
Otwieram fahrenheith - dropi TS
Coś chyba dają tam te gry które im nie zeszły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować