Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Jeden gość z forum markolf.pl napisał, iż trafił na premierowe wydanie Broken Sword: Anioł Śmierci ;) Jest szansa, że będzie więcej premierowych wydań :) Mam nadzieję, że trafię na RT3 i Sega Rally w premierowych wydaniach (lub chociaż Platynowej Kolekcji czy Topseller).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj na wieczór dorwałem Puzzle Questa :) Wszystkie pudła leciutkie :/ czyli Extra Gra :) Ale za 10zł nie jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 12:38, JayL napisał:

"Mojej" biedronki chyba to nie obejmuje, a poza tym, mam dość daleko, więc nim się wybiorę
to nawet jeśli coś rzucą to nie zdążę kupić


Promocja obejmuję chyba wszystkie biedronki w kraju.Ja ostatnio byłem już po tygodniu trwania promocji i gier były jeszcze pełne kosze.Spokojnie kupiłem interesującą mnie grę.Więc może uda Ci się kupić coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 09:03, DonSzabla napisał:

Byłem już na wycieczce w Stonce :D Miałem dylemat kupić Puzzle Questa czy Broken Sword:
Anioł Śmierci. Wybrałem jednak Puzzle Questa.

Patrze na to i czy faktycznie to taka dobra gra ?? : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 09:47, Chester001 napisał:

> Byłem już na wycieczce w Stonce :D Miałem dylemat kupić Puzzle Questa czy Broken
Sword:
> Anioł Śmierci. Wybrałem jednak Puzzle Questa.
Patrze na to i czy faktycznie to taka dobra gra ?? : /

Zagrałem troszkę i powiem że gra bardzo wciąga. Za 10zł warto nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 09:03, DonSzabla napisał:

Wybrałem jednak Puzzle Questa.


To wydanie z eXtra Gry, czy pudełko + płyta DVD?
Jeśli ktoś kupi Rollercoaster Tycoon''a, to także proszę poinformować jaka to edycja :). Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 10:15, milten6 napisał:

> Wybrałem jednak Puzzle Questa.

To wydanie z eXtra Gry, czy pudełko + płyta DVD?

Tak to wydanie z Extra Gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 08:43, raven91 napisał:

Promocja obejmuję chyba wszystkie biedronki w kraju.Ja ostatnio byłem już po tygodniu
trwania promocji i gier były jeszcze pełne kosze.Spokojnie kupiłem interesującą mnie
grę.Więc może uda Ci się kupić coś ciekawego.

Hmm, ja kiedyś byłem na dzień czy dwa po rozpoczęciu akcji i jeszcze/już nie było. Widziałem tylko jeden pusty kosz, więc albo się na dostawę przygotowali, albo już wszystko poszło - w mieście koło którego mieszkam sklepu z grami nie uświadczysz, co najwyżej w jakimś komputerowym, ale tam ceny odpowiadają tym producenta, więc ludzie raczej nie kupują. A jak się okazja trafia, to pewnie schodzi raz dwa. Cóż, przejdę się, jak nie będzie to jeszcze zajrzę do sklepu w Wawie [przy okazji, nie specjalnie :P], ale już tylko PQ mnie interesuje - Painkillera wczoraj zamówiłem w wirtusie za 23zł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może byłeś za wcześnie, towar w biedronkach na wystawiają pod wieczór/późnym popołudniem jeśli promo zaczyna się następnęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem już po rozpoczęciu, dzień czy dwa, nie pamiętam. Skoro piszesz, że wystawiają wieczorem na dzień przed, to pewnie już wykupili. Albo jakieś opóźnienie dostawy było, w co jednak wątpię.
Do Biedronki mam dość daleko, więc muszę raczej liczyć na szczęście, bo nie mogę codziennie latać. Może jednak się uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w ciemno 2 tytuły - Puzzle Quest i Rollercoaster Tycoon 3 ZE. Jeżeli chodzi o PQ to skusiła mnie ocena CDA (9.5/10) oraz wszechobecne zachwyty graczy. Od jakiegoś czasu chodzi za mną również jakiś tycoon i słyszałem, że Rollercoaster Tycoon jest jednym z lepszych tytułów w tej kategorii. Za 10 złotych to się długo nie zastanawiałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 11:22, Sandro napisał:

Ja kupiłem w ciemno 2 tytuły - Puzzle Quest i Rollercoaster Tycoon 3 ZE.


Powiedz kolega w jakiej wersji jest ten Rollercoaster Tycoon 3? Edycja z Extra Gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Painkillera i Freakouta. Jeśli chodzi o ilość gier - bardzo mało. Widziałem oba painkillery(czarna edycja i overdose), PQ, Freakouta, Heroes III, Sega Rally i Sufferinga. No i jeszcze gry dla dzieci.
W pudełku z Painkillerem była... sama płytka i do tego nie włożona do folii. O i papierek z kluczem do rejestracji.
Freakout natomiast był z Extra Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 08:17, O2si napisał:

Jeden gość z forum markolf.pl napisał, iż trafił na premierowe wydanie Broken Sword:
Anioł Śmierci ;) Jest szansa, że będzie więcej premierowych wydań :)


U mnie niestety same edycje z Topsellera (4 sztuki), choć tak po prawdzie to i tak nie jest źle, bo zależy mi tutaj głównie na BR - The Sleeping Dragon a ta w edycji z TS akurat się znajduje. W każdym bądź razie jeśli ktoś poluje na premierówke to musi szukać pudła które waży trochę ponad pół kg.

>Mam nadzieję, że trafię na RT3 i Sega Rally w premierowych wydaniach (lub chociaż Platynowej Kolekcji

Dnia 27.07.2009 o 08:17, O2si napisał:

czy Topseller).


RT3 widziałem całkiem sporo, ale wszystkie lekkie jak piórko, natomiast na premierówke Sega Rally można trafić (ale trzeba mieć trochę szczęscia). W Platynie ta druga gra już nie wyszła, spadła od razu do TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Lubie za to biedronkę i CDP. Kiedyś kupiłem PAINKILLER a także PAINKILLER OVERDOSE, Fahrenheit,Dark Crusade, Total War, Tony Hawk''s American Wasteland, Rise of Nation , Colina 04, Spelforce a dzisiaj nabyłem Puzzle Quest to jest super gra. Promocja super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować