Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Na oficjalnej stronie Ubisoft''u, pojawiły się w końcu wymagania sprzętowe gry:

Supported OS: Windows Vista®/Windows® XP (only)

Processor: 2.4 GHz Intel Pentium® 4C or AMD Athlon™ MP 2400+ (3.5 GHz Pentium 4/AMD Athlon or 2.5 GHz Core 2 Duo/Athlon 64 X2 recommended)
RAM: 1 GB (2 GB recommended)
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c–compliant, Shader 3.0–enabled video card (256 MB recommended)
(see supported list)*
Sound Card: DirectX 9.0c–compliant sound card

DirectX Version: 9.0c (included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD-ROM drive
Hard Drive Space: 5 GB
Peripherals Supported: Mouse, keyboard, Windows-compliant gamepad or joystick

*Supported Video Cards at Time of Release:
ATI® RADEON® X1300-1950/HD 2000 series
NVIDIA GeForce® 6600-6800/7/8 series

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak gierka zapowiada sie neisamowicie mimo iz serial jest jak dla mnie do **** to za to w gierke pogram bo lubie czasami oderwac sie od szalonych RPG i posiekac w gierki ktore "ostrzą logike"? ;p btw. Lost Game to takze piekna szata graficzna wiec milo sie bedzie grac ;D...a przynajmije mam taka nadzieje!
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:52, Petrick napisał:

Taak gierka zapowiada sie neisamowicie mimo iz serial jest jak dla mnie do **** to za
to w gierke pogram bo lubie czasami oderwac sie od szalonych RPG i posiekac w gierki
ktore "ostrzą logike"? ;p btw. Lost Game to takze piekna szata graficzna wiec milo sie
bedzie grac ;D...a przynajmije mam taka nadzieje!
Pozdr.


akurat grafika w tej grze nie jest taka piękna,a także momentów do myślenie też jest jak na lekarstwo[poczytaj recenzje] ale gra jest fajna i polecam a jak napisałęś ze serial ci sie NIEPODOBA to gra raczej też ci sie nie spodoba.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 18:54, rafekx 12 napisał:

akurat grafika w tej grze nie jest taka piękna,a także momentów do myślenie też jest
jak na lekarstwo[poczytaj recenzje] ale gra jest fajna i polecam a jak napisałęś ze serial
ci sie NIEPODOBA to gra raczej też ci sie nie spodoba.Pozdro


Recenzje? To gra już wyszła? Fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:04, MTSMAFIOSO napisał:


> akurat grafika w tej grze nie jest taka piękna,a także momentów do myślenie też
jest
> jak na lekarstwo[poczytaj recenzje] ale gra jest fajna i polecam a jak napisałęś
ze serial
> ci sie NIEPODOBA to gra raczej też ci sie nie spodoba.Pozdro

Recenzje? To gra już wyszła? Fajnie...


tzn.źle sie wyraziłęm nie chodziło mi o recenzje tylko o taka typową zapowiedź wersji beta http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 19:10, rafekx 12 napisał:


tzn.źle sie wyraziłęm nie chodziło mi o recenzje tylko o taka typową zapowiedź wersji
beta http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10101


Zapowiedziom to ja nie ufam, bo obiecywać każdy może, i już nie raz się o tym przekonałem... jak zresztą każdy pewnie.

Btw. ostatnio szukałem Lost na gry-online i nic mi nie znajdywało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ musisz wpisać Lost: Via Domus w wyszukiwarce,tak sie gra nazywa[przynajmniej na Gry-online:D a jeśli chodzi o zapowiedź to zazwyczaj testuje sie wersje beta gry,czasami Alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:54, rafekx 12 napisał:

akurat grafika w tej grze nie jest taka piękna,a także momentów do myślenie też jest
jak na lekarstwo[poczytaj recenzje] ale gra jest fajna i polecam a jak napisałęś ze serial
ci sie NIEPODOBA to gra raczej też ci sie nie spodoba.Pozdro

A grałeś w tę grę (albo jak piszesz... betę)? Poza tym beta jak sama nazwa wskazuje to jeszcze nie jest kompletna wersja... Wiele do premiery może się jeszcze zmienić, a w większości przypadków to "wiele" ogranicza się właśnie do grafiki.
EDIT: Via domus to oficjalny podtytuł gry. W sumie to lepiej bo "The Game" brzmi nędznie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:50, rafekx 12 napisał:

Ponieważ musisz wpisać Lost: Via Domus w wyszukiwarce,tak sie gra nazywa[przynajmniej
na Gry-online:D a jeśli chodzi o zapowiedź to zazwyczaj testuje sie wersje beta gry,czasami
Alfa.



Jeśli już chodzi o zapowiedzi, to zazwyczaj "piszący" kierują sie tym co Widzieli, bądź Słyszeli od twórców... Rzadko zdarza się aby mieli okazję zagrać w dany tytuł, nawet bętę/alfę czy omegę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wspomniales o grafice,mowisz ze nie jest taka wspaniala a łamigłowek jak na lekarstwo ale pamietaj ze recenzje albo jak to mowisz zapowiedzi wersji beta są przewaznie przeciwienstwem gotowego projektu zawsze jest tak ze finalna wersja jest udoskonalana a jezeli chodzi o grafikie to chodzilo mi ze umili gre ale ze nie jest doskonała bo piekna a doskonała (jak juz wspomnialem) to sa 2 inne wyrazy o 2óch innych znaczeniach...dosc filozofi,na gre takze czekam jak wy ale to ze serial jest do dupy nie znaczy ze gra musi byc ;D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy data premiery (data planowanej wysyłki) zmieniła się na 27 marca?
Wydawało mi się, że gdy jakiś czas temu sprawdzałem - to widniał tam miesiąc luty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Jeszcze wczoraj widniał tam bodajże 21 luty. To by oznaczało,że premiera gry się obsunęła, a szkoda bo kaska już odłożona i tylko wyczekuje,aż zagości na półkach sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę się wkurzyłem, bo pod koniec marca przyjdzie mi też Assassin''s Creed.
Myślałem że kupię LOST''a, a za miech dozbieram kasę na AC, a tu przyjdą z 2 dniową różnicą.. eh... po za tym obsuwa, i znów czekanie... omg :/


Rafex, nie więcej niż Ty swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi przysłali potwierdzenie zamówienia potwierdziłem i dzień czy 2 dni potem się zmieniła data czyli czemu nie piszą że jakiegoś powiadomienia albo czegoś skoro potwierdziłem no chyba zrezygnuje i poproszę ciotke z ameryki żeby mi zamówiła i przysłała szkoda bo myślałem, że w PL se pogram :/ Chyba że tam też mają opóźnieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam od razu zamawiać albo lecieć do sklepu po LOST''a. Z doświadczenia wiem, ze gry na podstawie filmów/seriali itp. są średniej jakości (wyjątkiem są tu Kroniki Riddicka), więc lepiej najpierw przeczytać recenzję, obejrzeć trailer, popatrzyć na oceny w necie.. i nie podniecać się tą grą zbyt wcześnie ;P
Choć mam cichą nadzieję że Lościk będzie udany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 19:26, rafekx 12 napisał:

Mam do was proźbe waham sie nad tym czy kupić Lost,czy ktos mógłby mi podać + tej gry
i -?

Przecież to jeszcze nie wyszło O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować