Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

Mam nadzieje że będzie kolejna dobrą produkcją ;] Chociaż muszę się przyznać że mam sopre zaległości, a mianowicie trzecią cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże nasz Boże co Ci uczyniliśmy że nasz tak każesz??? Zmiłuj się nad nami biednymi graczami i niech ta święta gra będzie tak dobra jak pozostałe części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajnie fajnie mam nadzije ze bede miał juz wtedy kompa który to uciagnie...a co z dodatkiem do gothica 3? kiedy bedzie? o ile wogóle bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe przeczucia mam co do tego... w każdym bądź razie mi na Gothicu 4 już zbytnio nie zależy...
Tak wogóle to skoro już zapowiedzieli Gothica 4 a nic nie wspomnieli o dodatku do Gothica 3 to czy ten dodatek wogóle powstanie? Bo sądząc po tych informacjach to jakoś wątpię czy ten dodatek powstanie... co gorsza mam wątpliwości czy będzie jakikolwiek patch do G3 który bardzo by się przydał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część była według mnie najgorsza, co z tego że grafika piękna skoro klimat nie ten sam. Czwarta część to będzie pewnie zupełnie inny Gothic... wole zostać przy pierwszej części serii, w jedynce jest ten superowy klimacik... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomne jedynki... Niemiecka gra "znikad", a jak pierwszy raz zobaczylem stary oboz na horyzoncie to dech zaparlo. Szkoda ze sie tak dlugo sejwy ladowaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 11:55, rob006 napisał:

Żegnamy bezpowrotnie klimat Gothica. Niech spoczywa w spokoju... :/

IMO klimat zniknął już w G3, ale to moje subiektywne zdanie.
Szkoda, że nie dadzą odejść Gothicowi na zasłużony spoczynek. Niestety minęły czasy robienia gier dla ludzi, a nastały - robienia gier dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

INNY ZESPÓŁ!?

Tragedia, Piranha Bytes sama sobie kopie grób, tak samo jak i serii Gothic. Trójka nie była do końca udana...i nie wiem jakim cudem czwórka ma być lepsza, skoro bierze się za nią inny zespół. Tylko ludzie z Piranha Bytes ,mogliby naprawić swoje błędy, nikt inny za nich tego nie zrobi.
To już jest zwykłe odcinanie kuponów z wypromowanej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to i lepiej...
patrząc po "trójce" Piranha Bytes się już wypaliło i może faktycznie jedyna szansa na powiew świeżości i odrodzenie tytułu leży w rękach zupełnie nie powiązanego studia developerskiego z nowymi ideami, a nie tylko dążeniem do graficznego fajerwerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze bo 3 część była nudna, zabugowana, niedopracowana, kod skopany i może teraz skoro ktoś inny będzie ją robił to coś świezego wniesie do serii. A ci co martwią sie o klimat to chyba nie zauważyli ze skończył się on na nocy kruka, bo jak już pisało wielu, 3 część nie umywa sie do poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze zdaniem, że G3 to bubel - błędów co nie miara, wolno chodzi. Nie ma klimatu i nie "ciągnie" do grania.
Lepiej chyba było bez tej trójki:( A może G4 to będzie coś? Już chyba nic bardziej nie zepsują.
Poczekamy, zobaczymy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować