Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

No to extra!!! Pirahnia tylko miała dar robienia sagi Gothica, jeśli kto inny stworzy Gothica 4 to już nie będzie ten sam Gothic no chyba, że będzie tak jak w przypadku Heroes V.
Ale jedno jest pewne na nowego patcha a ani na dodatek do Gothic 3 już się nie doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... Ja się osobiście o Gothica zaczynam teraz bać. G3 nie był zły, był po prostu nadto odmieniony. Rozumiem, że Pirania nie chce dalej współpracować, gdyż wg nich seria już się zakończyła. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rozumiem, że Pirania nie chce dalej współpracować, gdyż wg nich seria już się zakończyła.

Dnia 23.05.2007 o 13:26, Liqid napisał:

Pożyjemy, zobaczymy.


No właśnie według Pirani seria dla nich się już skończyła i na tym się kończy, ale Joowod jest mało i chcą kontynuować, ale zapewne kto inny wyprodukuje Gothic 4 i ten okaże się gniotem i zniszczy świetną nazwę serii Gothic . Według mnie na trójce powinno się skończyć co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem Gothica dopóki nie przyszła część trzecia. Jeżeli czwarta będzie również tak niedopracowana i klatkowała nawet na lepszych sprzętach, to niech się na next-genach nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee, boshe co to ma być w ogóle?! Gothic bez PB jest jak Starcraft bez Blizzarda ;(( A mieli zakończyć serię na Gothic''u 3. Wielce żal mi wtedy było gdy się o tym dowiedziałem. Jednak teraz to już nie tak piękny pogrzeb jakim było wypaśna ''trójeczka'', ale kopanie zmarłego króla i próba zrobienia z niego zombie ;(( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G 1 i 2 +NK maja klimat jak malo ktora gra, sa poprostu boskie G3 juz tak nie ciaglo ale fajnie sie gralo nawet, tylk ote bledy :(


PIRANIA WROC INACZEJ SUSHI Z CIEBIE ZROBIE ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla fanów serii. Dziwią mnie ludzie, którzy piszą, że "o to będzie porażka" albo "to już nie będzie Gothic" :\
Jak można oceniać coś czego sie nie widziało na oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dłużej się zastanowiłem i zdałem sobie sprawę, że dodatek nie pojawi się i co my teraz zrobimy?!
A tak chciałem ujrzeć Khorinis i resztę kontynentu.

JoWood ---> Nienawidzę was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:49, greg_f napisał:

Dobra wiadomość dla fanów serii. Dziwią mnie ludzie, którzy piszą, że "o to będzie porażka"
albo "to już nie będzie Gothic" :\
Jak można oceniać coś czego sie nie widziało na oczy?


Po prostu serię Gothic''a rozpoczęła Piranha więc to ona powinna pracować nad częścią czwartą a nie kto inny, następna rzecz to część trzecia miała zakończyć historię Gothica no miał wyjść ewentualnie dodatek. Każdy ma obawy co do tego projektu skoro nie tworzy go Piranha tylko inny zespół. Więc się nie dziw.
Ale poczekamy to zobaczymy ;) Aha mam nadzieję, że Gothic 4 zostanie wydany przez CDP ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co kontynuować Gothica jak on się zakończył po trzeciej części. Jeśli zmienią bohatera a uważam że tak będzie to po co kontynuować serię jak to nie będzie już Gothic.Musieli by wymyślić jakieś sensowne rozwiązanie żeby połączyć koniec 3 z początkiem 4 bo przecież trójka kończy się jak Bezimienny pomaga jednemu Bogu i zostaje władcą Myrtany. Po prostu nie da się. Na pewno zmienią bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:58, donPrzemek1 napisał:

[....] trójka kończy się jak Bezimienny pomaga jednemu Bogu i zostaje władcą Myrtany. Po prostu nie da się. Na > pewno zmienią bohatera.


Nie tylko tak to jest jedno z zakończeń ;) Nie zapominaj, że w jednym z zakonczeń Bezimienny z Xardasem weszli do jakiegoś portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czy ktoś z was zauważyłem, że Gothic będzie jak HoM&M O.o
Od 1 do 3 napraawdę bardzo dobre gry, wręcz hity. A G4 będzie cienki, tak jak HoM&M 4. Potem tkoś weźmie piecze nad G5 i będziemy mieli hit ;P
Lol ale mam skojarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być tak zabugowany jak trójeczka to ja podziękuje.
Co z tego że ma niesamowitą grywalność i potencjał skoro nie można spokojnie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:03, Gol Galad napisał:

Hmm ciekawe czy ktoś z was zauważyłem, że Gothic będzie jak HoM&M O.o
Od 1 do 3 napraawdę bardzo dobre gry, wręcz hity. A G4 będzie cienki, tak jak HoM&M 4. Potem
tkoś weźmie piecze nad G5 i będziemy mieli hit ;P
Lol ale mam skojarzenia :P

Gothic 1 i 2 to hity 3 jest właśnie jak HoM&M 4 a G4 może być jak Heroes 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Gothic 4 będzie lepszy od Gothic 3 jak o już bywało w wypadku innych gier gdzie zmieniano studia developerskie. Liczę tylko że wyjdzie jeszcze dodatek do Gothic 3 który znacząco poprawi rozgrywkę.
Chociaż mam wrażenie że nie będzie już poprawek do Gothic 3 bo jakoś już dawno nie było wiadomości o żadnym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:58, donPrzemek1 napisał:

jakieś sensowne rozwiązanie żeby połączyć koniec 3 z początkiem 4 bo przecież trójka kończy
się jak Bezimienny pomaga jednemu Bogu i zostaje władcą Myrtany. Po prostu nie da się. Na pewno
zmienią bohatera.


Aha. A God of War kończy się tak, że Kratos zostaje bogiem wojny. I co? Dało się zrobić dwójkę? Dało!
Dla chcącego (i żądnego kasy ;)) nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować