Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 w drodze

462 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 15:17, wdowiakm napisał:

W sumie było to do przewidzenia ale miejmy nadzieję, że Gothic 4 odbuduje serię ;)
Chociaż w to troszkę wątpię to jestem dobrej myśli, ale grę kupię na 100% oby jeszcze wydał
go CDP to już będzie dobrze ;)


Miejmy nadzieje, ale to znaczy, ze G3 umarl juz smiercia naturalna... i jak to sie ma do zapowiadanego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 15:24, Kris_bla napisał:

Miejmy nadzieje, ale to znaczy, ze G3 umarl juz smiercia naturalna... i jak to sie ma do zapowiadanego
dodatku?


Nie czujesz się oszukany??
- Nie wydali konkretnego patcha, który poprawiałby masę błędów
- mówili coś o dodatku a tu raczej z tego będą nici ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają najstarsi górale - "Co za dużo to niezdrowo" A Gothica (jak Splinter Cella zresztą) zaczyna być aż za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 15:32, Ubq napisał:

Jak to mawiają najstarsi górale - "Co za dużo to niezdrowo" A Gothica (jak Splinter Cella zresztą)
zaczyna być aż za dużo.


Jakoś na Final''a nie marudzą:P A co do tematu, JoWood skopało, prowadzi totalne działanie komercyjne, bez poszanowania serii. Zerwali umowę z PB tylko po to, żeby stworzyć G4, żeby sobie zarobić...
btw. patch będzie, ale też nie przez PB robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee!! Załamaliście mnie tą wiadomością! A taki piękny dzień miał być... Ehhh bez Piranii Gothic 4 to nie będzie ta sama gra. Nie ma szans, nowi developerzy nie zdołają odtworzyć tego wspaniałego, wyjątkowego klimatu Gothica! Aha, mam pytanie: wie ktoś co z dodatkiem do G3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 15:39, Mr Black napisał:

[...] Aha, mam pytanie: wie ktoś co z dodatkiem do G3?


Raczej go nie będzie no chyba, że go zrobią ci nowi, których JoWooD zatrudni do zrobienia Gothic''a 4 w co bardzo wątpię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z niewielu gier, której kontynuacji nigdy w życiu nie chciałbym już uświadczyć. Gothic 3 okazał się tak sromotną porażką, że prawdopodobnie już więcej nic z tej marki nie wyląduje na moim dysku... Zero fabuły, zero optymalizacji, tona bugów, a zamiast cRPG zrobił się z tego hack&slash...

A czy gracze mają się przejmować tym z czyjej winy G3 to crap? Liczy się tylko efekt końcowy, a ten był taki, że G3 to pieniądze wywalone w błoto (gdzie są patche!?). Także ja tam płakał za piraniami nie będę, bo i nie ma za czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten news jest zapowiedzą tragedii ;( dla Gothica. Według mnie tylko Piranha Bytes jest w stanie utrzymać klimat który nam towarzyszy od początku ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(niezwiazane z tematem ) blagam czy muglby mi ktos opowiedziec zakonczenie 3 czesci bo mialem okazje juz oddac innosowi artefakty i zabic przywodce assasynow : / i puzniej juz niemialem czasu grac : (( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować