Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 10:34, natanadler napisał:

zależy czy na dobry adres wysłałaś:)

A coś pamiętam. Serwis się z nim jakoś potem kontaktował po mojej interwencji. Jak się
to zakończyło nie mam pojęcia. Z mojej strony uczyniłem co obiecałem :) Niestety nie
ode mnie zależy rozpatrywanie reklamacji.

Wysyłałem z waszej strony, czyli chyba szło na prawidłowy.
Co do znajomego, twierdzi, że po waszej rozmowie nikt z nim się nie kontaktował. W tej sytuacji jestem bardziej skłonny mu uwierzyć niż wam. Tak czy siak, nie chcę mieć z wami nic wspólnego. Już wolę CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:54, natanadler napisał:

> Jestem ciekawy,czy na tym forum jest ktoś od cenegi?Pomoc techniczna na cenedze
nie działa.

A dokładnie??

Kupiliśmy z kuzynem grę First to Fight,w taniej serii.Po to by grać w sieci w trybie wspólpracy.No i nie mozna ani utworzyc ani dołączyć do gry.Bo gra pyta o klucz.Przy instalacji gra nie wymaga klucza.Czeklam na łaskawą odpowiedź z cenegi już mieisąc.I nikt,poza cyborgiem nie zaszczycił mnie słowem.Jedynie jakies biuro pouczyło mnie kiedy parcuja a kiedy nie.Co guzik mnie obchodzi.Mam prosty problm ,skad mam wziac ten cholerny klucz?Na pudełku go nie ma.A tak chyba byloby najprosciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 11:20, Karanthir666 napisał:

Pocieszę cię, że to jest normalne zachowanie cenegi. Nic nowego. Kolejny dowód na to,
że nie warto kupować gier w cenedze.

Dzięki za pocieszenie:)Wiesz,gdyby nie tryb coop w życiu tej gry bym nie kupił.I szlag mnie trafia ,bo nie można w sieci grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 11:03, Pirxpl napisał:

I po prostu szlag mnie trafia,gdy pomyśle o pomocy technicznej Cenegi.Bo człowiek kupi
gówno i ma za swoje.


Niestety nie wiem jak wygląda rzecz z nr w TS-e a jest weekend, więc nie mam jak dobić się do kogoś z serwisu. Musisz poczekać do poniedziałku.

Sprawdź dobrze maila, bo może odstałeś odpowiedź tylko wskoczyła ci do spamu lub ja przeoczyłeś. Ostatnio była taka sytuacja (opisana tu na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 11:20, Karanthir666 napisał:

Pocieszę cię, że to jest normalne zachowanie cenegi. Nic nowego. Kolejny dowód na to,
że nie warto kupować gier w cenedze.


Ta jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 11:38, Pirxpl napisał:

> Pocieszę cię, że to jest normalne zachowanie cenegi. Nic nowego. Kolejny dowód na
to,
> że nie warto kupować gier w cenedze.
Dzięki za pocieszenie:)Wiesz,gdyby nie tryb coop w życiu tej gry bym nie kupił.I szlag
mnie trafia ,bo nie można w sieci grać.


nadruk na płycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nieszczesna gra First to Fight,kupiona w taniej serii,przy instalacji nie wymaga klucza.Dopiero przy próbie gry sieciowej pojawia sie prośba programu o klucz,-wyskajuje cos takiego-połączenie neimożliwe zły klucz.Na stronach pomocy technicznej cenegi pisze-klucz do gry znajduje sie na odwrocie angielskiej instrukcji.Tylko,ze na płycie,ani w pudełku nie am żadnej instrukcji,nawet po chińsku.I pytałem sie ich pomocy technicznej co zrobić.No i odpawiada mi tylko autoresponder,czy jak to sie tam zwie.Ja na ten automat cyborg mówie.Razem z gra był tylko klucz do zarejestrowania gry na cenedze.No i pronbowałem sie dowiedzieć od nich,co robię źle.No i czekam miesiąc na odpowiedź.A pisałem pare razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co??? PRZEGIELIŚCIE. Cały czas jedziecie natanadlera jak łysego konia. Co on jest, to on zarządza całą Cenegą? Według mnie to nie za bardzo. Chłopak (lub mężczyzna) stara się wam w KAŻDY sposób pomóc a wy jeszcze macie pretensje. Powinniście być wdzięczni mu za to, że próbuje rozwiązywać wasze problemy. A co do ciebie, Pirxpl to "nie wyżywaj się" na nim, i nie mów kim jesteś, bo zgodzę się że jesteś graczem ale klucza czasem też trzeba choćby spróbować dokładniej poszukać. Skoro już tyle razy pisałeś maila i próbowałeś wyjaśnić sprawe, to może lepiej odpuść sobie. I proszę cię, nie pisz aż takim zarozumiałym tonem. Nie lepiej delikatnie i miło napisać że masz problem i żeby pomógł ci go ktoś rozwiązać? Wtedy natanadler zaprosiłby Cie (chyba) na GG i sprawa mogłaby się wyjaśnić w bardziej "milszy" sposób. Lepiej pozyskiwac przyjaciół, niż narobic sobie wrogów.
PS: Nie że bronię Cenegę, bo tez kiedyś miałem z nią problem, ale jeżeli np. nie ma cd-keya to nie wina natanadlera tylko niezależna od niego przyczyna. On tylko stara się pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sprawa z EK-iem nowego Prince''a? Możemy liczyć na kilkanaście egzemplarzy tej wersji w Waszym sklepie? Jeżeli tak, to proszę niech nie będzie zarezerwowana dla osób, które pierwsze zamówiły obecne (tj. zwykłe) wydanie PoP-a, tak jak miało być z koszulkami do kolektorki FO3. Pozdrawiam.

20081122215913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:00, Lex napisał:

Jak tam sprawa z EK-iem nowego Prince''a? Możemy liczyć na kilkanaście egzemplarzy tej
wersji w Waszym sklepie? Jeżeli tak, to proszę niech nie będzie zarezerwowana dla osób,
które pierwsze zamówiły obecne (tj. zwykłe) wydanie PoP-a, tak jak miało być z koszulkami
do kolektorki FO3. Pozdrawiam.


:) walczę o to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Mam nadzieję, że do premiery coś wywalczysz. :) W końcu zostało tylko, a może aż (?), 20 dni. Życzę powodzenia, bo EK leży też w moim interesie - liście MUST-HAVE''ów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:12, Lex napisał:

/ciach/
bo EK leży też w moim interesie - liście MUST-HAVE''ów. :)

Też chcę kupić to EK. Jeśli cenega jej nie sprowadzi to kupię na allegro lub w UK. To jest powód dla którego nie podoba mi się Twój pomysł aby EK dostały osoby które zamówiły zwykłą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować