Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 18:30, logray napisał:

To
jest powód dla którego nie podoba mi się Twój pomysł aby EK dostały osoby które zamówiły
zwykłą wersję.


A czy ja pisałem, że EK mają dostać osoby które zamówiły zwykłą edycję? Wcześniej naskrybałem coś takiego:
"... Jeżeli tak, to proszę niech nie będzie zarezerwowana dla osób, które pierwsze zamówiły obecne (tj. zwykłe) wydanie PoP-a..."
Coś źle zrozumiałem poprzedniego posta. :P Chcę, żeby EK było dostępne do zamawiania dla każdego, kto chce (ale ograniczona ilość tego wydania musi być :)), a nie dla tych co zamówili standardową edycję jako pierwsi. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o nowym PoPie - na karcie produktu nie znalazłem żadnej informacji dlatego zapytam tutaj. Czy PoP będzie ''zabezpieczony'' DRM? Ostatnia wydana gra Ubi (czyli FC2) miała owe ustrojstwo i boję się, że PoP też będzie je miał. Z góry dzięki za odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:37, Lex napisał:

(...)

Sorki tego NIE jakoś nie zauważyłem.

edit:
Natanadler dasz radę do końca miesiąca coś o tym EK PoPa się dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi książka przyszła z cenegi;] Dokładnie 2 tygodnie czekałem a warto bylo. Może Cenega czasem nawali ale w moim przypadku spisała się znakomicie, książka nowa, bardzo dobrze zapakowana.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
I jak tam sprawa z EK nowego Prince of Persia? Walczysz, czy może już wywalczyłeś? :] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:11, Lex napisał:

/ciach/
I jak tam sprawa z EK nowego Prince of Persia? Walczysz, czy może już wywalczyłeś? :]
Pozdrawiam

Czekam na odpowiedź;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:00, Lex napisał:

Jak tam sprawa z EK-iem nowego Prince''a? Możemy liczyć na kilkanaście egzemplarzy tej
wersji w Waszym sklepie? Jeżeli tak, to proszę niech nie będzie zarezerwowana dla osób,
które pierwsze zamówiły obecne (tj. zwykłe) wydanie PoP-a, tak jak miało być z koszulkami
do kolektorki FO3. Pozdrawiam.


Będzie toto na sklepie. Bardzo mało. Osoby, które zamówiły do tej pory najpierw maja możliwość zamiany na ten pak ale cena jest o 20 zeta wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jest i dobrze i źle. Czy zmienić wydanie będą mogły wszyscy zamawiający, czy jakaś pula, która złożyła jako pierwsza zamówienia? Pozdrawiam.
EDIT: No i oczywiście kiedy możemy się spodziewać pojawienia EK-a w Waszym sklepie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:34, Lex napisał:

/ciach/
Jest i dobrze i źle. Czy zmienić wydanie będą mogły wszyscy zamawiający, czy jakaś pula,
która złożyła jako pierwsza zamówienia? Pozdrawiam.
EDIT: No i oczywiście kiedy możemy się spodziewać pojawienia EK-a w Waszym sklepie? :)


Wszystkie osoby, które zamówiły do dziś.

Cierpliwości:) kwestia....kilkudziesięciu godzin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy kolekcjonerka PoP będzie też na PS3 i X360, czy tylko na PC? No i czy to będzie wersja polska, czy angielska?

Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:52, Inuki napisał:

A czy kolekcjonerka PoP będzie też na PS3 i X360, czy tylko na PC? No i czy to będzie
wersja polska, czy angielska?

Z góry dzięki za odpowiedź :-)



Zacznijmy od tego że to nie edycja kolekcjonerska tylko limitowany preorder pack. Elementy w środku sa w j. angielskim. Tylko PC. PS3 będzie miało coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:32, natanadler napisał:

> " Elementy w środku sa w j. angielskim"
>
> Ale sama gra w polskiej wersji językowej?
>
Tia:)


dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:37, natanadler napisał:

Wszystkie osoby, które zamówiły do dziś.

Cierpliwości:) kwestia....kilkudziesięciu godzin??

Zalicza się do tego także zamówienia do potwierdzenia(15525 ; chodzi mi o możliwość zamiany na ten pack, czekałem na niego dość długo)? Po dacie zgłoszenia bynajmniej(potwierdzać chciałem parę dni przed premierą, ale skoro już te bonusowe elementy miały być to wstrzymałem się do oczekiwania), bo właśnie czekałem na to.
Nie wnikam w to, czy spotkam nieoczekiwanie kuriera w styczniu, byle by "ekskluzywna edycja" doszła. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem, że ci, którzy zamówili już PoP-a mają pierwszeństwo ? ;/ Jeśli tak to jestem bardzo "uradowany" ;/ Ja nie zamawiałem wcześniej PoP-a bo miałem wielką nadzieję, że załatwisz kilka sztuk, ale nie spodziewałem się, że pierwszeństwo będą miały osoby, które już wcześniej zamówiły PoP-a ;/ Teraz muszę liczyć na łut szczęścia i mieć tak samo wielką nadzieję, że nie wszyscy się zdecydują i uda mi się dorwać ten zestawik... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 23:40, Bambadil napisał:

Dobrze zrozumiałem, że ci, którzy zamówili już PoP-a mają pierwszeństwo ? ;/ Jeśli tak
to jestem bardzo "uradowany" ;/ Ja nie zamawiałem wcześniej PoP-a bo miałem wielką nadzieję,
że załatwisz kilka sztuk, ale nie spodziewałem się, że pierwszeństwo będą miały osoby,
które już wcześniej zamówiły PoP-a ;/ Teraz muszę liczyć na łut szczęścia i mieć tak
samo wielką nadzieję, że nie wszyscy się zdecydują i uda mi się dorwać ten zestawik...
;/



Spokojnie. Rozdzielę tak ilości, że osoby, które jeszcze nie zamówiły też będą miały szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Chcę się jeszcze upewnić, czy dostaniemy dokładnie to wydanie:
# Scratch card with unique code to unlock exclusive in-game skins for the Prince (Prince "Classic" skin) and Elika ("Farah" skin)
# High quality collector box set featuring varnish and metallic blue arabesque finish
# Exclusive 24-page Comic book unveiling the backstory of the Hunter, one of the key bosses of the game
# Bonus DVD including soundtrack, videos, e-goodies, widget and more!
Bardzo zależy mi na tej karcie-zdrapce do nowych skórek postaci (Książę z SoT-a i Farah RLZ!). Pozdrawiam.

EDIT: I jeszcze mała prośba. Jak możliwość zmiany zwykłego zamówienia na EK się już pojawi, to mógłbyś dać zamieścić info na forum. :))

20081129164254

20081129164259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 29.11.2008 o 16:45, Lex napisał:

EDIT: I jeszcze mała prośba. Jak możliwość zmiany zwykłego zamówienia na EK się już pojawi,
to mógłbyś dać zamieścić info na forum. :))


Tak to to samo.

Dostaniesz mailia jak wszystkie osoby które zamówiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować