Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 11:24, ViPKiNG napisał:

Jak rozumiem z Prince of Persia nie będzie punktów po rejestracji do kampanii, bo w pudełku
nie ma kodu.


Wydawca gry Prince of Persia w Polsce jest firma Ubisoft Polska, a nie Cenega Poland, kodu do Kompanii Graczy wiec nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 12:58, ViPKiNG napisał:

Assasin''s Creed był wydawany podobnie dlatego to zapytanie. Dziekuje za odpowiedź.


Ale wydawcą assanina bylismy my a POPa jest UBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 15.01.2009 o 13:04, natanadler napisał:

Ale wydawcą assanina bylismy my a POPa jest UBI

Ale to chyba Wy zajmowaliście się spolszczeniem, aczkolwiek na zlecenie Ubi. A wszelkie polskie napisy na okładce Wy pisaliście czy Ubi? Jeśli Wy to znalazłem błąd (jeśli Ubi to też znalazłem błąd xP).
Z tyłu okładki jest napisane:
UWAGA: Gra wyposażona jest w technologię, mającą chronić ją przed kopiowaniem. Mogą wystąpić konflikty z dyskami DVD-RW lub napędami wirtualnymi.

Jeśli się nie mylę, to ta gra pozbawiona jest wszelkich zabezpieczeń. Chyba wypadałoby to zmienić?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość, że w najbliższym czasie w sklepie Cenegi ukaże się ponownie
1. Prince of Persia: Dusza Wojownika (PC)
2. Prince of Persia: Dwa Trony (PC)
?

Bardzo by mi zależało na ich dostępności, a szczególnie na Dwóch Tronach, których to nigdzie o dziwo nie mogę dostać -.-''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:03, Damianuss1 napisał:

Istnieje możliwość, że w najbliższym czasie w sklepie Cenegi ukaże się ponownie
1. Prince of Persia: Dusza Wojownika (PC)
2. Prince of Persia: Dwa Trony (PC)
?

Bardzo by mi zależało na ich dostępności, a szczególnie na Dwóch Tronach, których to
nigdzie o dziwo nie mogę dostać -.-''.



Sam czekałem na te tytuły:)
Jeśli to prawda zamówię od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@natanadler

Pozamiatali byscie troche w tym sklepie , bo ciagle przebijanie sie przez gaszcz niedostepnych produktow jest troche meczace, choc to samo jest osatnio na gram.pl..... A czesto szukam okazji a nie konkretnej gry .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:18, libero85 napisał:

@natanadler

Pozamiatali byscie troche w tym sklepie , bo ciagle przebijanie sie przez gaszcz niedostepnych
produktow jest troche meczace, choc to samo jest osatnio na gram.pl..... A czesto szukam
okazji a nie konkretnej gry .....


Będę uzupełniał stany w poniedziałek. Niestety część tytułów pokazuje się okresowo czasami tylko po kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:14, rafekx 12 napisał:

CZy w sklepie cenega będzie można kupić:World of PoP-czyli całą trylogię zapakowaną w
niezłe pudełko...?:)


Na 99% już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:51, Vormulac napisał:

Cryostasis.

Kiedy premiera? Oficjalna jest 20 lutego 2009, w sklepie pisze cały czas, że 2009 - nic
dokładniej. Przydała by się też cena gry.


czakam na potwierdzenie. Jak tylko je otrzymam na 100% produkt pojawi się na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, co się dzieje z Falloutem 3 na konsole po polsku? Ileż można czekać:/ BTW, dobrze myślę, że to Cenega wydaje? Jeśli nie, to proszę za mocno nie bić mnie za napisanie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 12:00, natanadler napisał:


Będę uzupełniał stany w poniedziałek. Niestety część tytułów pokazuje się okresowo czasami
tylko po kilka sztuk.


Yhy
To z innej beczki , dostalem dzis awizo chyba z wasza paczka bo nic innego nie zamawialem :D i tu robi sie jajo : kwota do zaplaty jest 121.29 a zamowilem 2 gry z wysylka gratis i jedna dodatkowa na kwote 109.97 ..... no comment ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 13:53, libero85 napisał:

>
> Będę uzupełniał stany w poniedziałek. Niestety część tytułów pokazuje się okresowo
czasami
> tylko po kilka sztuk.

Yhy
To z innej beczki , dostalem dzis awizo chyba z wasza paczka bo nic innego nie zamawialem
:D i tu robi sie jajo : kwota do zaplaty jest 121.29 a zamowilem 2 gry z wysylka gratis
i jedna dodatkowa na kwote 109.97 ..... no comment ....


Wysyłka powinna być gratis. Ech wystarczy aby mnie nie było jeden dzień i się zaczyna. Zajmę się tematem w poniedziałek napisz mi tylko nr zamówienia na gg lub maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 13:59, natanadler napisał:


Wysyłka powinna być gratis. Ech wystarczy aby mnie nie było jeden dzień i się zaczyna.
Zajmę się tematem w poniedziałek napisz mi tylko nr zamówienia na gg lub maila


Najpierw to odbiore a potem sie odezwe :D najwyzej bedziecie mi winni jedna wysylke za free. :) Bo jak sie okaze ze to cos innego to wstydu se narobie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 14:13, libero85 napisał:

>
> Wysyłka powinna być gratis. Ech wystarczy aby mnie nie było jeden dzień i się zaczyna.

> Zajmę się tematem w poniedziałek napisz mi tylko nr zamówienia na gg lub maila

Najpierw to odbiore a potem sie odezwe :D najwyzej bedziecie mi winni jedna wysylke
za free. :) Bo jak sie okaze ze to cos innego to wstydu se narobie ;p


hyhy jak mi podasz nr to Ci powiem czy to od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, to ja mam jeszcze pytanie: idzie usunąć konto w sklepie? Założyłem teraz na innym mailu i nie wiedziałem, że na poprzednim też mam.. jedno z nich albo najlepiej obydwa chciałbym usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 14:14, natanadler napisał:


hyhy jak mi podasz nr to Ci powiem czy to od nas :)



Od was od was :) kwota sie zgadza.
Nr zamowienia : 17083
Status : przyjete do realizacji :D to tez zabawne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować