Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Cenega ogólnie wystawia bardzo ciekawe promocje ;)

Edycje Kolekcjonerskie w tak niskich cenach,to świetna rzecz,i to nie byle jakie edycje,dodatkowo na stronie główne promocje z darmową wysyłką,a do tego okazyjną ceną :)
Lepsze niż wyprzedaże w Media Markt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 03.02.2009 o 16:18, KŁEJK napisał:

Nie powiem, zapowiada się całkiem ciekawie. Czyżby to jakaś oferta będąca alternatywą
dla Wplnmanii by CDP ? ;-)

Ta promocja będzie obowiązywała tylko na gry na konsole czy na pc również? Można uchylić
rąbka tajemnicy "o co biega" ? :)


Zaspokoję Twoją ciekawość.:)

Ofera nie jest konkurencją dla Wplnmanii w wpl płacisz cześć gotówką a część WPL. U nas za całość zamówienia płacisz gotówką z tą różnicą, iż w ofercie znajdą się bardzo atrakcyjne paki (gra+ gadżet/y) lub też gry w pakach lub ogólnie tytuł w super promocyjnej cenie:)

Oferta skierowana będzie do każdej z grup graczy - od blaszakowców do konsolowców. Zaczęliśmy od SCIV w przyszły poniedziałek oczekiwać promocji mogą gracze PC. Zastanawiam się jeszcze czy gra A + gadżet czy gra B+gadżet :) a jeden jak i 2 pak choć chwile jest na rynku to jest towarem bardzo poszukiwanym przez graczy :)

Docelowo ta promocja ma się rozrastać i mieć oddzielną kategorię itd.

Ogólnie po zmianach w firmie wreszcie zaczynamy brać się za bary ze sklepem, promocjami w nim i jego optymalizacji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:25, natanadler napisał:

Zastanawiam się jeszcze czy gra A + gadżet czy gra B+gadżet :) a jeden jak i 2 pak choć chwile jest na rynku
to jest towarem bardzo poszukiwanym przez graczy :)


Ułatwię: dajcie zestaw A i B ;d (ewentualnie jeden w przyszłym tygodniu, a drugi później - genialne w swej prostocie ! ;d Założę się, że nikt na to nie wpadł ;p)

Dnia 03.02.2009 o 21:25, natanadler napisał:

Ogólnie po zmianach w firmie wreszcie zaczynamy brać się za bary ze sklepem, promocjami
w nim i jego optymalizacji itd.


Miło to słyszeć ;)
BTW. Najprawdopodobniej jutro podjadę po...jedną EK wygraną na allegro ;] I mam nadzieję, że przy okazji odbiorę FC2 + torbę wygraną na KG ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takowe pytanie, czy Cenega będzie dystrybuowała nową wersję Settlersów..? Gra została wydana jak na razie tylko w niemczech i to w połowie zeszłego roku niestety nic nie słychać o tym, że będzie ta gra miała polskiego wydawcę...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze jedno pytanie, czy będzie jeszcze dostępne coś takiego?
Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific (PC) + dodatek Silent Hunter 4: U-Boat Missions (PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:55, Malcollm napisał:

I mam jeszcze jedno pytanie, czy będzie jeszcze dostępne coś takiego?
Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific (PC) + dodatek Silent Hunter 4: U-Boat Missions
(PC)


Już nie.

Co do settlersów nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, złożyłem zamówienie w sklepie cenega lecz nie wiem dlaczego wybrałem nie ten towar co chciałem, potwierdziłem zamówienie i od razu dzięki płatności elektronicznej zapłaciłem, sęk w tym, że gdy zobaczyłem co zamówiłem od razu anulowałem to zamówienie, wiem gafa jestem i mój błąd robić takie rzeczy a myśleć o niebieskich migdałach.
Co w takowej sytuacji mogę uczynić..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Nat szybkie pytanie;)
Jakoś spodobały mi się zakupy w Cenedze, czy będzie dostępna jeszcze do kupienia gra Lego Star Wars..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:25, natanadler napisał:

Ofera nie jest konkurencją dla Wplnmanii w wpl płacisz cześć gotówką a część WPL. U nas
za całość zamówienia płacisz gotówką z tą różnicą, iż w ofercie znajdą się bardzo atrakcyjne
paki (gra+ gadżet/y) lub też gry w pakach lub ogólnie tytuł w super promocyjnej cenie:)

No nie powiem, zapowiada się ciekawie. :)

Dnia 03.02.2009 o 21:25, natanadler napisał:

Docelowo ta promocja ma się rozrastać i mieć oddzielną kategorię itd.

No mam nadzieję że pomysł wypali. Czekamy ;p.

Dnia 03.02.2009 o 21:25, natanadler napisał:

Ogólnie po zmianach w firmie wreszcie zaczynamy brać się za bary ze sklepem, promocjami
w nim i jego optymalizacji itd.

btw ... jest poniedziałek, wczesne popołudnie a nowej oferty nie widać [ albo jestem ślepy ]. Pojawi się coś dzisiaj? Ewentualnie kiedy można się czegoś spodziewać ? Data / godzina? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 13:50, Malcollm napisał:

Hej Nat szybkie pytanie;)
Jakoś spodobały mi się zakupy w Cenedze, czy będzie dostępna jeszcze do kupienia gra
Lego Star Wars..?


jakoś słabo to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:08, Lord Sebuuu 10 napisał:

lol to jest strona cd project a nie cenegi


to jest strona gram.pl jeśli dobrze mi wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 09.02.2009 o 16:03, KŁEJK napisał:

btw ... jest poniedziałek, wczesne popołudnie a nowej oferty nie widać [ albo jestem
ślepy ]. Pojawi się coś dzisiaj? Ewentualnie kiedy można się czegoś spodziewać ? Data
/ godzina? ;-)

Już, jeszcze chwila. Niestety nie do końca dziś poszło to co chciałem ale...jest szansa, że do dzisiejszego produktu uda mi się dostać jeszcze mały gadżet...jak coś to potwierdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy można w końcu dowiedizeć sie co będzie Z PoP Dwa Trony?! Gra nie jest star i daltego nie rozumiem jaki prawem nie można kupić jej nigdzie w polsce[a tym merlin.pl to ściema była,zadzwoniłęm i dowiedziałem sie ze nie ma]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:30, natanadler napisał:

> lol to jest strona cd project a nie cenegi

to jest strona gram.pl jeśli dobrze mi wiadomo :P


... ale gram.pl jest zrobiona przez cd project...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:33, rafekx 12 napisał:

CZy można w końcu dowiedizeć sie co będzie Z PoP Dwa Trony?! Gra nie jest star i daltego
nie rozumiem jaki prawem nie można kupić jej nigdzie w polsce[a tym merlin.pl to ściema
była,zadzwoniłęm i dowiedziałem sie ze nie ma]


dobrze ze chociaz odebrali bo w cda w numerze chyba 12/08 było że telefonu nie odbierali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:37, Lord Sebuuu 10 napisał:

> > lol to jest strona cd project a nie cenegi
>
> to jest strona gram.pl jeśli dobrze mi wiadomo :P

... ale gram.pl jest zrobiona przez cd project...


Na pewno nie :) Nie znasz historii gram.pl?Szkoda,bo CDP to był tylko patron strony,sponsor i jak by to powiedzieć "reklamodawca" ba na wydawanych przez siebie grach umieszczał też logo gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie coś takiego jak cdprojekt.info - będąc zalogowanym na tamtejszym forum, w chwili utworzenia gram.pl konto z tamtego forum przechodziło na forum gram.pl
Mój login na konto gram.pl jest starodawnym CD-Projektowskim i składa sie bodajże z 15 cyfr, ba jeszcze jako bonus podczas przenoszenia konta z cdprojekt.info na gram.pl użytkownicy otrzymywali bodajże 20WPLN-ów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:54, Malcollm napisał:

pamiętacie coś takiego jak cdprojekt.info - będąc zalogowanym na tamtejszym forum, w
chwili utworzenia gram.pl konto z tamtego forum przechodziło na forum gram.pl
Mój login na konto gram.pl jest starodawnym CD-Projektowskim i składa sie bodajże z 15
cyfr, ba jeszcze jako bonus podczas przenoszenia konta z cdprojekt.info na gram.pl użytkownicy
otrzymywali bodajże 20WPLN-ów:)


Ojejku,ile można tłumaczyć ale nie mam siły na to:wiecie co?Zapytajcie kogokolwiek z konsulatu albo osoby z WT jak to było na początku z gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować